Zasto?

Started by Nesa_brucos, 14-05-2008, 22:30:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nesa_brucos

bi neko ko nije izgradjen ko licnost mucio se za neku bednu platu
kad do novca i slave moze da dodje na mnogo laksi nacin?
zasto se vasi roditelji muce za neku bednu platu?

Masha

#1
Ti si, Neso, mozda vrlo mastovit mladic, ali preterano seres (namerno nema cenzure, ovaj moj glagol nije nista u poredjenju sa onim sto zaticem na ovom forumu poslednjih dana).
Brede, ako si hteo sranje, dobio si ga, nema sumnje.

Nesa_brucos

kakav glagol majo zasto si oftopik?
koliki su mesecni prihodi tvoga oca ?
da li on ima da ti priusti dior majce i stiklice ?

stef

 Ima ko ce da joj priusti ;-)

Nesa_brucos

a da li stef ima pare?  :nene:
koji automobil vozis ? :Z

Masha

#5
Neso, glagol srati sam upotrebila u prezentu, drugo lice jednine, da bih dobila sledece - Ti seres. Dodala sam i prilog i dobila - Ti preterano seres. To je bilo gramaticko objasnjenje, a sad sledi dobronamerni predlog - prestani da seres.
I da, ja nisam Maja. I nemoj da se brines, ako sam ja na listi za banovanje, ti si sigurno ispred mene. Jbg, zivot je surov. Ovu poslednju recenicu shvati kao odgovor na tvoju vrlo zanimljivu i veoma konstruktivnu temu, a koja ce, kao takva, vrlo doprineti rejtingu ovog foruma.

P.S. I, naravno, opet nije bilo cenzure jer ista je odavno nestala ovde.

philoserbiana

ZASTO se forum pretvorio u ovo ????????????????????????????????????
ZASTO neko od nadleznih ne istupi i kaze svima nama????????????????????? :H

Adonis_Vernalis

"Cito maturum, cito putridum". Jer, "Communio est mater rixarum", posto se zaboravilo na nekoliko pravila opstenja s ljudima: "Audiatur et altera pars", "Clara pacta, boni amici" i "Vox populi, vox Dei". No, "Charta non erubescit", tako da ce sve jednog dana biti u redu.

Enea

word!

"jbga, zivot je surov!"

Bred

#9
Decice, mislim na zezanje i nesu brucosa, hocu da verujem da nemate pojma nista o forumima, sta su zapravo forumi ni kako oni funkcionisu.
Bilo je i "tezih" slucajeva od vas pa smo ih pripitomili i uljudili ...

Pravila ponasanja na forumima (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1516.0.html)

procitajte SVAKU rec dobro.

Recycle bin je pun vasih poruka a izdvojicu ovu (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13892.0.html) npr.

Sve ste to mogli reci na mnogo lepsi nacin, a nacin koji ste izabrali je onaj koji siri mrznju i kao takav totalno je neprikladan.
Sve se moze reci na lep nacin.

Bla bla forum jeste forum za neobaveznu pricu a i ta prica mora da ima nekog smisla, kapirate? a?
Otvaranje slicnih ili istih tema vodi ka brisanju istih a sistemsko ponavljanje istih ili slicnih tema po raznim forumima je strogo kaznjivo, tretira se kao spam i uznemiravanje drugih clanova.

Da li ste primetili da niko skoro nije digao toliki revolt drugih clanova kolko ste to vas dvojica uradili? A ovo danas je vrhunac.

:nene:

Teme tipa Karleusa ili Ceca ili JJ ili AI(Ana Ivanovic) se tretiraju kao teme anketnog tipa o ovde nisu dobrodosle.
Pojedinacne teme o svakoj od gore pomenutih vec postoje a forum predvidjen za takve diskusije je ovaj (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/board,94.0.html).
Ali i tamo postoje odredjena pravila.
Niko nema prava da svoje probleme resava otvaranjem novih, nesvrsishodnih tema i time uzurpira i uznemirava druge clanove.

Dakle, ovako cemo-vidim li jos jednu ovakvu ili slicnu temu lansiranu od strane bilo kog od vas dvojice, obojica ce te biti vaspitno banovani sto znaci da za pocetak necete moci nista da pisete na forumu.
Da do toga ne bi doslo, potrebno je da se usaglasite sami sa sobom, pogledate ostale teme na forumu i vidite o cemu to nije debatovano, jasno formuliste temu o kojoj cete da diskutujete i iznesete svoje misljenje CIVILIZOVANO, KULTURNO I ARGUMENTOVANO.

:wink:

I da dodam-uglavnom se sve teme izbrisane ili zakljucane sem onih gde se ukljucio i neko od "starijih" clanova.

