PREPARAT POTENCIJAL !!!

Started by sumadijskirokenrol, 13-05-2008, 18:23:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sumadijskirokenrol

Zna li neko nesto da mi kaze o preparatu POTENCIJAL!?
Cuo sam da se preporucuje i muskarcima koji nemaju nikakvih problema sa potencijom...
Zanimaju me iskustva!

:ljubav:

Bred

QuotePOTENCIJAL predstavlja proizvod 15-godi¹njeg iskustva i po svom sastavu je jedinstven. U svetu je rasprostranjena upotreba biljnih preparata sa ciljem pobolj¹anja seksualne funkcije mu¹karca, jaèanja koncentracije, snage, izdr¾ljivosti i pobolj¹anja raspolo¾enja.U sastavu ovog preparata se nalaze bijni sastojci sa razlièitih kontinenata ¹irom sveta koji su tradicionalno prihvaæeni zbog svoje efikasnosti.Meðutim pored njih u preparatu POTENCIJAL se nalazi i nekoliko biljnih ekstrakata sa na¹eg podneblja. Vekovima je stara srpska tradicija u primeni bilja. Na¹a kulturna ba¹tina u tom smislu predstavlja jednu od najjaèih u svetu.

Ono ¹to je od najveæeg znaèaja je èinjenica da se ovakvom jedinstvenom recepturom postigla odlièna sinergija upotrebljenih sastojaka-oni sada deluju mnogo jaèe  i delikatnije nego ¹to bi delovao bilo koji sasojak pojedinaèno, sam za sebe. Pokazalo se da su precizno odabrani biljni ekstrakti sa na¹eg podneblja ba¹ onaj neophodan "zaèin" biljkama koje se veæ dugo u svetu koriste i da im daju odluèujuæi korak ka efikasnosti i sofisticiranosti delovanja.



Isto va¾i i u suprotnom smeru-pojedinim biljkama koje se kod nas vekovima upotrebljavaju sa ciljem pobolj¹anja seksualne funkcije i op¹tih sposobnosti organizma nedostajali su sastojci koje im donose plodovi drugih klimatskih uslova i sasvim razlièita fitogenetika.



Posebna karakteristika POTENCIJALA je upravo, vrlo specifièno delovanje i to na vi¹e nivoa razlièitih funkcija koje uspostavljaju sinergizam i meðusobno se podr¾avaju.



Svakom mu¹karcu je poznato da bolja sposobnost koncentracije, snaga i izdr¾ljivost èine da se oseæa dobro raspolo¾enim i sposobnim za sjajne seksualne odnose. I obrnuto, uspe¹ni seksualni odnosi pobolj¹avaju raspolo¾enje i jaèaju sposobnost koncentracije, snagu i izdr¾ljivost.



Preporuèuje se da se POTENCIJAL uzima redovno tokom odreðenog vremenskog peiroda (1-2 meseca), ali i dodatno 1 sat pre aktivnosti.



Originalno pakovanje sadr¾i 30 tableta.
za vise informacija se obratite ovde => http://www.oboljenjaprostate.info/potencijal.htm pa nam recite sta su vam rekli
:wink:

sumadijskirokenrol

Da li ima stetnih dejstava ili ti kontraindikacija?
Da li ima neke mere opreza pri uzimanju ?


Enea

ja se izvinjavam, ali ne verujem..
juche, ova tema ista ovakva,
sat vremena kasnije skroz drugachija,
danas opet ona kakvu sam je prvi put videla..
jesam ja upala u neki podnivo i kacjemo vise na taj paint ball?

sumadijskirokenrol

#4
Nije valjda da svi citaju a niko ne odgovara...
Pricajte malo na zadatu temu !

Kokav je sastav POTENCIJALA, koje biljke ulaze u sastav.
Zna li neko ?
Kakvi ste to farmaceuti :-)


rodiæ

pa veæ ima ova tema u "vestima" pod nazivom"novi lek protiv impotencije",a o POTENCIJALU proèitajte na www.potencija.info     Da,koriste ga i mu¹karci koji nemaju problema sa impotencijom,studenti koji spremaju ispit,za pobolj¹anje koncentracije,pa za poveæanje snage kod fizièkog napora...

sumadijskirokenrol

#6
Hvala rodic   :~

pricas iz licnog iskustva ili si citao/citala negde o potencijalu ?  :smekerica:

sumadijskirokenrol

Nije valjda da niko ne koristi POTENCIJAL ?

:batina

rodiæ

ma ja ne koristim bre,jer sam ¾ensko,al slu¹am radio INDEX,a oni èesto prièaju o POTENCIJALU.ma neæe ti niko ni reæi i da koristi jer ih je sramota.

Adonis_Vernalis

#9
Sumadijskirokenrole, cutanje je ponekad bolje nego bilo kakav usiljeni odgovor.

Cutanje na tvoju temu moze da znaci: potencijal je samo obicna mamipara. Jedna od mnogo. Dijetetski suplementi mogu biti bilo sta. Najcesce deluju, teoretski, na tvrdu stolicu, ali mogu delovati i na musku potenciju. Sto da ne? Siroko je polje placebo-efekta.

