Dogovoren Madonin koncert na Jazu

Started by Bred, 14-02-2008, 16:40:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

 :F :F
Imate sme¹taj u Lastvi Grbaljskoj, odmah do Jaza :K :plez

_d.0.t_

Madona u Budvi tri dana sa porodicom

Menad¾erski tim svetske pop zvezde Madone potvrdio je danas da je njen koncert na Jazu kod Budve, ukljuèen u svetsku turneju koju organizuju povodom njenog pedesetog roðendana i 25 godina rada.

Madona æe odr¾ati koncert na Jazu, na prostoru na kome su pro¹log leta nastupili "Rolingstounsi", krajem avgusta ili poèetkom septembra za honorar od 5,5 miliona dolara.

Biæe to njen prvi nastup u karijeri u nekoj od balkanskih dr¾ava.

Predstavnik Turistièke organizacije Crne Gore Bla¾o Radoman rekao je da je ukljuèivanje Crne Gore u Madoninu svetsku turneju veliki uspeh koji æe ovoj zemlji obezbediiti ogromnu reklamu.

"Koliko je to uspeh pokazuje ogromno interesovanje ljudi iz zemalja okru¾enja koji veæ zovu i interesuju se za datum i cenu ulaznica za Madonin koncert", rekao je Radoman i najavio da æe cene ulaznica za taj spektakl "sigurno biti ni¾e od karata za Rolingstounse".

Radoman je kazao da æe finansiranje koncerta snositi Op¹tina Budva sa suorganizatorima i istakao da se oèekuje prisustvo vi¹e od 100.000 ljudi, jer Madona trenutno va¾i za jednu od najveæih pop zvezda u svetu i na svim koncertima okuplja mnogo ljudi.

Madona æe u Budvi, sa suprugom Gajem Rièijem i njihovo troje dece, boraviti najmanje tri dana.

Pre njih u Crnu Goru æe doputovati njen producentski tim i oko 200 èlanova ekipe koja æe postavljati scenu na Jazu.


[blic]

AnaCrvena

Quote from: Enea on 18-02-2008, 14:26:48
ideNo??

Ja sam bas za.
Smeshtaj za 5 do 10 e u nokom manjem mestu, consider it done  :wink:

Moze I Ana crvena sa nama i da povede Lisca?!



mmmmm, a da probamo da djemona akreditacije?!!

vamos a la plaja, who hoooo ooo o!

mooreeeeeeeeeeeeeeeee  :)):

mozemo posle i na Silver Lake Na Kampovanje, a onda mmmmmm na Caribe?  :>
ajmo!  :>
ustvari,zaboravi madonu,ajmo pravo na karibe!  :happy:

vlada89


AquArius

more, nemoj da vam udenem cvet u koktel
i to sve narandzastim slovima
offftopicarke sarke

:wink:

Nightmaster

Zna li se cena karte za Madonu?

Enea


besno pile

prochitah negde da ce karta biti manje nego za stounse

_d.0.t_

kako manje kad ima duplo vecj honorar od njih?   :hmm

ko zna shta cje da im prevalja u 'kamionima s opremom'... :siza:

vlada89


joe13

Karta za RS u Bg je kostala manje od 30 evra(mislim 2350 din.)

Darker

Proèitah negde naslov na trafici, da madona ipak ne dolazi. E sad ako sam nabo Kurir... :roll:

AnaCrvena

nisi-pise u novostima,ja citala na njihovom sajtu...
http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=15&status=jedna&vest=117026&datum=2008-02-29 (http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=15&status=jedna&vest=117026&datum=2008-02-29)

Enea


_d.0.t_

bedak bash. Rusi cje se smoriti...