Kosovo i nezavisnost

Started by Bred, 16-02-2008, 21:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vucko81

#270
Чули сте Емира Кустурицу шта је говорио, све је истина!
САМО СЛОГА СРБИНА СПАСАВА!

Bojana 153

#271
Na mene je najjaci utisak ostavio Jezdic i reci:
NASE NASE NASE!!!
I sad me prodje takva jeza kad se setim...


Sloga i jedinstvo!!! Srbomrsci nam ne trebaju!

Pedja

Поносам сам што је било онолико људи,што је све тада протекло у реду и што смо целом свету показали колико нам је стало до Космета. Пре свега бих похвалио говор испред Храма Светог Саве,као и цео молебан. Тренуци који се неће никада заборавити...

zerocool

sad se b92 bacio na prozivku Vucica, koji proziva sto se Tadic nije pojavio.Mozda je imao pametnija posla, ali u ovakvim situacijama narodu treba vodja, ma kakav god da je.
Ja citam vesti na sajtu bbc-a i cudim se kad ih uporedim sa b92. Moj brat radi u zgradi pored b92 i kazu da nije bilo frke, a i da jeste bilo je murije za izvoz

Bojana 153

Americka i ldp-ovska antisrpska televizija!

zerocool

Vernici su krenuli na pravo mesto, a oni na koje Bozja rec nema uticaja otisli su na pogresno. Meni je krivo sto nisam izdrzala da odem do Hrama, ali kad vera postoji, nije bitno gde si

whatever

Quote from: Pedja on 21-02-2008, 20:57:15
Поносам сам што је било онолико људи,што је све тада протекло у реду и што смо целом свету показали колико нам је стало до Космета. Пре свега бих похвалио говор испред Храма Светог Саве,као и цео молебан. Тренуци који се неће никада заборавити...

Је л` ти то мислиш да је паљење две амбасаде, каменовање још две, општа деструкција на улицама Београда, пљачкање радњи, рушење киоска, спаљивање ресторана, пребијање новинара и преко 80 повређених у најбољем реду?!  :roll:  Ко год је тренутно на челу МУП-а мора да поднесе оставку.

А овај скуп је, ако окренете било коју страну телевизијску кућу, далеко више одмогао него што је помогао Србији. Мислите да је било кога брига за молебан, сви су лепо приказали амбасаду САД у пламену. А ако је скуп био за интерну употребу, вала, колико ће нас коштати, боље да га није ни било...  :ohwell:

Sole

sta reci za Vucica...  :roll:
kad bi malo manje lupetao svima bi bilo lakse...
tipicna radikalska politika zasnovana na pljuvanju drugih ljudi...
i sta sad ako je Tadic morao u Rumuniju? predsednik koji ima obaveze.
inace, nadjeno je ugljenisano telo u americkoj ambasadi... :ninja:
Quote from: Pedja on 21-02-2008, 20:48:27
Запали је! Запаааали јееее!  :box :box :box


bez komentara  :wall: :wall: :wall:
zato i nista ne zasluzujemo...

zerocool

pa ako je cilj svega zadovoljiti strance onda bi mi za nase cimanje trebali da dobijemo mnogo vise, a posto njih zabole d, onda ajde da radimo nesto sto ce znaciti pre svega ljudima na kosovu. Ja sam se cula sa mojima u Kos Vitini i eto bar neko je osetio da nije sam

Bojana 153

Quote from: whatever on 21-02-2008, 21:04:01

А овај скуп је, ако окренете било коју страну телевизијску кућу, далеко више одмогао него што је помогао Србији. \

nije tacno :nene:

Bojana 153

Quote from: Sole on 21-02-2008, 21:05:42

Quote from: Pedja on 21-02-2008, 20:48:27
Запали је! Запаааали јееее!  :box :box :box


bez komentara  :wall: :wall: :wall:
zato i nista ne zasluzujemo...

Zaboraviste kako su bacali bombe na nas! To nije strasno, A?

Sole

Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 21:09:24
Quote from: Sole on 21-02-2008, 21:05:42

Quote from: Pedja on 21-02-2008, 20:48:27
Запали је! Запаааали јееее!  :box :box :box


bez komentara  :wall: :wall: :wall:
zato i nista ne zasluzujemo...

Zaboraviste kako su bacali bombe na nas! To nije strasno, A?
pa, 'ajde onda svi da se pobijemo i sve da zapalimo i da polomimo ceo grad iz revolta!!!
puc puc puc
:bljak: :bljak: :bljak:
zato sto zivimo u proslosti nikada necemo ugledati svetlu buducnost  :roll: :roll: :roll:

Bojana 153

citiracu sebe
Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 20:44:37
Sta mislite o tome da se akcenat baci na ovaj divan skup a ne na nekolicinu budala?

pig_am_am

Quotenadjeno je ugljenisano telo u americkoj ambasadi...

jeste li vi ovo uopste procitali?


Vampire 666

Quote from: zerocool on 21-02-2008, 21:06:35
pa ako je cilj svega zadovoljiti strance onda bi mi za nase cimanje trebali da dobijemo mnogo vise, a posto njih zabole d, onda ajde da radimo nesto sto ce znaciti pre svega ljudima na kosovu. Ja sam se cula sa mojima u Kos Vitini i eto bar neko je osetio da nije sam

paljenje i pljackanje po gradu im neverovatno pomaze!!! :wall: