Novi show umesto VB-a-Operacija trijumf

Started by Bred, 27-03-2008, 16:10:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

diskaaa

kako li ce BABAJA-KOALA nauciti engleski?! :K2..,no dobro Zivinice mu ne ginu..
ma sad me nervira i ona Ismeta,trebali su ga 100 puta nominovati...

Bred

Spekulise se da je Koala platio ljude da glasaju za njega ....

mirror-girl

Nemam reci,jedini za koje nisam ni pretpostavljala da ce pobediti bili su Nina i Adnan...Vukasin bi bio 10 puta veca zvezda od Babaje...

No sta se moze i ne znam zasto se more ljudi u mojoj okolini jako nervira zbog svega.Ja sam pratila OT,imala svoje favorite,ali dobro.

Pa recite sami kada je na nekom takmicenju pobedio onaj koji je ZAISTA TO I ZASLUZIO! Moze se na prste izbrojati,uostalom tako je narod glasao... Za mene zvezda veceri bio je Milan Kalinic sa svojim extra izvodjenjem,bas me je nasmejao i jako mi se dopada Milicina pesma "Savrseni par".

Bred

Quote from: mirror-girl on 06-01-2009, 21:06:35
Za mene zvezda veceri bio je Milan Kalinic sa svojim extra izvodjenjem,bas me je nasmejao i jako mi se dopada Milicina pesma "Savrseni par".
Ma Milan je budala ... :siza: :)

Pesma bi bila jos lepsa da Milica manje kresti ... :lol3:
:dole: :K2:

KaBoom

Meni je definitivno bio favorit Igor Cukrov, pogotovo nakon one pesme Adnrea Bnièeli ili kako zove, zaboravio... Time to say good bye... Èovek ne da ima glas, nego svaka mu èast! Skidam kapu!

diskaaa

jeste Igor najkompletniji pevac,tu nema sta,mada bilo je jos par njih bas dobrih.
meni je Anina pesma ok,a Milicina totalno bezveze..

frckica-j

Andrea Boèeli, KaBoom. Ima on sjajnih stvarèica... Fascinantno! Meni je Cukrov i tad bio bezze, ni blizu Boèeliju, ali kad otpjeva "®ute dunje" na naèin kako ih je otpjevao...  :bljak:

©to se Adnana tièe, htjela sam da se kilnem!!!  :shock2:  :wall: Meni svejedno ljudi, ali mi (ili vi, ako hoæete tako) ste jedini narod koji mo¾e dozvoliti da ih CG pobijedi u BGD na izboru za predstavnika za pjesmu evrovizije i da pobijedi Bosanac u ¹ouu gdje je domaæin Srbija. (Bez uvrede bilo kome!) A da se kladimo da bi se Vuka¹in u privatnom ¾ivotu uvijek izjasnio da je iz Srbije a ne iz BiH, pa neka je u BiH 100 puta roðen.
Brede ti si dobar ako ti nisu primili glasove u zadnjoj minuti! Ja sam slala sa dva broja oko 10 sati, nijednu od poruka mi nisu primili. A sjetite se da je za Adnana spremljen doèek u ®ivin'cama 10 dana prije zavr¹etka! ©ta nam to govori?  :hmm

©to se mene tièe, ja sam u¾ivala u polufinalu! Yu grupa (doðite u BL!!!) i muzika Parnog valjka, moja omiljena pjesma (koju naruèujem u kafani! :K) a kasnije i Danijel i Aki i druga sjajna pjesma=savr¹enstvo!!!

Bred

Govori da je bilo neregularnosti a u Hrvatskoj su Ninine glasove preraspdoelili Aleksandru pa su onda nesto naknadno sami korigovali ... :face: :nonono:  :batina :puca2: :djavo

KaBoom

Sve je to zavera Vatikana, ka¾em ja!!! :K2:

Ma dajte ljudi... Da, sla¾em se da je bilo boljih pevaèa od Adnana. Talentovanijih, boljih osoba i sve. Ako pogledamo da je Operacija Trijumf imala preko 20 miliona stanovnika, kao glasaèe. A od toga je oko treæina Srba... Da su svi Srbi glasali - drugi nemaju ¹anse... Mo¾da smo bili lenji na glasanju, jer je Srbiju predstavljao omra¾eni Danijel. Lepo peva deèko, al je stoka od èoveka! Ali, sad zamislimo da je pobedio Danijel ili Vuka¹in, koji je iz Republike Srpske... Ne ka¾em da li su zaslu¾ili, ali bilo bi po svim prostorima "naravno, pobedio je Srbin, takmièenje se odr¾avalo u Beogradu, name¹teno je..." itd.

