VIP Veliki brat II

Started by Bred, 24-02-2008, 21:09:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

_d.0.t_

uuuuu, al' smo svi fini...  :roll:

:prd:
:podrig:

EEEEJJJJJJJJJ!

jeckili_cg


bibi

Bas mi je drago sto je Mimi pobedila..... :~ :happy:

Moram da priznam da sam imala predrasude kad sam je videla prvo vece....ali....

I dobro je rekao Milic da je on ustvari izneo njenu licnost,jer da njega nije bilo,verovatno bi bila neprimetna..... :hm

Kad vec Petar,kome je novac od svih njih najpotrebniji,nije pobedio,onda mi je drago zbog Mimi..... :happy:

Bla_bla_blaaaa

Toliko o tome da je ajs bio favorit...i milic uz njega.... :>

Znala sam da ce mimi da pobedi...ipak je cg glasala za nju...


5Nili

U proseku svaki Crnogorac je (bar)28 puta glasao za nju,a Srbi su kao i uvek bili podeljeni :bljak: kad je glasanje u pitanju i krajnje racionalni sa kreditom i sa max 1 glasom glasali za Ajsa koji je po meni vise zasluzio da pobedi jer je ubedljivo najvise  fora napravio u kuci(reality show),a svidelo mi se i sto je na kraju napusio grandovske narodne mase  :lol:

Bred

Fala Bogu, ima nade za nas.
Mimi je sigurno pobedila jer sam ja cak trip uta glasao za nju.
:siza:
Sto se tice anketa ->  :wall: , hvala Bogu ovaj put su omanuli/e.
:wink:

lijepa bosanka

#96
Katastrofa!!! :wall:
Iskvarcana,izblajhana,nosi sočiva u boji,vještačke trepavice,silikonska usta,silikonske grudi... :shock Ima li išta njeno prirodno?!
A ponašanje...kao iz manastira da je došla!!! Ne znam samo ko joj uradi te operacije,kad se ponaša netaknuto...
Mrzim takve glumice poštenja i časti!!! Sva je umjetna i od prvog dana mi se ne sviđa!!
Trenutak kada je Milić izlazio..me šokirao!! Pokazala je kakva je "sirovina"!! Ajs je lijepo rekao da su nervirali i vrijeđali jedan drugog,ali mu pružio ruku i pozdravio se,a ona.. nešto glumi!!! Ako nije bila spremna na sve to što nosi jedan takav šou,trebala je sjediti u nekoj crnogorskoj čuki!!
Te pare i slavu joj je Milić zaradio!!! Neka mu bude zahvalna do kraja života!!!

Duša me boli što Slađa nije osvojila,pa ona je za Mimi u svakom pogledu 1000x bolja!!!

_d.0.t_

^kompleksi su chudo.


meni je drago da je Mimi pobedila, odnosno, drago mi je da Milicj nije.

Enea

A vi stvarno mislite da je ona puna silikona?
Ja ne.

mina-L

Ja se isto pitam odakle njoj toliki broj glasova?!!! Skroz mi je bilo uzasno ponasanje i Viklera i Ajzaka i Ere na bini,bezobrazluk! A tek Milic kad je odlazio...bruka,malo vise ga je Mimi preterala!

Sole

hvala Bogu kad perverzni deda nije pobedio  :namcor
nisam verovala da ce da ga izbace prvog, ali extra ispalo  :~
onda mi je bilo svejedno hoce li Mimi ili Ajs da pobede  :happy:
drago mi je da zensko pobedilo konacno  :pljes: sto se mene tice, zasluzeno, Mimi je smesna kao bioskop  :>
i ne mislim da se folira  :)):
a sto se Ajsa i Skaja tice, mozda su malo preterali, ali Era  :bljak: samo ih je provocirao i normalno je bilo da mu odgovore onako, da ih Era dobro razume   .blah.
Sladja je lepa  :)): ali, dosadna mi je do bola, sa pevanjem posebno  :wall: deluje mi prazno, ali dobro sad.  :wink:

jeckili_cg

mimi jeste izvestacena spolja ali barem nije sebe dovodila u situaciju da je na "drugarskoj" osnovi vata ko stigne,i milicu je odmah rekla sta misli o njegovim perverznim idejama,a ne kao sladja koja je drug sa erom?! :hmm :hmm :hmm :hmm :hmm
neke stvari u zivotu ipak trebaju da se rasprave

Sole

slazem se.  :lol:
na pocetku mu je dala do znanja  :batina
razumem ja i salu i sve, ali Miliceve fore su  :namcor ne poricem da je covek inteligentan, ali bi stvarno nekad mogao da zadrzi nesto za sebe  :bljak: :K

Bred

Pa ako bih morao da biram izmedju Milica i Ajsa svakako bih izabrao Milica.
:wink:

KaBoom

Crnogorci lobirali! :) Namerno to tako, da Srbi stalno ne pobeðuju, nije fer. Pa æemo princip kljuèa. Sledeæi VB pobeðuje neki Bosno-Hercegovèanin! :wink:

Ajs i Skaj su mi bili gotivni, mada sam VB gledao svega par puta... Stvarno mi je bezvezna emisija i iskreno reèeno - skontao sam da sam potpuno neinformisan. Apsulutno nikoga u kuæi nisam znao ko je ko. :> Samo Nigrutina sam znao, jer sam bio na njegovom koncertu na Exit-u... Faca je èovek, legenda, ali stvarno.

Ovo finale kad sam video na ¹ta lièi, oti¹ao sam da uèim gnoziju. Svi su se pona¹ali nekulturno i preterali su. Ajs je valjda bio popizdeo ¹to nije pobedio, ¹to i razumem, kontam da je njemu mnogo vi¹e potrebno tih 50.000 evriæa nego barbiki, ali... ©ta sad. Napili su se, proslavili dodatno. Sad æe sve ru¾no da ode u zaborav, ostaæe samo njihove zanimljive stvari da se vrte po forumima i uz kafu. Tako to uvek biva.