Promenjena trasa autobusa na liniji br 33

Started by Bred, 18-03-2008, 12:57:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bred

Елементи рада линије 33 након продужења трасе:

    *

      Број и назив линије: 33 (Панчевачки мост/Железничка станица/ - Кумодраж)

    *

      Терминуси: Панчевачки мост/Железничка станица/(терминус линија 37 и 48) и Кумодраж 

    *

      Траса у смеру А:

ПАНЧЕВАЧКИ МОСТ /ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА/ - Поенкареова - Јована Авакумовића - Булевар деспота Стефана - Митрополита Петра - Здравка Челара - Старине Новака - Београдска - Трг Славија - Булевар ослобођења - Трг ослобођења - Војводе Степе - КУМОДРАЖ

    *

      Траса у смеру Б:

КУМОДРАЖ - Војводе Степе - Трг ослобођења - Булевар ослобођења - Трг Славија - Београдска - Старине Новака - Здравка Челара - Митрополита Петра - Булевар деспота Стефана - Јована Авакумовића - Поенкареова - ПАНЧЕВАЧКИ МОСТ /ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА/.

    stajalista mozete pogledati ovde => http://www.gsp.co.yu/promena_rezima1.htm#lin33

Болдирана стајалишта су нова на траси линије 33, а постојећа на траси линије 48.     

    *

      Средња дужина линије 13401 метар.

    *

      Број возила, време обрта и интервали слеђења:

На линији ће саобраћати:

- радним данима у периоду вршних оптерећења  11 аутобуса  (7 ГСП и 4 ПП) са временом  обрта То = 100 минута и интервалом слеђења i = 9 мин,

- радним данима у периоду ванвршних оптерећења  8 аутобуса (4 ГСП и 4 ПП) са временом обрта То = 96 минута и интервалом слеђења i = 12 минута,

- суботом целодневно 6 аутобуса (3 ГСП и 3 ПП) са временом обрта Tо = 96 минута  и интервалом слеђења i = 16минута,

- недељом целодневно 5 аутобуса (3 ГСП и 2 ПП) са временом обрта То = 96 минута  и интервалом слеђења i = 19 - 20минута. 

    *

      Линију 33 ће одржавати погон Космај и приватни превозник.

darusaz

Аха дакле зато сам ја данас чекао пола сата 33 у Бирчаниновој. И на крају прочитао "ситно слово" на станици... Могли су да се потруде. Грррр.  :F На крају није било ни 39, из мени непознатог разлога.  :roll:

Али лепо што форум води рачуна о врло важним информацијама за све нас.  :lol:

avgogh

i, zato na trosarini, ako uopste docekate bus, ne mozete da udjete u njega!

Wlada

Село је добило превоз до светског чуда архитектуре које још стоји, а фармацеути још један разлог за нервозу  :namcor
И ко ће да се гура са бабама и дедама, а да после иде на вежбе...сконцентрисан  :wall:

Bred

mislim, bolje da su ga produzili do grada nego da pancevca.
:wall:
za ovu informaciju da se zahvalim kolegi darusazu  :cvet

darusaz

Е усликаћу "обавештење" на терминусу у Бирчаниновој. То није обавештење, то је вређање људског разума.  :namcor

Уколико би неко поставио питање градском секретаријату за саобраћај, зашто је линија продужена до Панчевца, а не до Дорћола (као некада 33п), њихово образложење би било да је Славија центар града и да они који хоће даље до још ужег центра могу да преседну на Славији у неку од трола или пак аутобус 31.  :*:  :batina

Bred

Pa mogu i do pancevca da presedaju, ne?
:hmm

wolfeitzckie


lycos

Bas glupo sto je promenjeno.
Sada se 33 vraca niz Beogradsku, a posto vozila iz tog pravca nemaju prednost u odnosu na Slaviju, stvaraju se velike guzve.

Roben

не знам што им је то требало  :hmm

Wlada

Чекао сам више од пола сата данас аутобус.
Аутобус је био крцат...
Од данас мрзим аутобус 33 :namcor

Darker

Woohoo, konaèno mogu lepo, brzo i komotno iz mirijeva :V

sanjica88

I ja ga mrzim :box, i juce i danas sam cekala ne znam koliko da naidje neki u koji za promenu mogu da udjem...A jos su i 39-ke postale krcate... puc

lijepa bosanka


zerocool

zato svi 30min ranije i peske od trosarine do faxa, pa ce nama zivci biti mirni, a kolege ce biti sedirane od neseg mirisnog tela, tj znoja i svi ce biti srecni, a u povratku opet isto i nema kupanja kad dodjete kuci jer ide leto a tad je in da smrdite :wink:, bar tako radi vecina