Kako god okrene¹, uvek æe neko govoriti da je name¹teno! Ali UVEK! Mene recimo uop¹te ne iznenaðuje da je Adnam folker pobedio. Èak mi je to i najlogiènije. I jo¹ kad pogledamo strukturu stanovni¹tva, ko gleda taj ¹ou i to... Adnan je bio apsulutni favorit. Narodnjaci, turbo folk i to... Gde je mogao pobediti Vuka¹in sa Rock stranim pesmama!? Nema teorije...

Ovde ne pobeðuje BOLJI, nego onaj ko ima najvi¹e glasova publike. Meni je i Sonja bila super, èak sam mislio da æe ona i pobediti. Ma bilo ih je vi¹e... Eto Aleksandar je uvek bio favorit, a nisam ga gotivio. Pobedio je ko je pobedio, ¹ta sad. Meni je bilo lepo videti da se mladi ljudi sa ovih prostora mogu dru¾iti nakon sveg sranja... Tako i treba da bude! Svi æe oni postati zvezde, pevati na Eurosongu ili izdati albume... Obrnuæe lovu. Koga briga ko je bio prvi. Sad svi kukaju za¹to to nije Srbin, Hrvat, Makedonac, Crnogorka il ne znam ni ja ¹ta... Ko god da je pobedio, nekome ne bi valjalo.

Mo¾da sledeæa Operacija Trijumf bude u Hrvatskoj. Pa æe svi govoriti kako je to name¹teno da Hrvat pobedi. A ¹ta ako pobedi Makedonac ili Srbin ili ko god? Pa pobedio... ¹ta sad, ¾ivot ide dalje. Eto ona Ana Bebiæ je na¹la stan u BG, tu æe da ¾ivi, snima pesme i mlati pare...

Bez veze su mi ove va¹e teorije zavere o name¹tanju, iskreno i bez ljutnje.

kaja

Nije uopste problem odakle je pobednik.
Sam nacin nominovanja studenata od strane zirija je obesmislio sou.
Da li nominuju najbolje,najgore,ili one od koji ce oni nesto da prave...?
Ziri nije od samog pocetka bio nacisto sta i kako.
A tu je politika produkcijske kuce, koja zivi od gledanosti,sto znaci da bar po jedan kandidat mora ostati iz svake drzave.
Mislim da se Adnan bukvalno provlacio.Tako je stigao i do finala.

Bred

Nije stvari u teoriji(ma) zavere vec naprotiv ocigledna nelogicnost - 20 (i slovima DVADESET) nedelja je Aleksandar favorit i odjednom Adnan pobedi ...

Takodje, tesko je neverovati da Srbija nije glasala a kad uzmemo u obzir da Srbija ima najvise stanovnika + RS , tesko je da smo mi glasali za Adnana, kapis?

:wink:

Samo zdravorazumsko rezonovanje ... 

salem_tuzla

ne znam sto je nelogicno da se iz srbije glasa z aadnana,ja sam iz bosne pa sam do zadnjeg trena glasao za ninu :) Nina rocks!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bred

Pa, to je lepo cuti ...

Mozda je u tome i poenta celog ovog show-a ...  :wink:

iliti bar dobra strana ...

diskaaa

dobra strana jeste,ali nazalost,malo je takvih koji su glasali za komsiju iz susedne drzave...meni nije krivo sto je pobedio bosanac,vec sto je takav,kakav je, i sto uopste nije bio za ovaj show..al sta da se radi..a sto se tice svega ostalog kaboom je skroz u pravu..

salem_tuzla

slazem se i ja,nikad mi ne bi palo n apamet da bi neko kao adnan mogao pobijediti,ne mislim da lose pjeva,ali jednostavno previse je jednostavan i neharizmatican da bi bio pobjednik.i zacudilo me  da je pobijedio jer barem ovdje kod nas u tuzli ljude je bolila glava sto nas on predstavlja,ali eto...samo sam htio rec da mi je ok sto je dobio glasove iz svih zemalja bivse yu,lijepo je to da su se barem jednom sklonile naci tenzije na stranu