Novi show umesto VB-a-Operacija trijumf

Started by Bred, 27-03-2008, 16:10:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

frckica-j

Nije meni ni Jasmina neka cvjeæka. Toliko je uobra¾ena i misli da je najbolja u svemu. Ok, samopouzdanje je dobra stvar, ali misliti da ti niko nije ni do koljena, hej, probudi se!!! :wall: :wall: :wall:
Znam da je govorila da ona slatka (razma¾ena dodu¹e) mala ¹to je imala Madoninu pjesmu i koreografiju uz nju, to nije uradila dobro i da bi ona to bolje. I rekla joj to u facu. I gle èuda! Dobi ona pjsmu sa zahtjevnom koreografijom i vidi ¹ta bi! Neka, neka!  Rugala se ruga, pa postala druga!

Bred

ako to treba da ti se pise, onda stvarno  :wall:
:shock2:

Enea


frckica-j

Nisam prirodna plavu¹a, ali nisam te skapirala u prethodnom postu Bredly...  :wacko:

Enea

mislim da je meni odgovorio.. nego nisam ni ja skapirala..
meni je grozno ponasanje one nove, kako se zove.. mirjana? jesi na nju mislio?

frckica-j

Ponekad ne¹to "ukaèim" kad moji gledaju, ali inaèe ne pretim dnevne emisije. Meni je ta nova dobro otpjevala da gala veèeri, ali nemam pojma kako se pona¹a. ©ta je uradila?  :hmm

Enea

nisam gledala galu..
a sta je uradila? dovoljno da izazove afektivno ponashanje..

Bred

vidjeste li juce kako su bosanke ratoborne??

odma' bi da se biju ...

:*:
:lol3:

Enea


Bred


diskaaa

bila je vec repriza...uglavnom ovi ljudi sto najbolje pevaju,najgore se ponasaju i strasno su umisljeni,razmazeni i sujetni(sonja,danijel,jasmina,mirjana),cast izuzecima..bolje bi im bilo da se malo smire i spuste na zemlju..

Bred

e, upravo tako diska ...

Samo me zanima da li ce neko potvrditi da li je tacno to sto je Danijel rekao Jasmini ...

:wall: :dole: :shock2:

frckica-j

Nemam pojma!Ne ulazim u to da li je namje¹teno ili nije,mo¾da jeste mo¾da nije. Poenta je da je mogla to mnogo ljep¹e i suptilnije da uradi. Ovako je sama sebe ukopala. Ako i¹ta mrzim to su namje¹taljke, ali to je na¹a stvarnost. I èovjek da bi se izborio mora da bude mnogoooooo pametniji. Onakvim stavom nije ni¹ta postigla.  :shock2:

Bred

da, u pravu si ali pretpostavljam da je bila prilicni besna i ogorcena i nije imala vremena da razmisli pa je postupila impulsivno kao sve Bosanke ...  :>: :K2:

frckica-j

Pa ona ka¾e da je znala da æe ispasti, i to je saznala dan ranije. To joj je dalo cijela 24 èasa da se smiri. Trebalo je da razmisli...