Serija "Rezi me" na B92

Started by Bred, 20-02-2008, 21:00:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

avgogh

aaaaaaa... tisina!  :> e, i meni je met isti majkl dzekson, to sam rekla jos na pocetku preikazivanja serije... podjednako su mi ljigavi...  :K

trle

Serija je odlicna, Met je isti Majkl Dzekson.....plasticno ruzan!
Ja imam par ideja oko Sekaca, ali posto se stalno javljaju neki obrti, nisam bas skroz siguran!
:hmm

Bred


BK

Quote from: avgogh on 18-03-2008, 13:18:11
aaaaaaa... tisina!  :> e, i meni je met isti majkl dzekson, to sam rekla jos na pocetku preikazivanja serije... podjednako su mi ljigavi...  :K
Danas pricam sa drugaricom koja redovno prati seriju pa mi je prepricavala ranije dogadjaje, sad mi je zao sto nisam gledala od pocetka, a i ona prokomentarise za Meta-M. Dzekson...ne mou da verujem...meni bas "lici" na biseksualca ili tranvestita sad

trle

Quote from: BK on 18-03-2008, 16:02:51
Quote from: avgogh on 18-03-2008, 13:18:11
aaaaaaa... tisina!  :> e, i meni je met isti majkl dzekson, to sam rekla jos na pocetku preikazivanja serije... podjednako su mi ljigavi...  :K
Danas pricam sa drugaricom koja redovno prati seriju pa mi je prepricavala ranije dogadjaje, sad mi je zao sto nisam gledala od pocetka, a i ona prokomentarise za Meta-M. Dzekson...ne mou da verujem...meni bas "lici" na biseksualca ili tranvestita sad
Sta ce jadan.... meni ga je i zao....
Sve sam sigurniji ko je Sekac  :~

blablabla

OBAVEZNO gledajte veceras!!!
Videla sam pocetak...bice  :pst

makica

Joj blablabla,sad sam bas nestrpljiva!!! :loptica:

mandm

Da nije mozda Met sekac????

blablabla

#83
E, to sam i ja pomislila!!!
Ne znam  :hmm
Valjda cemo uskoro saznati  :roll:

--
I Son je bas ispao p***a!!!
Jadnicak Kristijan...Svidja mi se sto su ga napravili da i pored svih sranja koje pravi bude bar svestan kakvo je djubre!
A i ispade mnooogo psihicki jaca osoba od suntavog Sona...

makica

Ja sinoc zadremah na cas...jel ispade da mu je ono stvarno majka ili mu je detektivka namestala? :hmm

Ice

Mislim da mu je stvarno majka...

makica

Jadan Kristijan onda...imao je bas tesko detinjstvo...
Bolje da nije ni saznao ni za mamu ni za tatu...

Bred

Da znas.
Serija je vrh, bas mi okupira paznju tokom celog trajanja.
Doslo mi da  :arracher: kada sam pomislio u jednom trenutku da on mozda sanja sve ono, zatvor itd...
Ali jbg bese mi i drago kada sam video da je i inspektorku posetio Sekac.
Zasluzila je.
:djavo :K

trle

Jedva cekam vecerasnju epizodu... ba sam se navuk'o
trebalo bi uskoro da otkriju ko je sekac... tako mi se cini

shmizla

I ja jedva cekam... A znala sam da je zrtva ona inspektorka, tako joj i treba... A i jedva cekam da vidim ko je sekac... Mogao bi da bude Met... mada sam mislila i da je ovaj novi doktor...