VIP Veliki brat II

Started by Bred, 24-02-2008, 21:09:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

shmizla

Bolji izbor ovoga puta, nije tako lose, iskreno, ocekivala sam mnogo gore... Borko me odusevio, ja ga obozavam, odusevim se kad god vidim one reklame... ('nominujem njega'  :K ) A ova Mimi je katastrofa... Pa mogli su nekog malo boljeg da nadju... Potajno sam se nadala da ce uci neki sportista...ali.. nista od toga...

mina-L

a ko je spijun u kuci,zna li se? da nije Era?

pereca

Ne znam da li je Era spijun, ali da ima neki tip apstinencijalne krize - skoro sam ubedjena.
Lik je totalno prs`o, provocira sve sto stigne. To sam sinoc uhvatila na tv-u.

Enea

ste videli zute trepavice? :siza:

Bred

aha.
:K
era svesno nervira repere.
milic je lik, svaka druga rec mu je psovka.
:>

Sole

ko je nominovan?  :smekerica:
Era je ljakse kao i obicno...  :roll:
ali, Jagodica bobica...  :Bog svaki put kad cujem taj nadimak  :116: :116: :116:
[off]moracu nekog da prozovem tako [/off]  :K  extra je!  :~

pereca

Nominovani su Borko i Jagodica Bobica  :lol:

bibi

A ja sam mislila da je Mimi Jagodica Bobica,a ne Masa......

U svakom slucaju,drago mi je sto su Borko i Masa nominovani.... :happy:

pereca

Pazi, mozda i jeste Mimi. Ja bas i ne pratim redovno, mozda sam se ja prevarila.

Sole

ma, koliko ja znam (mada bas i nisam redovna  :lol: ) Mimi je Jagodica bobica  :116: :116: :116:
dakle...
Borko?
koliko sam ja gledala, a to je vrlo malo, cini mi se kao da je Borko mnogo cutljiv za sve njih...gresim li?  :hm
Masa pokusavala da se uklopi sa Bad Copy-em...  ne znam koliko joj je to bilo pametno...  :hmm

mina-L

I meni su Masa i Borko nekako najnezanimljiviji, Borko se prilepio uz Eru,koliko videh do sada!I ja mislim da je Mimi jagodica bobica,ali iako me nervirala u poèetku,ne bih volela da ispadne,simpatièna je sa oblaèenjem! Ma Miliæ je car!

lijepa bosanka

Mimi je Jagodica Biobica..A kakva je?! :roll: mukica,trudi se da bude prirodna,ali joj uz izgled ne ide!!! :nene:
Ne zato ¹to mi je "kom¹inica",ali Slaða je daleko ispred svih ¾ena u kuæi,a i ostalih ukuæana!!! :cvet Biæko i Zorka su dobri,ni¹ta posebno!! Kaya mi se ne sviða,ali se uklapa s veæinom!!
Miliæ je ba¹ opu¹ten!! Era je budaletina!! Bad Copy bi mogli malo da popuste i da se dru¾e s ostalima,ali imaju dobrih provala!! :pljes: Ma¹a trèkara za njima k'o kuèe!! Borko je izgubljen,nikako se ne uklapa!

Bred

O Boze, oni su prsli svi, a sto neko rece Milicu malo fali onih psihoaktvinim supstanci pa da se smiri.
Sinoc je i Zorica prsla. :K
Ona je carica!
Hahahahahahaha!
:siza:

A onaj sky je bacHio oko na bosanku  :wink:  :ljubav:  :K

jecapereca

Petar je kraj price, ja sam otkinula na njegovo telo

Enea

e ljudi a ona shto vodi budjenje na b92, bash mi lichi na jednu od "bitcharki" je li to ona?