Olja Ivanjicki

Started by Enea, 09-03-2008, 18:54:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Enea

 :pljes:
jedna od meni najomiljenijih zena.
Hitam sutra na trafiku da pazarim ovo.
Kako glupavo zvuchi kupovati knjige na trafikama...
Da li volite Olju?
I zashto?




--
"Prebih" ceo kraj u potrazi za istom.
Osim shto je ne nadjoh, polovina trafika je takodje nestala, shto drzavnih shto privatnih..
Nastavicju potragu..
Ako u narednih 7 dana niko ne bude postovao na ovoj temi, zamolicju moderatore da je uklone.

Adonis_Vernalis

Moderatori ce je, mozda, ukloniti, ali Bred nece. I ne treba.

qute

Knjiga je fenomen. A ako je ne nadjete na kioscima, jer su slabo pokriveni, ima je na oglasnom odeljenju Novosti, to je na Pasicevom trgu 7. Ali je preporucujem, to je neverovatno, jeste da se reklamira kao knjiga pesama, to ni slucajno nisu pesme ni pesmice, to su mali naucni radovi, to su mudrosti, to je i filozofija i sve. Zena je fenomen

Bred

Quote from: Adonis_Vernalis on 10-03-2008, 16:52:43
Moderatori ce je, mozda, ukloniti, ali Bred nece. I ne treba.
naravno da ne treba
:wink:

Enea

Quote from: qute on 19-03-2008, 11:32:33
Knjiga je fenomen. A ako je ne nadjete na kioscima, jer su slabo pokriveni, ima je na oglasnom odeljenju Novosti, to je na Pasicevom trgu 7. Ali je preporucujem, to je neverovatno, jeste da se reklamira kao knjiga pesama, to ni slucajno nisu pesme ni pesmice, to su mali naucni radovi, to su mudrosti, to je i filozofija i sve. Zena je fenomen

na dvadeset trafika knjishke nije bilo.
na jednoj km od moje kucje, gde inache chesto kupujem cigarete, gospodin finih ridjih brka: "Niste jedini koji ne mozete da je nadjete. Jesu to neke njene vrachke? " U oskudici volje za komunikacijom ne znam shta sam rekla, da bih potom nastavila razgovor sa njim. Poznaje je lichno, kaze da se kasno setio da potrazi posao, da se bavio elektrotehnikom malo i da je zapravo slikar..........


Mozda mi se u zivotu dogodi i da vidim njen atelje i da je upoznam.  :a
Vrlo me zanimaju te njene misli objavljene u izdanju Novosti..

Enea

#5
Quote from: Bred on 19-03-2008, 12:59:35
Quote from: Adonis_Vernalis on 10-03-2008, 16:52:43
Moderatori ce je, mozda, ukloniti, ali Bred nece. I ne treba.
naravno da ne treba
:wink:

[off]je li to zato shto si rekao da sam ti zena?[/off] :hm

hvala za info cute, oticjicju sutra do zgrade Borbe..  :cvet

qute

Ko voli Olju neka ode na sajt Limundo tamo ima i radova i knjiga. Sajt je aukcijski ali i pored toga mozete da kontaktirate prodavca.
Pozdrav

rodiæ

OLJA IVANJICKI je bila jedna od najinteligentnijih zena u srbiji,veliki umetnik i cini mi se veliki covek.i jedan od retkih PRAVIH umetnika,kod koje nije bilo ni sujete,zavisti i pretvaranja koje su karakteristicne za vecinu danasnjih umetnika.sve u svemu,bila je posebna.

Yasmin

Slazem se, zena je veliki umetnik. Skroz svoja...