Косово за патике 2. део

Started by darusaz, 23-02-2008, 00:09:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

darusaz

Б92 је данас ступила у контакт са девојкама "јунацима" чувеног видео записа постављеног на сајту youtube под називом "Косово за патике".

Овај видео запис видело је више од 250.000 људи за свега један дан, што је својеврстан рекорд. Њих две кажу - крале смо као и сви....  :F  :batina

[youtube=425,350]0wxJ3GfjG5U[/youtube]

Darker

"Missim, nemam komentar, dois.. zaista, na¹a dr¾ava je totalno rasulo, ono"

:siza:

makica

Joj covece  :wall: :wall: :wall:
...nismo krale zato sto imamo,nego zato sto nemamo...

whatever

`Мислим, баш је погрешна ова наша држава, не можеш поштено ни да се накрадеш када је већ разбијен излог`  :wall: :wall: :wall:

AnaCrvena

pa,ljudi,stvarno,kako ste surovi-zar niste culi da jadne devojke nemaju?!napadate ih tu bezveze! :ohman:
ne mogu da verujem koliko su glupe!jos su dosle na televiziju,da iskoriste tih 5 min slave!?ako one prodju nekaznjeno,stvarno nam je drzava rasulo,ono! :K
ne znam da li da  :wall: :wall: :wall: ili   :116: :siza: :116:

philoserbiana

kao sto mozete da primetite doticne dame uopste ne izgledaju siromasno niti gladno  :hmmfrizure su im sveze isfrizirane,kosa potnono3na uredno i ofarbana,dobro su obucene(cak i u toku kradje),nisu kost i koza...znaci-nisu gladne,vec udarene u mozak,blate i drzavu i kosovo i roditelje i profesore svoje...gladan covek obije prodavnicu prehambene robe,pekaru,pa ukrade hleb i mlako da prehrani decu kod kuce AKO JE PRINUDJEN  :ohwell: to se tolerise
ove guske kradu firmiranu garderobu i bombonjere i jos usput skupljaju po ulici ono sto im je ispalo... :wall:
njih treba u padinsku skelu da sade lukac i krompir i da obradjuju poljoprivredno dobro...i njih i sve huligane i nenormalnike koji su krali,palili i lomili svoj grad i radna mesta nasih ljudi...neka svoj bes i visak energije iskale rmbajuci na njivi,pa da vidis,bato moj  :batina

dirigent

Quote from: philoserbiana on 23-02-2008, 08:17:11
kao sto mozete da primetite doticne dame uopste ne izgledaju siromasno niti gladno  :hmmfrizure su im sveze isfrizirane,kosa potnono3na uredno i ofarbana,dobro su obucene(cak i u toku kradje),nisu kost i koza...znaci-nisu gladne,vec udarene u mozak,blate i drzavu i kosovo i roditelje i profesore svoje...gladan covek obije prodavnicu prehambene robe,pekaru,pa ukrade hleb i mlako da prehrani decu kod kuce AKO JE PRINUDJEN  :ohwell: to se tolerise
ove guske kradu firmiranu garderobu i bombonjere i jos usput skupljaju po ulici ono sto im je ispalo... :wall:
njih treba u padinsku skelu da sade lukac i krompir i da obradjuju poljoprivredno dobro...i njih i sve huligane i nenormalnike koji su krali,palili i lomili svoj grad i radna mesta nasih ljudi...neka svoj bes i visak energije iskale rmbajuci na njivi,pa da vidis,bato moj  :batina


   Bas sam hteo da napisem da im treba dati malo drustvenokorisnog rada , samo nisam mogao to tako lepo da formulisem

darusaz

Држава нам је у расулу, мислим оно..., али очекујем да уколико МУП одлучи да их ухапси то мора да уради уз ТВ снимак, као када су хапсили "Бату Кана" или Александра Симовића. Па да се окачи на YouTube, пошто су Маја и ортакиња ипак "медијске звезде". Тачније да млади виде да се злочин не исплати! А онда их упутити на окопавање кукуруза у неки од КП-ова диљем наше липе земље.  :batina

Али тако је јадно и бедно, украсти "Чери бомбоњеру". Мислим оно.  :bljak:

tarantulica

Quote from: darusaz on 23-02-2008, 10:07:16
А онда их упутити на окопавање кукуруза у неки од КП-ова диљем наше липе земље.  :batina

Neæe me zaèuditi ako naprave rialiti ¹ou na ovu temu  :bljak:

olgica

"Jaooooo jadne miiiii", eto 300 000 ljudi je kralo pa smo i mi.  :namcor :namcor
Zamislite scenario, 300 000 ljudi je skakalo sa mosta, hmmm da li bi bilo, pa smo i mi?

bzzz

Jadne su toliko da ne mogu ni da pronadjem adekvatne reci da ih opisem... :hmm
Sta li su im roditelji rekli kad su ih videli na tv-u?!
Sramota...
Nevaspitanje...
Odsustvo morala...
Blago receno, UZAS  :wall:

tarantulica

Ako neko nije èuo ¹ta su rekle:

Maja: Pre svega bile smo radi mitinga, da branimo Kosovo. Ne, naravno, nismo i¹le sa namerom da pljaèkamo, krademo, razbijamo.
Meðutim, kada je 300.000 ljudi krenulo naravno, krenuli smo i mi.
Nismo krale zato ¹to imamo, krale smo zato ¹to nemamo. A gde su... gde su deca onih koji imaju. Za¹to oni nisu do¹li da kradu? Jer imaju.

Jovana: Mislim.... mi da smo imali u cilju da ukrademo, mi bi nas dve same oti¹le i razbile lokal i ukrale bi same, ali eto 300.000 ljudi je kralo, mi smo se pridru¾ile tome i krale smo i mi.

I eto, ¹to ka¾emo, ako treba da snosimo posledice, snosiæemo. I mislim da je to stvarno, doist.... zaista rigorozno, ovaj izdata poternica za nama kao da smo ubile èoveka.
Mislim, stvarno katastrofa. Na¹a dr¾ava je totalno rasulo...

nasty girl

cccccccc

:ball2: :ball2: :ball2: :ball2: :ball2:

kakve curke.... :wall: :wall: :wall: :wall:

kako ih samo nije sramota da kazu da je pljackalo 300000 ljudi, pa su i one odlucile da pljackaju, svako ko ima gram mozga u svojoj glavi i gram morala ne bi uradio tako nesto... :ohman: :ohman: :ohman:

Vampire 666

Rekao bih da je akcenat na pogresnoj strani...one su samo glumci u jednoj tragediji...a reditelj je mozak operacije, koji se krije iza pozornice...njegovu glavu treba loviti...

sanjica88

Sramota, nevidjena sramota... :batina Ne mogu da shvatim da je neko toliko glup da tako nesto izjavi...Pa mislim stvarno sta je to toliko lose sto su one krale?!! Sta su htele da poruce, da svi treba na njih da se ugledamo?!!Sve je ovo dokaz da u nasoj drzavi nista ne funkcionise i da sve treba iz korena da se menja... :shock