Beovizija 2008.

Started by Bred, 19-02-2008, 15:55:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Ja ne razumem taj "ludi" fazon. BiH  :bljak:
Kompletna Beovizija je bila neverovatno lo¹a, okrenem na momenat i krstim se levom i desnom. A gledala sam neke cool virologe na Fox Crime-u :> Sve neki klinci, neke budala¹tine, ni¹ta ne ulazi u u¹i, skakuæu... Ali dobro, èinjenica je da nisam sve ni videla.
Ali sve je to posledica same Evrovizije koja je manje-vi¹e jednako katastrofalna. Kad se setim Engleza jednom, pa onih Ukrainaca u onoj alu-foliji pro¹le godine...

Cvetina pesma jeste simpa, i pristojna u odnosu na ostale, ali meni je zaista nedopustivo da neko fal¹ira. Bar sa interpretacijama stojimo dosta dobro, Jelena lepo peva, Marija je razvalila pro¹le godine, ®eljko takoðe...a Cveta fal¹ira na dubokim tonovima, i ugu¹i se!

A da - to ¹to voditelji imaju onaj najosnovniji "basic" sluh, ne znaèi da ih treba staviti da pevaju :wall: To nije njihov posao. Naravno da je morao da bude plejbek, kad se ne bi sna¹li "na ¾ivo". :> Upropasti¹e onu sjajnu pesmu o Beogradu, Vlada & Bajka se prevræu... u krevetu :K

Bred

#46
 .blah.
dobro, glasao sam za Jelenu, mislim da je imala najbolju pesmu od ponudjenih.
Organizacija je katastrofa a posebno sam imao problema sa tonom, ne znam da l je sad to do mene ili njih, uglavnom pola nisam cuo.
:K
Nisam razumeo sve sto Jelena peva ali imam poverenja u Zeljka.
:K
Ono cucete,cemo itd je  :bljak:
Bolje da su doveli Seku vala. :siza:
Zoe ... u zemlji gruva . omg!  :wall: :bljak:
Voditelji su se zbunjivali i zapinjali jezikom , meni je licno mnogo bolji bio muski voditelj para koji nije prosao nego ovaj iz para koji je prosao.

Sto se tice same Jelenini pesme, mi uvek svakom isvemu nalazimo zamerke-isto smo komentarisali za Zeljka, da balada nikad nece proci , Marija je debela i nema sanse na eurosongu itd itd.

Za one koji nisu gledali ...
[youtube=425,350]m4uZPim8MWc[/youtube]

pereca

Od onog sto je ponudjeno ( :roll: no comment), meni su jos i nekako prihvatljive Zavet i Oro.
Mozda pre Zavet jer devojke imaju harizmu, dok mi Jelena ne odaje nikakve emocije.

No, sta je tu je. Jelena je napokon na Eurosongu, pa neka je makar neko srecan u celoj prici. Ionako su male sanse da dva puta za redom pobedimo, te eto lepe prilike da se Zeljko okusa jos jednom  :wink:


*

C c c...

[off] Bredly, ne citas postove iznad svog!!! [/off]  :F
[off] nigor022 je na prethodnoj strani vec postavio link za youtube i Jeleninu pesmu [/off]

marer_86

mi sa ovom pesmom necemo uci ni u prvih 10 jer je takav smor!
evo videcemo za koji mesec da li sam u pravu!?

BK

Mozda ce nam dati neki bod vise jer smo zemlja domacin

marer_86

#51
Quote from: BK on 11-03-2008, 18:55:58
Mozda ce nam dati neki bod vise jer smo zemlja domacin
tesko ...
ej ali crkavam od semha kad pocne da nunaèeeeee :lol: :lol: :lol: ... ne sumnjam u njene pevacke sposobnosti, ali jos jednom kazem za pesmu koju peva da je takav smor

nigor022

Quote from: * on 11-03-2008, 18:20:54
C c c...

