Novi show umesto VB-a-Operacija trijumf

Started by Bred, 27-03-2008, 16:10:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Trebala je ali on ai Danijel se izgleda bas, bas ne mirisu ...  :K2:

frckica-j

Hm, ko æe ga znati! Takvi zavr¹e na kraju sa istim prezimenom i zajednièkom djecom! Viðala sam to...  :K2:

Enea


diskaaa

pitanje sta je tu tacno bilo izmedju njih dvoje,drugarica mi radi tamo,ceo dan prate,pa prave te dnevne prikaze,ali izgleda im je to promaklo,ali je ipak blize tome da je jasmina naduvala celu pricu..ona ne shvata da je samu sebe zakopala svojim ponasanjem preth. nedelje

dirigent

#64
      Jedna devojka koja je pevala u horu kod mene nekad ,je tamo trenutno.

    Sto se tice ovog showa mislim da je propagiranje voajeristickih koncepata preko TV  kontraproduktivno, jer utice na ljude podsvesno da se bave ogovaranjima ,intrigama.

      A da ne govorim o seksualnim frustracijama ili tipa ja bi da ``bem ali da mi ne udje , buduci da svakog prosecnog gledaoca takvih emisija ponajpre zanima ko se skim kresnuo pre nego ko kako peva ili ne znam sta.       

Bred

dirigentU  :K2:

A o kojoj je to devojci rec? :)

Enea

znatizelja te ubija? :siza:
ti bi do nje preko dirigenta, a?  :smekerica:

Bred

Sto se tice Jasmine:

Danijel je znao da ostaje
Blic, 5. novembar 07:49
Nakon ¹to je izbaèena iz „Operacije trijumf”, Jasmina Mid¾iæ je napravila haos. Prvo je otkrila da joj je Danijel pretio kako æe njegovu polusestru Mariju ©erifoviæ, koja radi za njega pa on zbog toga ostaje u kuæi - „napucati” na nju (?!), a potom da je u glasanju sigurno bilo neke neregularnosti, ¹to se njoj osim ovog primera, kako ona ka¾e, pokazalo i u nekim drugim situacijama.

- Danijel je imao informacije iz spoljnog sveta. Na generalnoj probi on i Ana Mihajlovski su prièali dva sata. Ne znam taèno ¹ta su prièali, ali mislim da mu je prenela ne¹to jer se èovek nakon razgovora sa njom potpuno promenio, nekako je bio sigurniji u sebe, opu¹teniji - prièa Jasmina koja ne optu¾uje Anu Mihajlovski, ali joj se èini da ne¹to nije regularno jer je Danijel, kako ona ka¾e, znao ¹ta se de¹ava i pona¹ao se kao da definitivno ostaje. Prema njenim reèima, Danijel nije jedini koji je imao informacije iz spoljnog sveta.

- Meni je rekla jedna studentkinja: „Imam informaciju da ti vodi¹, ali Danijel æe ostati zato ¹to je on ¹ou”. Samo æu vam reæi da svi u kuæi imaju informacije iz spoljnog sveta - rekla je zagonetno ona i dodala da æe Danijel ostati do kraja, ali da ne sme da ka¾e odakle to zna.
Iako su svi oèekivali ¾ustru svaðu izmeðu nje i Danijela po ulasku u kuæu nakon gala veèeri, Danijel joj ni¹ta nije rekao.

- Svi smo oèekivali da æe Danijel da me napadne, ali on se pred kamerama uvek pona¹a kao anðeo - rekla je Jasmina kojoj se èini da æe pobedu poneti Aleksandar Belov, dok joj se uop¹te ne sviða to ¹to su svi nominovani.

- Ljudi imaju pravo da kalkuli¹u, pa svi kalkuli¹u. ®elite da znate pravila igre - „Emotion” ima svoja, mi imamo svoja. Ono preksinoæ je bio pravi cirkus, pa ljudi hoæe da naprave ¹ou - ka¾e Jasmina i obja¹njava kako su se studenti dogovarali.

- ©to se tièe vraæanja Nikole Paunoviæa, uvek smo ga vraæali da poka¾emo ¾iriju da vredi. A studenti su pro¹log puta spasli njega jer su mislili da ja mogu da pobedim Danijela - rekla je Jasmina.

Iako tvrdi da joj je drago ¹to su profesori spasli Ninu pro¹le nedelje, Jasmina ka¾e da joj je malo nejasno za¹to nisu spasli nju.
- Mislila sam da profesori sve gledaju, rad na èasovima, nikada nisam zakasnila, trudila sam se. Mislila sam da æe me profesori spasti zato ¹to su videli da mi se otkaèio monitoring. Iskreno, ne znam za¹to nisu - rekla je Jasmina i dodala da uop¹te nije razoèarana zbog izlaska.

