trenchtown festival

Started by besno pile, 06-04-2008, 11:42:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

besno pile

od 1. do 3. maja na palicu....

pogledajte trenchtown (http://www.trenchtown.org/)

shumshi

Nisam ukapirala, je l' ovaj besplatni prevoz (za posetioce festivala) , prevoz od Beograda do Palica i natrag?  :hmm  :stid:

Enea

Quote from: besno pile on 06-04-2008, 11:42:26
od 1. do 3. maja na palicu....

pogledajte trenchtown (http://www.trenchtown.org/)

i?
je li idemo?
kao i obichno, m? [ gde god da krenemo, nikako da stignemo ]:
:siza:
e moje pile, ajde vise bre!

chowasiah

Pozz!!
Besplatni prevoz je organzovan od Subotice do festivala i nazad.

shumshi

Quote from: chowasiah on 07-04-2008, 12:31:49
Pozz!!
Besplatni prevoz je organzovan od Subotice do festivala i nazad.

E, pa da! Tako sam i mislila...  :ohwell:

besno pile

jeste,jeste,shumshi,po tebe specijano kuci dolaze i vracaju te kad se smorish! :>

shumshi

pa ja sam tako navikla... :>
posto nije tako, onda necu ni da idem...  :nonono:

chowasiah

"...Novosadski Exit, najbolji pro¹logodi¹nji nebritanski festival po oceni organizacije Festival Awards, preporuèuje Trenchtown kao muzièki dogaðaj koji ove godine ne smete propustiti.
On æe tako biti prvi muzièki dogaðaj koji æe imati "peèat" Exit Recommended.
Osmi po redu regionalni Trenchtown festival biæe odr¾an od 1. do 3. maja u lepom prirodnom okru¾enju nadomak Paliæa...."

chowasiah

Trenchtown je festival koji se veæ nekoliko godina odr¾ava na Paliæu (Subotica, Srbija).
Moj pro¹logodi¹nji do¾ivljaj ovog festivala se mo¾e svesti na jednu reèenicu,
"Nisam oèekivao mnogo a dobio sam sve!".

Festival Trenchtown se odr¾ava u blizini Paliækog jezera, u Dudovoj ¹umi.
U pitanju je lokalno ekolo¹ko podruèje.
Dudova ¹uma je mesto na kome æete se oseæati potpuno rastereæeno ili ¾argonski opu¹teno.

Gu¾vi na ulazu nema jer festival nije "velik", cena karte je izuzetno pristupaèna jer ne dolaze "veliki" veæ zanimljivi i talentovani muzièari koji obeæavaju. Dodu¹e, neki su veæ poèeli sa ispunjavanjem svojih obeæanja ( Cubismo,Hrvatska; Rambo Amadeus, Beograd; Repetitor, Beograd; Mad Profesor, UK; Drum`n`zez, Novi Sad; MKDSL, Beograd; Mistake mistake, Beograd; Vroom, Beograd; Jahmessenjah, Gornji Milanovac; Eyesburn, Beograd; Del arno band, Beograd; Darkwood dub, Beograd; Marco Carola, Italia....).

Moji motivi odlaska na ovaj Festival, koji inaèe traje od 1. do 3. maja, bio je zgro¾enost gu¾vama na EXIT-u, ¾elja za novim, prva malo du¾a vo¾nja "novim" kolima i oskudnost koja je zavladala mojim novèanikom.
Potpuna oèaranost Trenchtown-om me navodi na ¹tednju ili opet ¾argonski ¹tekanje, ovih dana.

D¾akovi napunjeni slamom umesto popularnih lazy begova, pasulj i paprika¹ na mesto fast food-a, srdaènost i osmesi umesto sivih, namr¹tenih i nezanimljivih
"ljudi u belom" ( prim. aut. Moj do¾ivljaj dosadnjakoviæa sa popularnih mesta u Beogradu ), mene jeste odu¹evilo pro¹le godine.

Ovogodi¹nji program obeæava!
Vi¹e o izvodjaèima, kampu, sme¹taju, lokalitetu, prevozu i uop¹te o Festivalu Trenchtown na adresi: http://www.trenchtown.org/
Na kraju, par saveta i zakljuèaka...

Devojke, ne oduvajte cipele sa ¹tiklom zaglaviæete se u pesku koji æe Vam, s druge strane, pomoæi da u patikama ne osetite umor u nogama.
Momci, vi ne nosite ¹tikle pa svakako ovo za vas ne va¾i.

Ako se odluèite da do Paliæa idete svojim kolima, OBAVEZNO krstarite starim putem, izbegavajuæi auto-put. Ovim æe te saèuvati koji dinar od putarine koju bi morali da platite po osnovu kori¹æenja auto-puta ali istovremeno neæete popustiti usputne kafanice, zivotinjsko carstvo iz ¹uma pokraj kojih æete proæi, zanimljive stopere ako vam se posreæi i slièno.

Privatni sme¹taj na Paliæu nije skup. Pro¹le godine proæi¹te smo platili 700 dinara kod izuzetno prijatnih ljudi. Ne obraæajte se hotelima, odraæe vas! Ne pi¹ite mail-ove privatnim vlasnicima kod kojih æete se raspitivati o uslovima smestaja veæ ih pozovite telefonom. Srbija i dalje bolje funkcioni¹e na neposrednom nivou, na ¾alost!

Obavezno posetite Suboticu! Lep je grad i potpuno drugaèiji od Beograda.

NIPO©TO ne idite u ZOO vrt na Paliæu, biæe vam nesnosno te¹ko zbog uslova u kojim ¾ivotinje ¾ive ali ako veæ imate srca za to, OBAVEZNO se zadr¾ite kod majmuna (nisu u kavezu). :)

Cene na Paliæu su prilièno pristupaène ali po dobroj staroj navici lokalnim podrumima piæa nismo odoleli. Tu smo saznali da je Madjarska na samo nekoliko kilometara odatle, da se te¹ko ¾ivi gore, da Pelinkovac ima neku posebnu moæ kao i da se SMEÆE NE BACA GDE STIGNE©!!!!!!

p.s. Mene ove godine na Trenchtown odvlaèe DisciplinAkième, Wikler Sky, Rafmani i par madjarica od pro¹le godine.


by [email protected]