Kosovo i nezavisnost

Started by Bred, 16-02-2008, 21:20:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Darker

Tako jeeeeeeeeee :pljes:

Pa smo onda zaslu¾ili i sve ostalo ¹to uz to ide... :~ :~

Bred

Quote from: wolfeitzckie on 07-03-2008, 13:34:02
Будимо реални, владу СРС-ДСС-СПС смо као народ саслужили и добићемо је.
amin
:abso:
i vreme je vala.
:K

KaBoom

Ma moraju da se bore za Kosovo, kao da se opravdaju pred narodom, da ne bude posle da nisu uradili sve u njihovoj moæi, da se ne opljuju u ud¾benicima... Ko da je nekome bitno Kosovo. Sad igramo neku igru sa svetom oko toga, iskazujemo na¹e ogromno nezadovoljstvo, tupkamo u mestu itd. Umesto lepo da ga priznamo i idemo dalje. Veliki su odluèili, pravde na svetu nema ni malo, ¾ivot je te¾ak i surov, ¾iveo Rock 'n' Roll. ;)

Bred

o kaboom, pa mi tupimo na 32 strane da KiM JESTE bitno.
:F  :wink: :K

KaBoom

Gad-dem-it! Uvek proma¹im temu! :K Moram da se prebacim na neku temu u kojoj nije bitno Kosovo... :>

wolfeitzckie

QuotePa smo onda zaslu¾ili i sve ostalo ¹to uz to ide...

Па зна се шта следи, ево синоћ сам гледао Тому на тв Војводини, он каже да њима треба пар месеци да среде стање у земљи. Значи економско и правно благостање на лето. Американци, у страху од наше владе која је напокон поносно подигла главу, једноставно панично беже из својих база на Косову (реко Тома неће да ратује), што за последицу има враћање српске војске и полиције на Косово, суђење Тачију и Харадинају  који добијају доживотну у Гучи,a што по домино ефекту изазива распад НАТО пакта, пад влада у свим државама које су противправно признале лажну дражаву те финансијски и војни суноврат ЕУ и Америке. Негде око нове године, Србији (сада већ војном и економском лидеру на континенту) стиже захтев од Немачке, Француске, Италије, Шпаније и скандинавских земаља да се придруже косовским интеграцијама те уђу у унију Србије и Косова што им ми и допуштамо, али под условом да предају Рена, Солану, Ахтисарија и остале злочинце да им поштено судимо (Буша им опраштамо јер се крије негде у пустињама Тексаса). Тома ожени енглеску принцезу (принц Хари мења пол за ову прилику) ослобођа свет неправде и живимо срећно до краја живота!

Bred


wolfeitzckie

Quote from: Bred on 07-03-2008, 14:30:36
wolfeitzckie :siza:


Чек бре Бреде, чему се смејеш? Ја бих рекао да се смејеш гласачима СРС-А и ДСС-а (ако то уопште постоји).

Bred

ne, smejem se tvom funny & ironicnom postu.
To je stvarno tvoja predikcija sta ce biti, ako bude?
:hm
:wink:

wolfeitzckie

Иронија је уперена на нереална, бајковита очекивања гласача СРС-а (која, узгред буди речено исти ти политичари и распирују), ово је бајка са наравоученијем!

Pedja

Докле год постоји шанса бранићемо оно што је наше.Било на овај или онај начин,али бранићемо.То што неки хоће да одустану,боље нека се склоне да не отежавају другима који хоће и имају жељу да ураде нешто по том питању.
Тадић је био мало конфузан поводом излагања пре неки дан. Наиме,одбацио је ону резолуцију коју су саставили радикали,јер како он каже,неће ништа тиме постићи,а у документу пише да само Србија,целовита,са Косовом може у ЕУ.Он је то одбио иако му је то била једна од парола током избора.
Па је онда рекао да тој конференцији како Србија треба да уђе у ЕУ и тако брани Косово.Чекај онда мајку му,ако Косово не може у Еу како онда он мисли да уђемо у Еу,без Косова,па да га онда бранимо.Значи скроз нејасно.Нисам ја против њега,али оно што је рекао треба и да уради,то јест да каже свима да само цела Србија може у Еу,а не део Србије!

bibi

Lepo sam ja rekla da su po sredi ogromne mutljancije u politici i Tadica i drugih....

Jos ne mogu da shvatim zasto je bas na dan mitinga isao u Rumuniju.....
Volela bih da on sam nije americki izaslanik,ali mnogo mi sve ovo smrdi..... :ball2:

chiligirl

Jao Bibi, sad si mnogo lupila... :cvet

Bred

chiligirl, rekli smo bez takvih postova pogotovo ako nema neko objasnjenje pride.
:wink:
QuoteЧекај онда мајку му,ако Косово не може у Еу како онда он мисли да уђемо у Еу,без Косова,па да га онда бранимо.
:pljes: :wall: :wink:

Darker

Srbija!!! :peace: :abso:

Zamislite umesto dva prsta tri :trfr: za svaki sluèaj sam stavio Amfilohija da ne bude zabune...

P.S. Ako dva prsta znaèe peace, ¹ta znaèi kad tome doda¹ palac? :K :a