Horori

Started by blackmiss, 20-02-2008, 23:04:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

blackmiss

Gledate li horor filmove? Da li uzivate dok gledate ili mislite da su bolesni i izazivaju nasilno ponasanje? Koji horor filmovi su po vama najbolji?

makica

Ja vise volim psiho trilere...onako uzasno napete,napete... :shock
Primetila sam da mi samo takvi filmovi u potpunosti drze paznju i samo u njima uzivam...neki misle da sam luda... :djavo
Desava mi se da imam kosmare,iz kojih ne mogu da se probudim,pa vristim i plasim druge...kazu mi neki da je zbog filmova...ha,ha
Poslednji dobar koji sam gledala je Room 1408.
:cvet

blackmiss


01. Se7en
02. Hannibal Trilogy
- Red Dragon
- The Silence of the Lambs
- Hannibal (najbolji po meni iz ove trilogije)
03. The Usual Suspects
04. Beautiful Mind
05. Devil's Advocate
06. 12 Monkeys
07. The Instinct
08. One Flew Over the Cuckoo's Nest
09. The Game
10. Good Will Hunting
Sto se tice psiho trilera ovo je top 10 po meni.

Darker

Ako je dobro i relano odraðen-mo¾e da proðe...
Magiène-ðavo-horore ne¹to ba¹ i ne miri¹em... Kao ni klanje radi klanja... Za to mogu da pogledam ¹ok-koridor i dosta mi za celu nedelju :K

Tako da, mo¾da vi¹e naginjem tim psiho-trilerima :K

blackmiss

bas sam skoro gledala film 1408, i mogu da kazem da je odlican, a i The mist je dobar, ne zbog tematike filma, nego jednostavno odlican prikaz ljudi u panici, sta se sve desava, a i neocekivan zavrsetak.

josefina87

Quote from: makica on 20-02-2008, 23:13:51
Ja vise volim psiho trilere...onako uzasno napete,napete... :shock
Primetila sam da mi samo takvi filmovi u potpunosti drze paznju i samo u njima uzivam...neki misle da sam luda... :djavo
Desava mi se da imam kosmare,iz kojih ne mogu da se probudim,pa vristim i plasim druge...kazu mi neki da je zbog filmova...ha,ha
Poslednji dobar koji sam gledala je Room 1408.
:cvet

aaaa...ne verujem.. :>
kao da si mene opisala(mada moram da priznam da ja jos uvak nemam nocne more :K )
i da..takodje i moj poslednji je room 1408..
morala sam da upalim sva svetla u stanu,posto sam bila sama i gledala ga jako kasno.. :roll: :>

vlada89

Meni je Saw 9sva 4 dela) bas izuzetan film. Uvek neki obrt i stvarno je vrhunski odradjen!  :pljes:  Takodje mi se svidja i Brda imaju oci  :1

nigor022

House on a haunted hill (extra film, obozavam ga)
Stigmata (uhhhhhhhhhhhhhhh OBAVEZNO POGLEDATI!!!)
The Exorcism (ovo je isto jako dobar film, a za sve one koji su ga gledali i pamte dobre scene, sam kraj filma i one velike stepenice koje se vide, e pa bio sam na njima u Washingtonu :djavo)
30 days of night (30 dana noci)

rodiæ

Obo¾avam horore,gledam ih od 12-e godine i toliko sam ih pogledala da mi vi¹e nijedan nije stra¹an koliko bih htela.izabrala bih kao najbolji ISTERIVANJE ÐAVOLA IZ EMILI ROUZ( ostali delovi su bez veze).jo¹ kad sam proèitala na internetu da je po istinitoj prièi,bio mi je jo¹ bolji.posle njega je dobar i KRUG,KLETVA 1 I 2,i PREDSKAZANJE.èak ni novi deo PREDSKAZANJA nije lo¹.

stephen

Obozavam ih ...
Gledao sam zadnji jedan glup Tale of the tribe ali je jako losh horror a inace mislim da sam 80% horrora koji postoje odlgedao vec :~

Kamicak

Samo i jedino "Shining"  :djavo

Bred

Quote from: stephen on 17-08-2009, 01:31:32
Obozavam ih ...
Gledao sam zadnji jedan glup Tale of the tribe ali je jako losh horror a inace mislim da sam 80% horrora koji postoje odlgedao vec :~

Jel? Koji bi noviji preporucio?


stephen

Od ovih novijih mi se onako najvise dopao The hunting in Connecticut, Pathology i Autopsy onako  nisu losi ko voli krv, Grudge 3 kao i uvek fantastican, reimo da je i Unborn bio zanimljiv mada ne nesto preterano i tako.... :smekerica:

Mashrum


Quote from: blackmiss on 02-03-2008, 00:18:54
bas sam skoro gledala film 1408, i mogu da kazem da je odlican, a i The mist je dobar, ne zbog tematike filma, nego jednostavno odlican prikaz ljudi u panici, sta se sve desava, a i neocekivan zavrsetak.
Quote from: Kamicak on 17-08-2009, 14:01:10
Samo i jedino "Shining" 

Stiven The King
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Izmaglica The Mist se potpuno iznenadjujuce zavrsava u odnosu na istoimenu knjigu..
Razocaravajuce,ali mislim da su tako zavrsili zbog komercijale..


Dosadna komercijala..  :roll: :indi:  ..unisti uvek stvari koje su bile dobre.

stephen

Jaoj da gledao sam i the Mist, nije los film dopao mi se ali je kraj meni bas bzvz ...