Kosovo i nezavisnost

Started by Bred, 16-02-2008, 21:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

vucko81

Браво Бојана тако је сад је битно шта је радило 100 разбојника, а не милион и више СРБА који су достојанствено протестовали!

zerocool

e pa ovo kao partizani i cetnici, ratujemo medjusobno, ali i protiv nemaca. Ljudi zajedno smo jaci, pa ja cu ako treba poceti da volim cedu, teska srca, ali hocu

Bojana 153


whatever

Апсолутно је ирелевантно ко живи у амбасади, и то што је она спаљена, они су плац за нову купили а ову ће од српских пара обновити. Ужасно је ако је изгубљен људски живот, ко год да је. Оно што неки одбијају да прихвате је да ми не одлучујемо о сопственој судбини. Србија нити било која држава није самодовољна. А углед једне државе, у извесној мери, обликују и светски медији који су вечерас пренели слике дивљаштва и амабасада у пламену. Ако ћете вечерас лепо спавати због тога што мислите да сте помогли Србији, то је лепо, али везе са животом нема. Наш град изгледа као Бејрут, а Срби су приказани (још једном) као животиње. Одговорност за то носи полиција и неко мора да одговара.

vucko81

Што ти Чедини нису изашли из мишијих рупа и бранили ту своју амбасаду кад је толико воле!

willie the scot

#305
jaooooo, kako je neko primio lovu da dozvoli huliganima ovo da urade.


samo da napomenem da se ipred b92 nacrta dupli kordon svetlosnom brzinom svaki put kada se zgradi priblizi vise od 3 tinejdzera sa navijackim salovima.




koji mi k**** treba ovaj forum. bas sam kreten. je*o vas forum i protesti i mirna i huliganska okupljanja.



idem u ilegalu i menjam ime u kajzer soze. :K

vucko81

Шта год ми урадили да се скинемо да нас нагузе они би и даље о нама говорили да смо најгори!

Vampire 666

Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 21:25:12
Ti cuti!

Mislim na Vampira
Zasto? Zato sto sam jednako i protiv otcepljenja KiM na ovaj nacin i protiv paljenja bilo cije ambasade? Zato sto smatram da nasilje nista ne resava i da ne postoji nikakav izgovor za nasilje? Zato sto smatram da se drzavna politika vodi iza zatvorenih vrata, a ne na ulici? Zato sto se zalazem za slobodu govora?

zerocool

Mr Kostunica addressed the crowds from a large stage, saying: "As long as we live, Kosovo is Serbia. Kosovo belongs to the Serbian people."

"We'll never give up Kosovo, never!" the crowd responded.
Is there any other nation on Earth from whom [the great powers] are demanding that they give up their identity, to give up our brothers in Kosovo?" he added.

Ultra-nationalist leader Tomislav Nikolic accused the US and EU of trying to steal Kosovo.

"We will not rest until Kosovo is again under Serbia's control," he said.

"Hitler could not take it away from us, and neither will today's [Western powers]."

After the speeches, the crowd marched to the city's biggest church, the Temple of Saint Sava.
ovo je sa bbc-a, , ima veceg dela o huliganima, ali traze slike dogadjaja,a dobijaju samo svega loseg, pa I MI SE NE TRUDIMO

Sole

Quote from: vucko81 on 21-02-2008, 21:28:41
Што ти Чедини нису изашли из мишијих рупа и бранили ту своју амбасаду кад је толико воле!
:wall: :wall: :wall:
neverovatno!!!
navrzli ste se na Cedu kao pijan na plot!!!  :roll:
on je najbitniji u ovom trenutku...
i B92 i ne znam sta jos...
ne razmisljate o slici koju je video veceras ceo svet?
bruka i sramota  :bljak:
najvise mi je zao ljudi koji su OSTALI  na Kosovu, oni ce najvise da propate, nista se nece promeniti  :wall:
Quote from: Vampire 666 on 21-02-2008, 21:31:17
Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 21:25:12
Ti cuti!

Mislim na Vampira
Zasto? Zato sto sam jednako i protiv otcepljenja KiM na ovaj nacin i protiv paljenja bilo cije ambasade? Zato sto smatram da nasilje nista ne resava i da ne postoji nikakav izgovor za nasilje? Zato sto smatram da se drzavna politika vodi iza zatvorenih vrata, a ne na ulici? Zato sto se zalazem za slobodu govora?
:Bog :Bog :Bog :pljes: :pljes: :pljes:

pig_am_am

Quotenajvise mi je zao ljudi koji su OSTALI  na Kosovu, oni ce najvise da propate, nista se nece promeniti

takodje.

Bojana 153

Ako nista drugo videli su da je 300000 ljudi uz njih!

tarantulica

Ok, poku¹avam da proèitam ¹ta je sve napisano danas i kako proèitam jednu stranu, veæ je napisana i druga.
Ipak....

Nije va¾no ko je prvi poèeo, ali je va¾no da se uzdr¾ite od meðusobnog vreðanja  :police:

Da se razumemo, jeste bitno ko zapoèinje haos, ali su podjednako krivi svi koji uèestvuju u tom haosu...

Vampire 666

Ja rekoh pre neki dan u jednom razgovoru-ako cu time sto ubijem Cedu spasiti KiM idem iz ovih stopa da to uradim...

whatever

Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 21:36:01
Ako nista drugo videli su da je 300000 ljudi uz njih!

И због тога ће сутра моћи слободније да се крећу?! Због тога ће им живот бити квалитетнији?! Нешто сумњам...