Dogovoren Madonin koncert na Jazu

Started by Bred, 14-02-2008, 16:40:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Izvor: Tanjug
Podgorica -- Pop pevaèica Madona odr¾aæe koncert na budvanskoj pla¾i Jaz, pi¹u danas podgorièke Vijesti.

Madona æe koncert odr¾ati krajem avgusta ili poèetkom septembra, u okviru ovogodi¹nje svetske turneje povodom njenog 50. roðendana i 25-godi¹njice rada, objavile su danas podgorièke Vijesti. Dogovoreno je da Madona za nastup na posebno pripremljenom prostoru, na kome su pro¹log septembra nastupili Rolingstounsi, dobije pet miliona dolara.

Pregovori sa njenim menad¾erskim timom trajali su dva meseca.

List navodi da je dogovor sa menad¾erskim timom ove svetske muzièke zvezde postignut posredstvom i "zahvaljuæi vezama potpredsednika Demokratske partije socijalista Svetozara Maroviæa, èija je ideja i bila da se, nakon spektakularnog koncerta britanskih rok legendi Rolingstounsa, na Jazu ovoga leta pojavi i najekstravagantnija pop ikona dana¹njice".

"Maroviæ je ubedio Madonin menad¾erski tim da prihvati ponudu Budvana, a koncert æe biti odr¾an krajem avgusta ili u prvoj nedelji septembra", navode Vijesti.

b92

pop

Madona u Budvi

Kako su prenele domaæe novinske agencije op¹tina Budva u Crnoj Gori najavila je da æe popularna pevaèica nastupiti na pla¾i Jaz krajem ovog leta.

Pregovori o dovoðenju Madone kojima je koordinirao potpredsednik Demokratske partije socijalista Crne Gore Svetozar Maroviæ trajali su dva meseca, a iz op¹tine navode da menad¾erski tim pevaèice tek treba da usaglasi sve pojedinosti oko odr¾avanja ovog spektakla.

Nezvanièno se pominje da æe Madona od koncerta u Crnoj Gori inkasirati pet miliona dolara.

www.b92.net (http://www.b92.net)

tarantulica

Vest je veæ objavljena ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,96.msg199560.html#msg199560)  :>

Enea

Quote from: pop on 14-02-2008, 18:04:40
Madona u Budvi
Nezvanièno se pominje da æe Madona od koncerta u Crnoj Gori inkasirati pet miliona dolara.
www.b92.net (http://www.b92.net)
RS dobili oko 2,5... mnogooo jee

Koliko cenite da cje biti karta?
Ja bih dala 50e i ne vishe.

Morbid_Angel

madona lose peva uzivo, koliko god kosta-mnogo je

*


_d.0.t_

frozen sam se kad sam video honorar.lol

vlada89

Ona ima prosecne glasovne mogucnosti, ali je svi redom kopiraju  :K Bice to nevidjeni show-u...

Enea

Quote from: Morbid_Angel on 16-02-2008, 13:18:44
madona lose peva uzivo, koliko god kosta-mnogo je
Stvarno? Mogucje..

Nije frka i da samo blejim na Jazu... ili Mogrenu mmm " one & only "

AnaCrvena

ma,vredi to videti,meni se bas ide,ali znam da ce mi biti preskupo...treba da isplate tih 5 miliona sto su dali...

Darker

Pa plus 15 evra na ekolo¹ku taksu ako ide¹ kolima, pa sam prevoz, pa sme¹taj :K :K

besno pile

Quote from: Enea on 17-02-2008, 01:01:39

Nije frka i da samo blejim na Jazu... ili Mogrenu mmm " one & only "

koncert zajedno...
...a onda cemo da blejimo like a virgin na plazi... :>

Enea

ideNo??

Ja sam bas za.
Smeshtaj za 5 do 10 e u nokom manjem mestu, consider it done  :wink:

Moze I Ana crvena sa nama i da povede Lisca?!



mmmmm, a da probamo da djemona akreditacije?!!

vamos a la plaja, who hoooo ooo o!

mooreeeeeeeeeeeeeeeee  :)):

mozemo posle i na Silver Lake Na Kampovanje, a onda mmmmmm na Caribe?  :>

besno pile

[off]a na karibima...captain jack sparrow[/off] :smekerica:

Enea

[off]bila ti sinocj deveta kapija! a do kariba f&l in lv[/off]:siza: