Novi show umesto VB-a-Operacija trijumf

Started by Bred, 27-03-2008, 16:10:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Ha ha, a u kojim je to bila?

Licno vise preferiram Maju nego Sanju (glupog li imena ...  :bljak::>: :>:

frckica-j

Pa ne znam sad, Maja je nekad bila faca ali je u zadnje vrijeme ni u ljeljama nema. A mislim da je bila u "Zvezdama Granda". Ne znam da li je jo¹ uvijek...

mirror-girl

Meni je Maja zaista fenomenalna pevacica,zaista ima divan glas i mnogo je vise cenim nego Marinu...

Bred

Ispade Nikola.

:face:

Nisam to ocekivao ...

mirror-girl

Ja ne mogu cimerku da utesim,obozavala ga je,ode joj Paunko...Meni je iskreno Danijel bas lik.... :>:

Bred

Mene vise nerviraju Tonci i Izmeta (:K).

Tonci gura onog Cukra a Izmeta Adnana ...

:wall: :dole: :dole: :batina

mirror-girl

Ma dzaba im to,aleksandar pobedjuje 1000%....

KaBoom

A nek ih guraju... Mislim da moraju. Da bude iz svake dr¾ave bar po jedan, da bi se gledalo, da imaju za koga ljudi da navijaju, da glasaju i gledaju show... Ima dvoje hrvata, jedan bosanac, jedna crnogorka i jedan makedonac. Ostalo Srbi. Koliko ih je be¹e? Sonja, Nikola, Vuka¹in i ko je jo¹? Ima jo¹?

Kad je uop¹te kraj ovog showa? Veliki Brat se zavr¹avao oko Nove Godine...

mina-L

Meni je Aleksandar nesto antipatican i bas smara to sto je iz nedelje u nedelju favorit... :bljak:

mirror-girl

Ni ja ne gotivim Aleksandra uopste,ne bih volela da pobedi iskreno...

frckica-j

Ja navijam za Vukija, ali nema ¹anse da ostane pored Sajka.

A to za Cukrova je SRAMOTA!!! Pa jeste li èuli kako je silovao "®ute dunje"? Ja nisam ba¹ poznavaoc tih sevdalinki, ali tu ba¹ volem, ali ¹to je èovjek iskasapi-katastrofa! Pa to i na¹i muslimani (ili kako vole da ka¾u da se zovu-Bo¹njaci) ka¾u. To nije pjesma za ispjevavanje nego pjesma trenutka i osjeæaja. I sve oni to njemu ka¾u i puste ga dalje!!!!!!!  :F :batina :djavo

Bred

Zato sto ga Tonci gura.

Aleksandar je nevidjen smor i deluje mi totalno nemlacno(smotano=tunjavo) ...  :bljak:

Vukasin je iz BosnU valjda?

Danas citam u novinama da je Marinin sin iz cista mira umro u snu ... :ohwell:

Mozda to i jeste tako , mada ... :wink:


diskaaa

slazem se da su ove nedelje definitivno trebali biti nominov. cukrov(jer je unistio z.dunje)i adnan,koji je po meni katastrofalno otpevao 'pratim te',a i najslabiji je pevac trenutno u kuci.
a malo je bzv,sto su samo ovih dvoje u ziriju,jer na kraju je toncijeva uvek poslednja :box,ne znam malo mi je on ljigav,a ismeta je ok,bar je realnija

frckica-j

Vuka¹in je iz Sanskog Mosta. Jedna moja drugarica je prije rata ¾ivila u istoj zgradi gdje i on. Ka¾e da je uvijek volio da pametuje.:K Iskreno, od svih ljudi trenutno u kuæi on me najmanje nervira, pa zato navijam za njega... A i inaèe nisam ba¹ imala nekog favorita.

Dodu¹e, bude mi zanimljivo kako ih Danijel sve izluðuje... Hahahahahaha
(Ba¹ sam pokvarena...:K)

Bred

Danijel je u svom fazonu ...

A i meni je Adnan odvratno otpevao Tosetovu pesmu koja se meni , inace, mnogo svidja (sem kad je peva Adnan) ... :face:  :bljak: