Kosovo i nezavisnost

Started by Bred, 16-02-2008, 21:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

To i jeste najtuznije...Kostunica svojim izjavama, a i potezima, se nadovezuje na Slobu i amnestira njegove greske, a to je najgora stvar koju moze da uradi za Srbe na Kosovu...

Darker

Quote from: Ayrton Senna on 17-02-2008, 16:29:06
Буш им је поручио да могу да славе, али без инцидената. То ће испоштовати данас, и вечерас су заокупљени слављем у градовима.
Али, довољна је мала варница да све пређе границе и да се закомпликује.

Mislio sam da na¹i ne naprave sranje :wink: Kao ¹to napravi¹e :wink:

Quote from: zvecarka on 17-02-2008, 20:38:24
zato je toma i onako cudno objavio da vodi pa muk sat vremena pa cestitao tadicu!!!! 

Bravo! Ti si proma¹ila fax, treba da se zaposli¹ u BIA-i :K :K


P.S. Skontao sam za¹to su demoliranja tako rano poèela-pa sutra se ide u ¹kolicu, moraju i huligani da pajke :a

Odok sutra i ja da branim Kosovo ispred Meka, mlateæi na¹e ljude! Yeah! Arrrrrrrrgh :*: :*:

dirigent

Nego sta treba da kaze?? Hvala Evropo na razumevanju.

    Bush je ludak , a i sami amerikanci su to u anketama potvrdili da je najgori od najgorih  predsednika u njihovoj istoriji...

     Kostunica i Tadic su dobro intonirali izjave. Ima za svaciji ukus.

     Trebalo bi izaci na miting koji najavljuju. Ako mene pitate trebalo bi skupiti milion ljudi. Ako ne mozemo da se skupimo , treba da batalimo Kosovo i Srbiju pa da postanemo Marsovci ili Dzedaj vitezovi.

Darker


wolfeitzckie

е, ја сам за џедај варијанту, ово са србетањем ми не иде. него,зашто би требало да сакупимо милион људи, мислим, шта ћемо добити тиме? зашто да ја, на пример идемо тамо, који је циљ?

Vampire 666


mihajilo

E sta se sutra desava?Ko organizuje protest,sta li vec i ko dolazi?

kruger

Sila Boga ne moli! :*:
Mnoge druge nacije bi se odvojile,ali im ne daju npr.Srbi u RS i pripojili Srbiji,samo one koje odgovaraju svijetskim silama i njihovim interesima mogu!
Valjda cemo se opametiti kao narod,bojim se siptarskog nataliteta,trebala bi nam neprolazna granica izmedju nasih i njihovih teritorija,nesto kao izmedju Sjeverne i Juzne Koreje,kao i veci natalitet,ali znam lako je pisati,a drugo su stvarni problemi!

Wlada

Косово и Метохија је бреме српског народа који смо осуђени да носимо већ скоро 650 година...
Бреме ћемо пренети на нашу децу, а једнога дана точак историје ће се вратити тамо где је био 1912.
Тада ће моја деца ће бити паметнија од мог оца, од мог деде, мог прадеде, мог чукундеде.

Косово и Метохија, ће остати наш Јерусалим...

Да бисмо били достојни нашег Јерусалима морамо се узнети културно, морално и етички, изнад Европе и изнад САД (јер сам уверен да уз препород можемо да будемо БОЉИ од свих њих), јер овакво наше, пре свега јадно, друштво, бојим се, није достојно негдашњег Косова.

ПС Наравно да су га Шиптари још мање достојни... палитељи цркава, народ који од најмањег детета до последњег старца други народ сматра противничким народом(стојим иза овога!) :namcor

Ayrton Senna

Quote from: Wlada on 18-02-2008, 00:26:26
Да бисмо били достојни нашег Јерусалима морамо се узнети културно, морално и етички, изнад Европе и изнад САД (јер сам уверен да уз препород можемо да будемо БОЉИ од свих њих), јер овакво наше, пре свега јадно, друштво, бојим се, није достојно негдашњег Косова.

ПС Наравно да су га Шиптари још мање достојни... палитељи цркава, народ који од најмањег детета до последњег старца други народ сматра противничким народом(стојим иза овога!) :namcor


И то много генерација, за ових преко 100 година од Призренске Лиге.

Стварно се надам да ће некад преовладати разум, и код нас Срба, и код Албанаца, да се све реши достојанствено, да се не врати круг поново до 1912. како већ рече Влада.

dirigent

Kad je u pitanju protest , ne moze se time promeniti situacija na terenu ,ali se moze demonstrirati jedinstvo ove nacije oko nekog bitnog pitanja i koliko nam je zbilja stalo do toga.

       Za nas je to bitno , da se prebrojimo ko voli da prica o Kosovu , ko voli da o njemu pise na internet forumima i ko je za pocetak spreman da zrtvuje za Kosovo jedno popodne (tj. nekoliko nenaucenih lekcija iz organske).
     

vucko81

Да покажемо свету да не предајемо Косово тако лако!

Vampire 666


dirigent


alexica

ja ne vidim neki pravi i konacan izlaz iz ove situacije a koliko vidim vecini to i nije cilj...mislim da Eu nece dati neki odredjen i konacan stav...ide ovo u beskonacnost