Kosovo i nezavisnost

Started by Bred, 16-02-2008, 21:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zerocool

Kazu da su bili pijani, a mislim da je to uvezbana ekipa. Ako ste gledali fox, videli ste snimke tih osoba i oni nece biti uhapseni, a dovoljan je jedan primer, pa videla bih kako bi demolirali da odu u cuzu na neko vreme. Masa je bila vodjena kroz Beogratsku, sa razligom da se izbegne Kn Milosa, ali nije mi jasno da niko nije izvalio da ce biti tamo

Kremenko

Quote from: alexica on 21-02-2008, 19:57:49
ovi ljudi nisu zaista normalni...ovo je neverovatno...kakav smo mi to narod????????????????? jer ovi na ulicama koji pale sve sto stignu nas danas predstavljaju...
Mogla si da izadjes i da sama sebe predstavljas.

alexica

Quote from: Kremenko on 21-02-2008, 20:09:22
Quote from: alexica on 21-02-2008, 19:57:49
ovi ljudi nisu zaista normalni...ovo je neverovatno...kakav smo mi to narod????????????????? jer ovi na ulicama koji pale sve sto stignu nas danas predstavljaju...
Mogla si da izadjes i da sama sebe predstavljas.
no comment

Wlada

Хтели смо да покажемо свету како се достојанствено уз протест великог броја грађана Косово и Метохија брани, како је Косово Србија...

Оно што смо показали је америчка амбасада која гори
(као на лошем холивудском филму... само што су тамо нападнуте амбасаде на Блиском Истоку...и што би то требало да буде "кобајаги"),
показали да смо незрели да не само сачувамо Косово, него и да протесте водимо на цивилизован начин.
Показали смо управо оно што су наши највећи непријатељи хтели... да смо и даље "лоши момци са Балкана".

Браво хулигани  :pljes: Сада вам се и Шиптари смеју...  :namcor

zerocool

ma bilo je budala koji su se peli na drvece, njih petoro na zbun, a peli su se na tanke grane i mogli su nekom na glavu da padnu. Budala ima i bice ih, a meni nije jasno zasto nisu pokusali da sprece

bibi

A zasto li je Tadic bas danas morao da ode u Rumuniju??

Je l' to nije hteo da bude na mitingu da ga Bus ne bi video??

Muka mi je od svih ovih mutljancija....... :bljak:

A za ovaj haos po gradu......nemam reci......TUGA......

pig_am_am

 a005 zasto da ginu ljudi  a005 pa zar je to normalno?  a005

zerocool

Nisam za to da se tuce narod, ali sad cujem da se milicija povlacila, pa vidim da kad je frka beze, a studente vole da biju.

Vampire 666

Quote from: bibi on 21-02-2008, 20:26:52
A zasto li je Tadic bas danas morao da ode u Rumuniju??

Je l' to nije hteo da bude na mitingu da ga Bus ne bi video??

Muka mi je od svih ovih mutljancija....... :bljak:

Tadic je danas uradio za Srbiju mnogo vise nego bilo koji politicar u zemlji...

Bojana 153

Sta mislite o tome da se akcenat baci na ovaj divan skup a ne na nekolicinu budala?

Vampire 666

Naravno da akcenat treba biti na tome, ali se nazalist na snimcima vidi samo dim iz zapaljenih ambasada i opsta pljacka...

Pedja

Запали је! Запаааали јееее!  :box :box :box


zerocool

Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 20:44:37
Sta mislite o tome da se akcenat baci na ovaj divan skup a ne na nekolicinu budala?
Naravno da tako reba gledati na sve to. Velika pohvala za kolege sa drugih fakulteta
Ja cekam da vidim da li cemo ja i brat ici u K Mitrovicu sutra

zerocool

Pa strani mediji su blazi nego nasi, oni su bar pricali o lepsokj strani mitinga.
nas ubijaju Srbi koji su srbomrzci, jer to vise boli nego kad te Amerikanac mrzi

Bojana 153

Na stranim televizijama je isao i snimak skupa!
Svakako je bilo za ocekivati da ce negativne slike biti isforsirane..ali na B92!!!  :bljak:
Ali ajde bar mi da vise radimo na tome da se negativno zaboravi, a da se prica o tome sta smo postigli!