Novi sajt fakulteta

Started by sokobiv, 08-05-2008, 14:35:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sokobiv

Sta kazete za izgled i preglednost novog sajta  fakulteta? www.pharmacy.bg.ac.yu   

pereca

Meni je totalno ok. U svakom slucaju je pravo osvezenje  :wink:

Bred

Da. Konacno posle dve godine! I bese vreme...
Nije bas zgodno za snalazenje ali dobro, ima vremena za prilagodjavanje sadrzaja ..
:wink:

Bla_bla_blaaaa

Meni se ne svidja...Nekako mi sad monoton...ne znam zasto....A i dok provalim sta je gde .blah. :roll:

Harry

Sigurno je bolji nego onaj stari, asketski.

Bred

Verujem da ce ovaj link svima trebati

Quote from: shumshi on 08-05-2008, 13:14:59
@Bla_bla_blaaaa

http://www2.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/ (http://www2.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/)

sokobiv

Odusevljena sam sto su postavili CV profesora,da znamo s`kim imamo posla.Sajt je mnogo bolji i sadrzajniji.Sve pohvale.

milica_d

Meni je stari bio lepsi,bar pocetna strana,sad mi je nekako kao dnevna stampa... :news:

a sto se snalazenja tice,pa ubodem iz treceg puta sta mi treba,malo je konfuzno,ali snacicu se,imam jos vise od 4 godine da pohvatam sve... :>

pig_am_am

ne mogu da verujem da u osoblje nisu stavili Meda - verni cuvar fakulteta  a005 ... i Vucko...

bezdusnici jedni...  a005

joe13

Bas je dobar novi sajt,konacno!Mislim da je ovo tek pocetak,bice jos bolji,tek je postavljen.
A kad krene e-prijava............ :~

AnaCrvena

jesam li ja dobro ukapirala da bi e-prijava trebalo da krene vec od prijava za junski rok?i da li bi to znacilo da se vise ne placa?ili se samo preskace korak ubacivanja u sanduche?

Enea

Quote from: milica_d on 08-05-2008, 18:22:30
Meni je stari bio lepsi,bar pocetna strana,sad mi je nekako kao dnevna stampa... :news:



tako nekako..
ona teget kao da smo partija nekakva..

ns

#12
lepo je,meni je novi mnogo sadrzaniji i interesantniji,a sto se snalazenja tice-lako je,sve pise... :pljes:

a da,i meni se svidja sto je istaknut CV profesora i asistenata-zabavno je :wave:

Bla_bla_blaaaa

Samo sto o profesoru fizike nema niĀ¹ta....ni slika :roll:

Enea

lol
videh ga sinocj na Kalemegdanu  :>