Novi show umesto VB-a-Operacija trijumf

Started by Bred, 27-03-2008, 16:10:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

diskaaa

ma Adnan je stvarno vise za Grand Show,slabo se on ovde snalazi,sem kad mu neka pesma bas ne legne..

frckica-j

A koja je, dosad bar, pjesma legla Adnanu? Ne gledam skroz redovno, ali kad god pogledam, on se ¾ali na pjesmu...

mirror-girl

ma Danijel je car,mislim da bi bez njega bilo uzasno dosadno!A sto peva,rastura iskreno! Doduse nimalo mi se nije svidelo sto se nije pozdravio sa Paunovicem.Ne bi mu otpala ruka,no dobro ima on neki svoj trip...

frckica-j


kaja

Oni se znaju od ranije,neka stara svadja :K2:

Vidim da niko ne komentarise devojke.Meni je Ana jako fina.
Mislim da ce muskarac pobediti.

Bred

#95
Ana jeste fina a Sonja mi je bas nesto antipaticna.

U novinama predskazuju da ce pobediti Adnan ili Nikola S.
:face:

frckica-j

Mene ne bi zaèudilo da pobijedi Danijel.

kaja

Ne znam kako ce odrediti pobednika, ali ovako pobedjuje "Makedonac".
On mi je potpuna enigma.
Ja sam lokal patriota i navijam za Sajka,ali u sebi(nikada ne glasam):fancy:

diskaaa

pa ako bude samo publika glasala makedonac pobedjuje 1000%..on uvek ima duplo vise glasova nego svi ostali zajedno.. :wacko:

kaja

Makedonac mi je enigma,niti nesto peva(Tose u pokusaju), niti nesto izgleda.Stvarno ne kapiram u cemu je fora :roll:

frckica-j

Fora je u tome ¹to cijela Makedonija i dosta ljudi iz ostalih dr¾ava glasa za njega. A u ostalim dr¾avama su glasovi podijeljeni. Ima 2 iz Hrvatske, jedno iz BiH, ali u RS niko ne bi glasao za Adnana, Srbija je podijeljena za ostale,tako da je fora u tome...

Bred

Ali opet ni to nije bas dovoljno da on bude favoriti toliko dugo vremena ...

Imam utisak kao da narod zeli da Makedoniji nadoknadi gubitaj Toseta tako sto ce glasati za Alexandra?

Ili ih on mozda malo podseca na Toseta?

:hm
:wacko:

KaBoom

A valjda Srbi ne ¾ele da glasaju za Hrvate, Hrvati za Srbe, Bo¹njaci za oba itd... Sve kombinacije. A Makedonci nekako neutralni u prièi, pa bolje i njima glas nego "ovim drugim"! :K2:

bozana

Meni je ova emisija glupa kao i veliki brat.

Bred

#104
:lol3:

Opet Vukasin nominovan.  .blah.

Jadnicak ...

Dakle, za ovu nedelju su nominovani Vukasin i Sonja.

Krug se suzava.

A Tonci je opet spasao Igora ... ccc  :djavo