Ili: cutanje na tvoju temu moze da znaci da studenti/studentkinje Farmacije u BG nemaju potrebe za tim cudotvornim, ultra-mega-giga-eksa-peta-tera-vrh preparatom. Mozes pitati nekakav dedecki/babacki forum o misljenju... ali, ovaj forum, gde preovladjuju mlade devojke/mladi momci, jednostavno - ne mozes. Koji ce im andrak?

Ili: jedan na jedan. Pecni me na pm da ti objasnim neke stvari.

Ja

--
Nema nigde nista o tome sta receni preparat sadrzi. Verovatno se prodaje ispod ruke, ili, u najbojem slucaju kao dijetetski suplement. U svakom slucaju, taj preparat je BOMBA. Ko god se krivim Stojkom bilo gde u svetu bude bavio, taj ce iskopavati po najmanje jedan cup zlata na svakom koraku kojim bude krocio. Proizvodjac tog cudotvornog preparata jos uvek nije podneo ni molbu da mu to cudo bude registrovano kao tradicionalni/biljni lek. Dakle, raspacava ga unaokolo kao dodatak ishrani. So, biber... potencijal? U cemu je razlika? Potencijalises kajganu s pecurkama i lukom, ili posolis rucak/veceru? Dijetetski suplement? Dodatak ishrani?

Voleo bih diskusiju, razmenu misljenja, krljanje.

Nece biti ni diskusije, ni razmene misljenja, a, nazalost, ni krljanja.

Kupujte ako vam se kupuje. Za iste pare biste mogli par dana sa voljenom osobom negde u prirodu otici, makar do Oplenca. Trebace li vam neki preparat? Mhm. Oce.


http://www.drgordanpopovic.net/

Bred

Profesore, kao sto znate, 99% clanova ovde su studenti te od nas ne mozete ocekivati neku ozbiljniju raspravu na ovu temu...
Valjda ce se vremenom struktura posetilaca/clanova menjati u korist dipl.farmaceuta...

Na osnovu linka koji st eostavili mogu samo da pretpostavim da Vi licno ne smatrate da je jedan urolog kompetenat da napravi odredjeni farmaceutski oblik?

Adonis_Vernalis

Ne, ne.

Urolog moze da napravi sta god hoce. Ako moze baba-Simana da pravi odredjene farmaceutske oblike, sto to ne bi mogao doktor medicine, pa jos i specijalista urologije, sto nije lako postati?

Drugo mene interesuje. Zelim osnovu odakle je to cudo od preparata izniklo, pa jos bas na ovom tlu, gde je svakakvih cudesa nicalo u poslednjih 15-20 godina. Ne mora mi se dati sastav preparata. Zelim da mi se daju osnova i potka istrazivanja koja su prethodila tom preparatu. Zelim da mi se da broj patentne prijave (ako je patentom zasticen), kako bih mogao da proverim sta je zasticeno. I zelim da znam kako je registrovan taj preparat, ako je uopste registrovan. Ako nije nikako, onda nema sustinske razlike izmedju "potencijala" i bilo kojeg drugog "preparata" koji se o vasarima prodaju na tezgama. Citiram crnpurastog momka koji se dernja u megafon: "ZA zuljeve, ZA suljeve, ZA reomu, ZA infrakt, ZA glavu, ZA rak..." (kraj citata), a PROTIV smrta i za izbacivanje stetnih materija iz organizma...

Prosta pitanja, pretezno naucno-zainteresovana i delimicno birokratska. Nista posebno.

Zeleo bih da je moguca sledeca situacija: da ljudi koji su napravili taj preparat citaju ovaj forum, pa da se osete prozvanim, pa da mi argumentovano odgovore, pa da me slepog kod ociju nesto nauce. Hocu da ucim, ali vise nemam odakle, a necu da ucim iz roto-romana. Boli me uvo sta Zagor zna o fitoterapiji. Hocu dokaze.

Tacka.

Bred

Quote from: Adonis_Vernalis on 14-07-2008, 14:32:43

Zeleo bih da je moguca sledeca situacija: da ljudi koji su napravili taj preparat citaju ovaj forum, pa da se osete prozvanim, pa da mi argumentovano odgovore, pa da me slepog kod ociju nesto nauce. Hocu da ucim, ali vise nemam odakle, a necu da ucim iz roto-romana. Boli me uvo sta Zagor zna o fitoterapiji. Hocu dokaze.

Tacka.
I da procitaju, sumnjam da bi odgovorili.
:wink:
A reklama je jako mocna stvar.
:wink:

Adonis_Vernalis

Crkla i ova tema. Sumadijskirokenrol me pecnuo na pm. Ja mu nisam odgovorio. Mozda je vreme da se zakljuca?

bio balkan

Dragi omladinci i svi vi koji ne oseæaju potrebu za pomoæu ove vrste. Pogledajte koliko je ljudi pogledalo ovu temu, a koliko je komentara. Ja bih to rado koristio, i hoæu, mada ne znam i nisam èuo kako deluje. Ipak verujem da u celoj prièi ima istine, i da nije ba¹ sve negativna reklama. Od nekoga ko je koristio oèekujem da isprièa kakvi su efekti POTENCIJALA, a ako se niko ne javi obeæavam da æu po¹to probam izneti svoje iskustvo.