Darker

Zato ¹to su ¾iveli u bedno komunjarsko vreme kad nije bilo dru¹tveno prikladno naæi neki alternativni put sticanja love. A i zato ¹to ih mrzi da se cimaju. Nisu lavovi(ili jesu, po¹to ih mrzi?) U sv. sl. nisu krokodili.

P.S. Fodi, oæemo temu o prdenju, pliiiiiz :K :K :K

zezanje

Quote from: Bred on 15-05-2008, 14:25:35
Decice, mislim na zezanje i nesu brucosa, hocu da verujem da nemate pojma nista o forumima, sta su zapravo forumi ni kako oni funkcionisu.
Bilo je i "tezih" slucajeva od vas pa smo ih pripitomili i uljudili ...

Pravila ponasanja na forumima (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1516.0.html)

procitajte SVAKU rec dobro.

Recycle bin je pun vasih poruka a izdvojicu ovu (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13892.0.html) npr.

Sve ste to mogli reci na mnogo lepsi nacin, a nacin koji ste izabrali je onaj koji siri mrznju i kao takav totalno je neprikladan.
Sve se moze reci na lep nacin.

Bla bla forum jeste forum za neobaveznu pricu a i ta prica mora da ima nekog smisla, kapirate? a?
Otvaranje slicnih ili istih tema vodi ka brisanju istih a sistemsko ponavljanje istih ili slicnih tema po raznim forumima je strogo kaznjivo, tretira se kao spam i uznemiravanje drugih clanova.

Da li ste primetili da niko skoro nije digao toliki revolt drugih clanova kolko ste to vas dvojica uradili? A ovo danas je vrhunac.

:nene:

Teme tipa Karleusa ili Ceca ili JJ ili AI(Ana Ivanovic) se tretiraju kao teme anketnog tipa o ovde nisu dobrodosle.
Pojedinacne teme o svakoj od gore pomenutih vec postoje a forum predvidjen za takve diskusije je ovaj (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/board,94.0.html).
Ali i tamo postoje odredjena pravila.
Niko nema prava da svoje probleme resava otvaranjem novih, nesvrsishodnih tema i time uzurpira i uznemirava druge clanove.

Dakle, ovako cemo-vidim li jos jednu ovakvu ili slicnu temu lansiranu od strane bilo kog od vas dvojice, obojica ce te biti vaspitno banovani sto znaci da za pocetak necete moci nista da pisete na forumu.
Da do toga ne bi doslo, potrebno je da se usaglasite sami sa sobom, pogledate ostale teme na forumu i vidite o cemu to nije debatovano, jasno formuliste temu o kojoj cete da diskutujete i iznesete svoje misljenje CIVILIZOVANO, KULTURNO I ARGUMENTOVANO.

:wink:

I da dodam-uglavnom se sve teme izbrisane ili zakljucane sem onih gde se ukljucio i neko od "starijih" clanova.
cekaj
a sad iskreno
zar nije malkice zalosno da se neko nervira
mislim ej revolt clanova
cekaj mislim ne znam ali ono
vi se nervirate zato sto neko pise gluposti po forumu?
mislim pogadja vas
pa ajde ako hocete da otvorimo temu jebimo majku zezanju
mislim ono evo ja cu prvi da se upisem tu
mislim jebem li ga
neki skoro svi ovde imaju preko 20 godina i ono primaju se
i nerviraju zbog necega sto dva idiota kao jai nesa pisemo
ne-gro please
banuj me odmah ako hoces ono
i oanko dodjem ovde da se smejem
a vas je problem sto ne kapirate neke stvari
lep je dan
idem opet da se majem
ciao lepotani moji

Darker

MA daj, zezanje, ljudi su u fazonu da je ovo ozbiljan forum. ©to odavno nije. ZAto i niste banovani. Svaka neozbiljna tema je vrlo dobrodo¹la, bar da osve¾i ovu uèmalost. Sa druge strane, samo nemojte da kritikujete rad foruma i sve je u redu :cvet

zerocool

mislim ono, znas brate, ja volim neozbiljno

Enea

Quote from: zerocool on 15-05-2008, 17:19:30
mislim ono, znas brate, ja volim neozbiljno

e znash shta
takva neka ti nije nimalo na mestu
kako ti to kao ovo ono
tu mislish
zarezi ti dobro idu
a tacka ne postoji
i kad malo bolje razmislim
ti mozesh da pokupish prnjice
i da idesh kucji
odmah
ili
ma ne
koji ste vi farmaceutchicji debeili
ja odoh napolje
da muvam neke na moje brze tikepa
od 7 milja
ribok pamp patike
kad sam bio mali lizao sam poster iz erotike
sad sam kao velik pa valjam narkotike

sve
vas voli
vash brucosh