Novi show umesto VB-a-Operacija trijumf

Started by Bred, 27-03-2008, 16:10:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Veze. Vjerovatno u toku gale. Maca je i inaèe lud lik, nekad i previ¹e lud. Meni je ipak Milanèe zakon. Prirodniji mi je, a Maca je, kako kod nas ka¾u, krkan.  :K2: Ali gospojicu damu Nikolinu bih tako lupila nogom u d... da bi letila. Kakva... ma ne znam. Uh! Mislim, lijepa je, ali je èika plastièni hirurg bio ba¹ majstor. Sva je izvje¹taèena. I nikako se ne uklapa sa ostalo troje. Oni su ludi i opu¹teni,a ona je sva ukèena i prekida ljude kojima ne mo¾e dobar dan da ka¾e na ravnoj nozi.  Ostali i kad su bezobrazni to nekako proðe, a ona je ba¹...Krava.

diskaaa

slazem se za Nikolinu,ne uklapa se bas..al Maca mi je ludjak,kako je dobro Karleusu spustio za klinca :K2:..
ne moze se bas ovo porediti s Grandom,ima i dobre muzike,sem naravno nekih bisera,tipa"gas,gas" Seve ..i tako to..a glupo mi je i za ove ljude sto su ispali,pa ih ponovo zezaju ko ce uci,ko nece..jadni oni :ohwell:

mirror-girl

Ja sam uvek za dobru muziku,ali ne za iskoriscavanje i izrabljivanje mladih i talentovanih...ali tako je to..

Bred

pa niko njih ne izrabljuje, sami su pristali na ucesce ...  :wink:

mirror-girl

Ha,ma daj!!!

Ne izrabljuju ih u fizickom smislu... :K2:...nisi shvatio...izrabljuju njihov talenat i glasovne mogucnosti samo zbog kesa...

A ja podrzavam kada se mladi i talentovani prijave na takvo takmicenje!
Zar treba da ispastaju talentovani zato sto je ova zemlja u rasulu...treba pokusati!!!

frckica-j

Ne, ne, to je "ruka-ruku mije" odnos. Ovi im obezbijede prostor i oni postanu zvijezde preko noæi (a ne tokom godina kao svi ostali pjevaèi) a ovi dobiju gledanost. I svi mirni...

Bred


mirror-girl

Hm,mozda i jeste u pravu...
U svakom slucaju to su pravila igre,ko ih ne prati,propada...

frckica-j

There's no business like show-business!  :~

AnaCrvena

Nisam mnogo pratila,ali spazila sam bas jednu upecatljivu scenu-bar je meni bila...Svi takmicari-Makedonci,Hrvati,Crnogorci,Srbi,Bosanci(samo braca Slovenci fale) podigli ruke i case u vis,pa iz sveg glasa pevaju Igra r'n'r cela Jugoslavija...Balkane,lud li si...

frckica-j

Hm, nisam to primjetila, ni ne gledam ne¹to èesto, ubacim se na gala veèeri povremeno. ©ta da ti ka¾em, bratstvo i jedinstvo a svako u svojoj dr¾avi. Tako je najbolje...

Bred

mislim da ce Danijel da leti, stvarno nervira narod ...  :ohwell:

diskaaa

vazno je da ce od njega marina tucakovic da napravi zvezdu :sarcasm:
decko stvarno lepo peva,ali stvarno nervira sve

Bred


Enea

koja bi bila kakva, ako je osnovna?