[off] Bredly, ne citas postove iznad svog!!! [/off]  :F
[off] nigor022 je na prethodnoj strani vec postavio link za youtube i Jeleninu pesmu [/off]

Hvala na odbrani mojih reci, reci dela i linkova  :cvet :happy:

Quote from: marer_86 on 11-03-2008, 19:00:07
Quote from: BK on 11-03-2008, 18:55:58
Mozda ce nam dati neki bod vise jer smo zemlja domacin
tesko ...
ej ali crkavam od semha kad pocne da nunaèeeeee :lol: :lol: :lol: ... ne sumnjam u njene pevacke sposobnosti, ali jos jednom kazem za pesmu koju peva da je takav smor

Ukusi su razliciti...

Sto se tice poena, ne zaboravite da glasa dijaspora... Nasa dijaspora i plus koji poen stanovnika zemlje u kojoj se ta dijaspora nalazi... Gledajte ovako, islo se na vise aduta kada je ova pesma u pitanju:
*Prvo: Glas! (svaki komentar je suvisan, SC se trese kad ona peva)

*Drugo: Text! (ma koliko mozda nebulozan zvucao, narod ima da se "rasplace" na pominjanje Vidovdana, pogotovo sad kada se desilo sve sto se desilo sa Kosovom)

Ko li miluje, milo moje
Ko li usne te, snene, budi
Ne zaboravi ime moje kada krene da, da te ljubi
Klasje moje ne spavaj
Njega ljubi mene uspavaj

Ne lomi mi led, vodu nemam
Ne soli mi ranu, suza nemam
Ko li zaigra oro moje,
Neka ne igra za nas dvoje
Klasje mene uspavaj

Nunanej...

Na Vidovdan probudi me
Da ga opet pogledam

Nunanej...

Na Vidovdan probudi me
Da ga opet pogledam x2

*Trece: Marketing! (bez obzira sto smo zemlja domacin, da se uradi TRECINA marketinga koji je uradjen za Mariju Serifovic po inostranstvu, pobeda je vise nego blizu... I bez obzira kakav smo narod i sto vicemo UA! i na nase pobede, ne verujem da ce RTS odustati od saradnje sa ljudima koji su prosle godine promovisali Mariju ...)

whatever

А ја бих волео да прође само једна Евровизија а да људи не гласају на основу тога ко им је комшија или коју земљу по неком културолошком шаблону не могу да смисле.  :roll:

А ово нунакање је...  :roll:

pereca

Quote from: whatever on 11-03-2008, 22:02:07
А ја бих волео да прође само једна Евровизија а да људи не гласају на основу тога ко им је комшија или коју земљу по неком културолошком шаблону не могу да смисле.  :roll:


Ma vazi. Nema sanse da bilo kakvo cudo to promeni.
Tako da u sustini pesma nije toliko ni bitna. Mislim, ako je dobra, dodace neki mali broj poena.
Ali komsije ce da diktiraju vecinu glasova.

bibi

Mislim da dijaspora diktira vecinu glasova,a ne ko je kome "komsija".... :hmm

Bred

Quote from: * on 11-03-2008, 18:20:54
C c c...

[off] Bredly, ne citas postove iznad svog!!! [/off]  :F
[off] nigor022 je na prethodnoj strani vec postavio link za youtube i Jeleninu pesmu [/off]
MOre, 'oces ti  :*:.
Nemam instaliran trenutno flash pa ne vidim klipove.
:wall:
Za nunakanje samo mi znamo da nista ne znaci ali daje neki smek pesmi, stranci to nece znati.
:wink:

marer_86

Quote from: Bred on 12-03-2008, 14:20:57
Quote from: * on 11-03-2008, 18:20:54
C c c...

[off] Bredly, ne citas postove iznad svog!!! [/off]  :F
[off] nigor022 je na prethodnoj strani vec postavio link za youtube i Jeleninu pesmu [/off]
MOre, 'oces ti  :*:.
Nemam instaliran trenutno flash pa ne vidim klipove.
:wall:
Za nunakanje samo mi znamo da nista ne znaci ali daje neki smek pesmi, stranci to nece znati.
:wink:
hahahah ... mislis pojma oni nemaju sta je to vidovdan ... pa nek nunacu  :K :lol: :lol: :lol:

Bred

#58
taj fazon.
:K
Beovizija 2008. download (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13307.0.html)

Tinkerbell

Aleksa Jelic!  :smekerica:  :ljubav:  koji frajer!!