Flert

Started by Darker, 17-08-2006, 02:13:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

AquArius

@ Jasmina
Tvoje shvatanje flerta...
nista da se oduzme, nista da se doda...
:happy:  :cvet

Darker

QuoteZnaci ja kad bih te pitala da mi pozajmis neku skriptu, ti bi flertovao(pod uslovom da se nalazim u tih 90%)Huh
ne nalazi¹ se, jer te ne poznajem. Flertujem samo sa poznatima :> :> I sa meni simpatiènim osobama. Mada postoji flert na ovom forumu i izmeðu ljudi koji se ne poznaju itekako :wink:
Ali da, slo¾io bih se sa Jasminom...
Ova tema ima itekako veze sa temom o mu¹ko ¾enskim prijateljstvima :hm :!

Pedja

Sto se mene tice,ja ne poistovecujem muvanje i flert.Flert sa nekom osobom je malo opusteniji raygovor nego inace koji moze a i ne mora nista da znaci.

yeca

D¾asmin, ¹to bi rekla aqua, ni da ti se doda ni oduzme!!
Bravo mala  :]

Coolgemini

Pa da...u sustini svaki razgovor sa zenskom osobom je u neku ruku flert...To je ljudima u krvi...i od toga se ne treba uzdrzavati :wink:

katarina

...pa ako se upeca-upecala se....

rade

Zasto ste flert poistovetili sa razgovorom? Flert je najbolji bez reci!!!!!!!!!  :roll:

Malo ste skrenuli sa teme. Oci su zakon.  :shock

pereca

Jes vala, nekad sansu i imamo dok ne progovorimo  :K

Al-Jasmina

le-le   :K
oce to..i to ne retko!

pereca

Valjda se zato i zove flert da bi se razlikovalo od muvanja (gde bi obavezno trebale da se koriste reci)

Al-Jasmina

Flert je jer je leprsav  :~...toliko o etimologiji  :wink:

Ma fora je u dislokaciji...
zamisli da smekas tipa na drugom kraju sobe za konferenciju
sa mnogim mikrofonima izmedju vas...i profesionalno deformisanim tracarama  :K
Isplati se cutati i sve obavitiocima i osmehom  :)



i ceduljicama.... :> ali obazrivo!

hulio_salinas

Lo¹i naèini flertovanja
Izvor: Krstarica.com



Sudeæi po mnogim èasopisima i magazinima, za modernu devojku veoma je "in" da flertuje kako i gde stigne. Sve, meðutim, ima svoje granice - neke stvari ne treba èiniti prilikom flerta, ni iz kojeg razloga.

Nalazite se, recimo, na zabavi koju organizuje va¹a firma i otkopèa vam se dugme na bluzi. Ups! Dobro, svakom mo¾e da se desi - ali to ne znaèi da treba da zamolite nepoznatog mu¹karca da vam je zakopèa; a ni simpatiènog, veæ o¾enjenog kolegu, ili, jo¹ gore, ¹efa.

Ili, nalazite se na neèijem venèanju i mlado¾enja je stvarno sladak. Mlada je zaista sreænica! Ipak, bez obzira na to koliko vam se mlado¾enja dopada, ne treba na svakih pola sata da mu "èestitate" na dobrom izboru.

Sa roditeljima ste na veèeri. Roditelje, zbog posla, veæ neko vreme niste videle, a sad ste ih ponosno izvele u lep restoranèiæ na veèeru. To nipo¹to nije dobro vreme za razmenu zavodnièkih pogleda (komentara, poruka i slièno) sa mu¹karcem koji sedi za susednim stolom, koliko god vam se dopadao njegov izgled.

U toku su va¾ni pregovori, ili bi trebalo da radite za kompjuterom, tek, umesto uno¹enja bitnih podataka i/ili praæenja onog ¹to bi trebalo da pratite, vi èetujete sa zanimljivim momkom koga ste upoznali preko Interneta. Ne, nema veze ¹to je posao dosadan, ili ¹to su pregovori smrtno dosadni - nije vreme za razmenu "bezobrazluka" preko Interneta.

Sa prijateljicama ste u kafiæu i preglasno im prièate kakve ste sve vratolomije izvodile pro¹le noæi u toku seks-maratona sa tipom koga ste "maznule" na jednu noæ, sve to u nadi da æe vas èuti i odu¹eviti se izvesni mu¹karac, takoðe gost kafiæa, koga biste volele da odvedete u krevet te veèeri.

Ovi primeri vam zvuèe preterani? Mislite da niko tako ne postupa? Na¾alost, ima i onih koji se ba¹ tako pona¹aju i inaèe simpatiènu igru flerta pretvaraju u ne¹to vulgarno. Nemojte i vi!

Smrda

po meni flert je igra..
nacin da se sebi dokazemo,na prvom mestu,pa sve ostalo..
moze da bidne pocetak,a mozda i ne...
a moze da bude samo zadovoljavanje sujete,ega..
a ponekad i bezazlen...
no,jedno je vec neko rekao...JAKO je tanka granica...izmedju igre i zbilje...

cvjetic

JAAAAKO je tanka...nekad flert moze da krene zbog banalnosti,a da preraste u nesto mnogo jace...mnogo,mnogo...ja sam se tako zezala,pa se zaljubila kao nikad u zivotu...a samo sam htjela svoju sujetu da zadovoljim...

Darker

Pa ako si ostala ZADOVOLJENA, ¹ta te briga onda?