Novi sajt fakulteta

Started by sokobiv, 08-05-2008, 14:35:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

jeckili_cg

i naravno na novom sajtu "potrudili " su se da nas obaveste kad je upis

darusaz

Па први утисак је да је сајт потпунији.Али на латиници је.... а у Републици Србији је у званичној употреби ћирилично писмо - факултет је основала Републуика.  :hmm

milica_d

Oba pisma su u zvanicnoj upotrebi  :cvet

Darker

QuoteАли на латиници је.... а у Републици Србији је у званичној употреби ћирилично писмо - факултет је основала Републуика.
Ja sam zbog ovoga odluèio da bojkotujem novi sajt! Ali, i sve knjige su na latinici. Ma, bojkotovaæu i i fax! I ¾ivot æu da bojkotujem, smrt latinici-sloboda narodu!!!!

Bred

fakultet ce biti na OGROMNOJ steti zato sto ces ti bojkotovati sajt.
:wall:
:siza:

Enea

Quote from: Bred on 12-05-2008, 12:31:23
fakultet ce biti na OGROMNOJ steti zato sto ces ti bojkotovati sajt.
:wall:
:siza:

rolajz dragi moj, rolajz!

Bred

rolaj ti dokle 'oces, draga moja.
:K
dosta sa offom!

pig_am_am

trazila sam onaj spisak uslovljenosti ispita, ali ne mogu da nadjem za nas... samo sam nasla za master studije... a tamo pise da moram da polozim patolosku fiziologiju da bih polagala hematologiju  :shock a ako je tako, onda mi propade plan  :>

ako neko nadje spisak uslovljenosti za nas, stare studente, jel moze pliz da mi kaze gde je to... posto sam smotana.


btw, pise patofiziologija :D ljutice se profesorka kad vidi...  :>

zoca

da ili ja ne mogu da nadjem ili nema...ono kako da proverimo da li je prijava ispita prosla i kod kog smo profesora..

pig_am_am

zoco, udjes u "studije" pa "diplomske osnovne studije" pa desno u e servisima ima "provera ispitnih prijava"


hocemo se opet upisati svi u isti razred?  :~ bas mi je bilo super :D

zoca

pa valjda hocemo...da vecina polozi farmaceutsku pa... :lol:

pufnica

novi sajt je ok,pravo osvezenje... O0 O0

ambrozija

Mnogo bi olaksali stvari da su na pocetnoj stranici postavili opciju za pretrazivanje celog sajta. Ovako, mozes da izgubis pola sata trazeci npr. potvrdu o prijavama. 

Bred

pa dobro, valjda ce se i ovaj sajt nadogradjivati i nadam se da na to necemo morati da cekamo tj cekate naredne 2 godine ...
:wall:
:K

skydiver

Quote from: pig_am_am on 08-05-2008, 18:24:20
ne mogu da verujem da u osoblje nisu stavili Meda - verni cuvar fakulteta  a005 ... i Vucko...

bezdusnici jedni...  a005
:116: :116: :116: :116: