Косово за патике 2. део

Started by darusaz, 23-02-2008, 00:09:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Wlada

Пошто су, видим, гледале како људи коментаришу по форумима њихове, побогу, "нормалне" догодовштине, оставићу им једну поруку, у случају да погледају и наш форум:

Вас неће опрати ни Дунав ни Сава! Ви сте срамота Србије!

lycos

#16
Guske, zivotinje, zivina, to je dovoljno reci za njih.  :bljak:

Quote from: Wlada on 23-02-2008, 12:14:25
Вас неће опрати ни Дунав ни Сава! Ви сте срамота Србије!

:pljes:

AnaCrvena

#17
Quote from: darusaz on 23-02-2008, 10:07:16
Али тако је јадно и бедно, украсти "Чери бомбоњеру". Мислим оно.  :bljak:
bas sam to i ja pomislila!
i ove ideje o drustveno korisnom radu su odlicne!taman da osuncaju tetovaze iznad guze,jer su,jel'te, siromasne pa nemaju za para solarijum! smrc

p.s.lycos,nemoj da vredjamo zivinu...prosecna guska je daleko iznad ove dve...

pig_am_am

aj da kazem i ja nesto...

u pravu su samo u jednom. krali su mnogi ...a one izvukle deblji kraj.
a samo zato sto su devojke i zato sto su onom koji je snimao bile kao takve interesatnije

nego na primer otac i sin koji u sred one guzve idu kuci i nose "panasonik" kutiju.
kupili nesto. bas tad kad nista ne radi.
i oni ce proci nekaznjeno zato sto nisu nicim privlacili paznju,jel...

a ove dve balavice, ma koliko da su glupe, stradace jer ih neko nije vaspitao...
a i naucene su da kad je njesra i krade se - budala si ako ne uzmes [off] setimo se parfimerije...bla bla... [/off]

jeste odvratno. ne branim ih. al bih volela da znam sta je taj sto ih je snimao radio tamo?

shmizla

Ms ja bih ih posteno istukla... batina je iz raja izasla... Pa tek onda na kopanje, a naterala bih ih i da celu Knez Mihajlovu oribaju i da pokupe svo ono staklo koje su slomile dok su krale... Jadni su ti roditelji koji su ih tako vaspitali.... A vidi se da nemaju, jadne one... Sve pocepane i prljave... Sramota za ovu zemlju!!!

mimil

htedoh i ja da kazem ko i pigi, da ne opravdavam kradju, ali mislim da su one samo zrtveni jarci...

zasto ne pustaju toliko one sto su razmenjivali patike razlicitih brojeva preko ulice...
ne verujem da su njih dve razbijale izloge, nego su verovatno koristile situaciju...

one su ispale zanimljive jer su verovatno bile retke devojke medju huliganima, tj. ovde se kao i u mnogim slucajevima kod nas vrsi polna diskriminacija...

aziraphale

cek cek cek...

kontam da smo se svi usaglasili da su ove dve mladje punoletnice prekrsile zakon i pride osramotili srbiju.
kontam da to povlaci za sobom da se to odnosi ne samo na kradljivce vec i one koje su te iste izloge, a bogme i ambasade, mekove i ine, porazbijali i/ili spalili.

e sad, kako je to sramota, a nije sramota kada "kapitalni" ministar Velja Ilic izjavi "Razbijanje prozora je takoðe demokratija", jerbo ako ministar to kaze, a ne osudi se, ondaK dobijete dve lude i prazne glave koje se nakradu zato sto su "svi to radili".

Weishaupt

PA cekajte malo, znaci ako svi mi znamo jer su nas roditelji i skola  vaspitali da nije ok krasti, zasto uopste pricamo o tome kako jadne one nisu samo one krive, naravno da nisu, a policija ce da nadje i druge, a to sto su ove snimljene nije neka razlika ,jer su cak i novinari dosli pre policije do njih i to zbog njihovog poziva, ala, jaoj, sta oni tamo pricaju o nama na youtubu, mi ovakve, mi onakve.....
Cak su i uvredjene?!
Zaboga, sa kojim mi to ljudima zivimo?!

irena

Toliko sam, kao covek, porazena celom pricom oko desavanja tokom mitinga, da cak ne mogu ni da prokomentarisem ove dve glupace... Osecam samo neverovatnu mucninu u stomaku i secam se devedesetih... Bruka i sramota za nasu zemlju i sve casne i postene ljude... I kako posle objasniti nekome napolju, kada ovi snimci obidju svet, da nismo takvi... Jezivo!!!

wolfeitzckie

Quote from: Weishaupt on 23-02-2008, 15:39:49
Zaboga, sa kojim mi to ljudima zivimo?!

Sa nama. Znam, i mene to onespokojava.

Darker

One treba da ispa¹taju zbog bezobrazluka pre svega :wink:
Umesto da se pokriju u¹ima i pobegnu iz zemlje, one su jo¹ uvreðene :wall: :wall:

AquArius

300 'iljada je kralo,
.. a milion i nesto nije ..

u jeee

aj da lazno ne moralisem,
primamljivo je uzeti nesto sto ti se eto tako ..
naslo iza polomljenog stakla,
(ali mama i tata su te ucili bolje!)

ali da .. eto bas im treba,
jer jadne nemaju.

protesta profiteri

opravdale su se, svaka im cast   :pljes:
i one i onih 299 998 pod ruku sa njima
i jos koja sacica koja sje*a Beograd u roku od nekoliko sati,
i jos kascica politicara.

:wall:


philoserbiana

kada smo doziveli da nam hasim taci kaze kako je zalosno gledati kako gori americka ambasada...a kada su gorele crkve i manastiri nasi na kosovu...kada je Patrijarsija gorela 1981.godine...kada je neki siptar skakao po krstu i lomio ga na vrhu neke crkve na kosovu...jel to nije zalosno-pitam ja tebe,taci some  :namcor

pig_am_am

philo je u off-u he he he he he  :trfr:     [salim se,philo  :cvet]


nego,bojim se da ove dve sad ne postanu popularne pa izgrade "o cas posla" pevacku karijeru...ili mozda udju u VIP veliki brat... da ne daj boze malu decu uce kako se "zivi"

previse je sto su na you tube-u...

cartman

Quote from: tarantulica on 23-02-2008, 12:03:32

Nismo krale zato ¹to imamo, krale smo zato ¹to nemamo. A gde su... gde su deca onih koji imaju. Za¹to oni nisu do¹li da kradu? Jer imaju.


Stvarno, a gde su deca bogatih, kako ih nije sramota sto ne dodjose da kradu, imaju li oni obraz, a i ti roditelji, kako ih ne naterase... ccccc

Da li je moguce da su njih dve ozbiljne? Ako jesu, da li je moguce da postoji neko toliko glup, alooooooooooo, sta je bre ovo, skrivena kamera.

Snosicemo posledice, misim ono ako treba, ali je to bas ono rigorozno, mislim, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa :namcor :namcor :namcor

Da je ove dve ****bipbip**** Darvin video i sam bi posumnjao u teoriju evolucije.