Kosovo i nezavisnost

Started by Bred, 16-02-2008, 21:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Pedja

Quote from: Sole on 21-02-2008, 21:05:42
sta reci za Vucica...  :roll:
kad bi malo manje lupetao svima bi bilo lakse...
tipicna radikalska politika zasnovana na pljuvanju drugih ljudi...
i sta sad ako je Tadic morao u Rumuniju? predsednik koji ima obaveze.
inace, nadjeno je ugljenisano telo u americkoj ambasadi... :ninja:
Quote from: Pedja on 21-02-2008, 20:48:27
Запали је! Запаааали јееее!  :box :box :box


bez komentara  :wall: :wall: :wall:
zato i nista ne zasluzujemo...

Да морао је у Румунију  :ball2:  Ма д,супер је  :pljes:  :roll:

А што се тиче амбасаде,шта јел требамо можда да им кличемо и да се понашамо као да се ништа није десило?

whatever

Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 21:07:42
nije tacno :nene:

Апсолутно је тачно... Оно што се могло видети последњих 3-4 сата је само слика дивљака. Ништа друго. То што је почело мирно су апсолутно сви заборавили. А милиони који су могли да се паметније утроше ће сада отићи у обнову и онога што је наше, и онога што није. Најтужније је што ово дивљање има подршку власти. Полиција поседује и водене топове и коњицу, и ни једни ни други нису употребљени. Полиције испред амбасаде није било. А веровали или не, српски национални интереси су се најбоље могли одбранити управо испред те амбасаде.

Sole

ma, ok bre, Tadic nije bio tu, ali radikali zato jesu, kao i uvek spremni da podignu siroke narodne mase na sve ono sto ne valja...  :roll:

Bojana 153

Ako ceo ovaj skup po tvom misljenju nije valjao, onda nemam o cemu da pricam sa tobom!

Ne znam koje si televizije gledao. (B92?)

whatever

Quote from: Bojana 153 on 21-02-2008, 21:14:46
Ako ceo ovaj skup po tvom misljenju nije valjao, onda nemam o cemu da pricam sa tobom!

Овај, је л` то као аргумент  :hmm

zerocool

Meni je zao sto se ljudi koji nisu ni zeleli da idu na ovaj skup,sada jedva docekali da prozivaju sve ovo. Pa nije bio skup pre par dana i oni su i tada demolirali. Meni je kod skupstine bila divna slika, svi zajedno, jednaki. Najlakse bi bilo kad bi se oprali od huligana, ali ne mozemo.

josefina87

samo malo cu ja da se umesam..
Quote from: Sole on 21-02-2008, 21:05:42
sta reci za Vucica...  :roll:
kad bi malo manje lupetao svima bi bilo lakse...
tipicna radikalska politika zasnovana na pljuvanju drugih ljudi...
i sta sad ako je Tadic morao u Rumuniju? predsednik koji ima obaveze.
inace, nadjeno je ugljenisano telo u americkoj ambasadi... :ninja:
Quote from: Pedja on 21-02-2008, 20:48:27
Запали је! Запаааали јееее!  :box :box :box


bez komentara  :wall: :wall: :wall:
zato i nista ne zasluzujemo...

sole,nije u redu uopste sa njegove(tadiceve) starne!
kakve obaveze u ovakvom trenutku?!
ne zanima me politika!
ali,je vucic dosta pametnih stvari rekao ovog puta!!!

i meni su oni trenuci ispred hrama bili stvarno nezaboravni...
prosto je neverovatno kako se na dva tako bliska dela grada desavaju tako suprotne stvari!!
stavrno sramota...ti klinci su mislite nekada bili dole i znaju zasto ovo rade?!!

vucko81

Поносан сам што сам Србин данас

willie the scot

protest je bio miran i dostojanstven. radikali koji su stajali pored mene bili su seljacine kao i vazda...ali nista nasilno i van uobicajne rutine.

protest je apsolutno propao zato sto je neki peder iz policije odlucio da :

1. pod uticajem stranih obavestajnih sluzbi ne spreci huligane da udju u kneza milosa( iako su pre par dana vec jednom spalili ambasadu )

2. kivan zbog poginulih kolega policajaca na kosovu, kao najmanje sto moze da uradi da se seti njih, dozvoli huliganima da urnisu gore pomenutu ambasadu.



odgovornost je policije i nikog drugog- huligani su palili ambasadu pre samo par dana i verovatnoca da se to ponovi veceras bila je 100%.


ovo je neoprostivo. glave treba da lete.

zerocool

evo vam cede na b92, svoj na svome

laclaire

Kad na ovom forumu, gde pisu sve buduci akademski gradjani i visokoobrazovani ljudi, uspete da se podelite(ili podelimo) i to otprilike pola-pola, sta ocekivati od ostatka Srbije...nema jedinstva ni oko cega, zato smo (izmedju ostalog) sve ovo i doziveli...jednom sam cuo da je neko pametan rekao i sad to cesto citiram: da se u Srbiji odrzi referendum da li da se dozvoli epidemija kuge, 50% bi glasalo za, a 50% protiv...

Bojana 153

Zivite li vi u toj ambasadi? Stvarno ne razumem!
Nikog ne mogu vise voleti od svog naroda, i nista mi u ovom trenutku nije vaznije od MOG naroda!
Najludje da cu da brinem za americku ambasadu!
Pa ni Ameri nisu brinuli za nas dok su nas bombardovali!


@Laclaire: Pa kad od ldp-ovaca i ostalih srbomrzaca na mozes doci do reci!

zerocool

Pre par dana je murijan gurnuo moju drugaricu na protestu studenata, jer je krenula da zaobilazi kordon da bi isla kuci, kazem ja, vole studente da biju, a ovi huligani zaboravili indexe kuci

willie the scot

aloooooooo...pogledaj cnn!

ne ide prica o mirnom protestu!!!!!!!!!!!!!!!!


zadnjih  5 sati ide slika ambasade u.s. u plamenu!


pig_am_am

#299
 
Quotenadjeno je ugljenisano telo u americkoj ambasadi...

mislis da je amerikanac? [off] ako je nekom uopste bitno koje - COVEK je POGINUO [/off]

...bice da su se oni povukli na vreme, a "mi" smo zapalili svoju zgradu i ubili nekog svog gradjanina...


za protest ok... treba da bude,naravno. ali ovo nekako ima gorak ukus.