Kosovo i nezavisnost

Started by Bred, 16-02-2008, 21:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

#240
Quote from: SLATKIS on 21-02-2008, 16:34:59
kao da nekog interesuje ¹ta èedica misli

iako nekog interesuje to je ona ¹aka jada koja ga podr¾ava

da li nekog interesuje ¹ta misli strani plaæenik?
Dok god politicka svest bude na ovom nivou i bude se vodila emocijama, desavace se jos Kosova u ovoj zemlji...mislite o tome pre nego sto potegnete tesku rec ili nesto jos teze...ako se ne promeni pristup problemima nece raspad SFRJ stati ni sa KiM...


p.s. Izborna kampanja Tadica je govorila je da se sa radikalima vracamo u devedesete, a posle ovog protesta smo se politicki vratili u 1989...i to sa istom retorikom i odnosom prema svetu kao tad...uprkos svemu sto se u medjuvremenu dogodilo...

p.p.s. Bas su lepe slike otisle u svet...od sve pozitivne energije koja je mogla da se pokaze, u svet je otisla samo vest da se opet pale ambasade i da su neki ljudi upali u americku ambasadu...bas lepo...

zerocool

Ja bih dosla na miting i da je Ceda jedini bio govornik,a da ne govorim kakvo msljenje imam o njemu, samo znam da ne bih verovala da mu je tesko zbog gubitka Kosova, ali bih postovala sto je poveo narod da pokaze nezadovoljstvo. Mislim da ni Nikolic ni Kostunica nisu pored studenata i glumaca, a pogotovu Ivane Zigon, bili u centru paznje. Za nju znam da je bila iskrena jer svojim delim za kosovski narod to i dokazuje, a ja sam se najezila kad je zapevala.
Ovo zvuci pateticni i jeste sa emocijama, ali kad ti je do neceg stalo za to ces se i boriti.
ne svidja mi se sto ljudi vrednuju druge na osnovu toga za koga su, a to je tako marginalna stvar
ja sam prorekla sranje, zao mi je sto sam baksuz, a meni je bilo lose pa sam krenula kuci pre miolidbena.

zerocool


dirigent

Vampiru 666 , jel bi mogao da potpises licno nezavisnost Kosova??

       Pa da te u usta uzimaju kao Vuka Brankovica, Milana Nedica i sl , s pravom ili nepravom narednih 1000 godina.

       Ovako je tvoja prica sto se babi...

Wlada

А шта је фалило Вук Бранковићу и Милану Недићу као историјским личностима?

Обојица су бранила свим средствима српство, а то што је једнога народ пред правдом Бога погрешно оптужио, а другог комуњаре попљувале, то мачку о реп слободно...

Vampire 666

Ovde niko ne trazi potpisivanje nezavisnosti od strane Srbije...Srbiju niko nije ni pitao za tako nesto upravo zbog politike koja se vodi od 1989...kamo srece da se politika vodila drugacije pa da je neko pitao bilo koga u Srbiji da stavi takav potpis,to bi znacilo da se stav Srbije uvazava, ali zbog pogresne politike niko Srbiju nije pitao cak ni za misljenje, a kamoli za nesto vise od toga...

Vampire 666

Quote from: Wlada on 21-02-2008, 19:29:00
А шта је фалило Вук Бранковићу и Милану Недићу као историјским личностима?

Обојица су бранила свим средствима српство, а то што је једнога народ пред правдом Бога погрешно оптужио, а другог комуњаре попљувале, то мачку о реп слободно...

Jedino priznato sredstvo u Srba je samoubistvo u ime dostojanstva...sve ostalo je izdaja...nazalost...

dirigent

         Slazem se sa tobom Vlado po pitanju ove dvojice , medjutim teske odluke na koji su se oni odvazili su proizveli istorijske kontraverze , a poenta posta je u tome da li neko moze danas podneti tu kolicinu odgovornosti pred istorijom i pokolenjima , za ovako bitne odluke.

        U tom smislu uvek je lako kritikovati (pogotovu oni koji imaju podrsku 5 posto birackog tela) , nrgo doneti odluku i preuzeti ogromnu odgovornost.
       

Vampire 666

Pa upravo tih '5 posto' insistira na preuzimanju odgovornosti od strane onih koji za to imaju mnogo veci legitimitet, a zajedno sa tim i obavezu. Ako ne zele ili ne mogu neka to prepuste onima koji mogu i zele...

dirigent

Slazem se da prepuste odluku drugima , ali kad drugi budu imali 5 posto , a ovi sto sad imaju 5 posto budu imali 95 .   :wink:

AnaCrvena

najjace je sto ljudi upadaju u radnje na terazijama (beneton,levi's,office...) i odnose odecu i obucu...najgore dno!

dirigent

To treba zatuci i `apsiti na mestu.

Vampire 666

QuoteAko ne zele ili ne mogu neka to prepuste onima koji mogu i zele...

Sve ostalo je u fazonu - selo gori, a baba se ceslja...


zerocool

mozemo da kazemo da huligani imaju ukus i loze se na bolje marke, pa i teranova im je bila usput, ali nece

alexica

ovi ljudi nisu zaista normalni...ovo je neverovatno...kakav smo mi to narod????????????????? jer ovi na ulicama koji pale sve sto stignu nas danas predstavljaju...