- Nikada svom detetu ne bih dozvolila da se prijavi na ovako ne¹to. Sve oni nama daju i vi¹e nego ¹to treba, ali je stvar ¹to ovaj ¹ou izvlaèi najgore iz ljudi. Poenta je ¹to se ovde pravi zvezda, a neko se nekada prikazuje u najgorem svetlu. Kako misle da prodaju na¹e ploèe kada su nas tako prikazali - napominje Jasmina.

b92




Nata u "Operaciji Trijumf"
Press,

Nata¹a Bekvalac æe uskoro odr¾ati mini koncert na muzièkoj akademiji na Ko¹utnjaku, prvi posle udesa Daèe Ikodinoviæa. Posle Anastasije, Marije ©erifoviæ, Sergeja Æetkoviæa, Marine Peraziæ i ostalih zvezda koje su nastupile u „Operaciji Trijumf", „Emou¹n" je spremio jo¹ jedno iznenaðenje - koncert Nata¹e Bekvalac.

Kako saznaje Press, organizatori muzièke Akademije pripremaju specijalno iznenaðenje po¹to æe se na jednom od gala koncerata u Ko¹utnjaku uskoro pojaviti i novosadska „barbika". Naèelni dogovor sa Bekvalèevom veæ je postignut, a to æe ujedno biti i Nata¹in prvi veæi nastup nakon saobraæajne nesreæe koju je 28. juna imao njen suprug, vaterpolista Daèa Ikodinoviæ.

- Narednog ponedeljka u Ko¹utnjaku æe nastupiti Makedonka Kaliopi Bukle i Dado Topiæ, a oèekuje se da se Nata¹a Bekvalac pojavi na sceni „Operacije Trijumf" mo¾da veæ u ponedeljak, 17. novembra - ka¾e izvor Pressa blizak „Emou¹nu", i dodaje:

- Naèelni dogovor sa njenim menad¾mentom veæ je postignut, a Nata¹a bi na Gala koncertu „Operacije Trijumf" izvela neke od svojih starih hitova, ali bi premijerno predstavila i novi singl „Dve pilule", koji veæ nekoliko dana mo¾e da se preslu¹a na internetu. Ovo æe biti i njen prvi veliki nastup posle Daèinog udesa, a bolju priliku za promociju Bekvalèeva nije mogla da izabere, jer æe njen koncert moæi da prati oko pet miliona gledalaca s teritorije cele eks-Jugoslavije, koju novosadska „barbika" veæ nekoliko godina poku¹ava pesmom da osvoji.

Press je ranije veæ objavio da Nata¹a, sa svojim kumom i prvim saradnikom Draganom Brajeviæem Brajom uveliko radi na pripremi novog albuma, posveæenog upravo Danilu Ikodinoviæu.

Direktor Sa¹a Dragiæ tra¾i amnestiju za gre¹kom nominovane - Kristijana i Miku!

Direktor „Operacije Trijumf" Sa¹a Dragiæ apelovao je na organizatore rijaliti-¹oua da isprave gre¹ku i pronaðu naèin da amnestiraju Kristijana i Miku, koji su u ponedeljak gre¹kom nominovani sa ostalim ukuæanima. Dragiæ je u emisiji „Veliki mozak" ponovio da ovo dvoje studenata nije uèestvovalo u dogovaranju oko nominacija zbog kojih su svi ka¾njeni, niti su pokazali nedisciplinu prema profesorima ili nezadovoljstvo prema dobijenim pesmama, jer nisu bili prisutni u kuæi. Sa stavom direktora slo¾ili su se i ostali studenti akademije, koji smatraju da Kristijan i Mika ne treba da ispa¹taju zbog njih, a oèekuje se da se i „Emou¹n" oglasi ovim povodom.

Svi nominovani studenti u subotu æe biti gosti u Macinoj emisiji „Najgori od sve dece".

sokobiv

Otkazano Gala veèe
Ponedeljak, 1. decembar 2008. 21:02    

Zbog smrti èlana porodice Marine Tucakoviæ otkazano Gala veèe.

Novo Gala veèe na kojem su Ana Bebiæ i Nikola Paunoviæ trebali da se bore za opstanak na Akademiji otkazano je zbog tragiènog porodiènog sluèaja jedne od èlanice ¾irija.

Sin najpoznatijeg srpskog tekstopisca Marine Tucakoviæ i Fute Raduloviæa Milo¹, preminuo je u ponedeljak pod jo¹ nerazja¹njenim okolnostima.

Marinela Kvapil, PR kuæe Emotion, potrvrdila je MONDO portalu da je Gala veèe na kojem su sa studentima trebali da nastupe Goran Karan i Aleksandra Radoviæ, otkazano.

Gala veèe na kojem æe se za nastavak studiranja boriti Ana i Nikola biæe odr¾ano u ponedeljak, 8. decembra.

(MONDO)

Kremenko

Na sajtu Press-a pise da je najverovatnije uzrok smrti prekomerno koriscenje narkotika.Imao je samo 24 godine,uzas!!!!!!!

mirror-girl

Znaci strasno,a ja sa drugaricom bas ocekivala extra nastup...Jadan decko...

frckica-j

Ma vrag æe ga znati ¹ta je u pitanju!

Bred

Nesto jeste jer nije normalno da covek od 24god tek tako umre ...

Sumnjam da ce Marina biti u stanju da dalje nastavi ucestvovanje u ziriju OT-a ...

diskaaa

ma nece sigurno ona biti u ziriju,traze nekog novog umesto nje-maja odzaklijevska ili sanja balkanika

frckica-j

©ta se Maja Od¾aklijevska pretplatila da bude ¾iri u svim pjevaèkim nadmetanjima?