Eurosong 2008

Started by Bred, 17-05-2008, 12:44:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

ukrajina i grcka imaju brze pesme pa me ne cudi ...

irena

Prvo polufinale nisam gledala, pa ne znam ko je kakav, a od ovoga sto sam cula svidjaju mi se Turci i Gruzijka, Letonci su mi skroz simpaticni, a pesmica pevljiva, Ukrajinka mi je MTV fazon, pa mi zato nije nesto. Nasa Jelena ima fenomenalan glas, ali me malo smorio taj Zeljkov fazon.

zerocool

Meni je zao sto Makedonci nisu prosli, bas im je super pesma, Bolja je varijanta na makedonskom, ali i na engl je ok. Smor mi je Portugal, uza i pesma, a i ribetina, Svedjanka je jao zmija, ali je ok pesmica> Bugari su imali super mjuzu, ali je pevaljka malo sa glasom mrsava. Ukrajna je skroz da udje u usi, ali takva je bila i ona pesma koja je bila druga na beoviziji, pa sad ne znam kako ide. Hrvati smor.
Jelena mi je kao tetka, ali i Mariju sam pljuvala, pa ispade suprotno.
Ako Damo glas Albancima, onda treba svi na kolektivno samoubistvo

irena

Da, meni se svideo fazon kod Bugara sa skrec gitarama, muzikom, efektima, ali kad pogledas, vrte tri reci celu pesmu... a i pevaljka bese pojeftinog izgleda. I pored svega, ipak mi je bas zao sto oni nisu usli u finale, a Portugal jeste.

zerocool


zerocool

a ne mogu da verujem za kele, kele, pa pesma je hit, a nije pobedila.
Rus je ok zbog pratnje, ali pesma je osrednja.
Ispade da se lepota ne ispati, pa sledece godine saljemo opet neku ruznu :>.
Zeznuli su nas bosanci, pa se dijaspora podelila, a mi bismo  mogli da rascepamo zemlju, pa svaki okrug da daje glas za nas.
Bar barbi britni Grkinja nije pobedila.
kele, kele

Bla_bla_blaaaa

 :~ :~ :~ Rusija

Superiska...
:D

Nego mi se nismo bas nesto proslavili...svi neke stekare...sviki peti nam da poene...i to po 2,3...

blablabla

Ma, kele kele je apsolutni hit  :~
Jednostavno uz tu pesmu ne moze da se sedi!

dissolved girl

bosna i francuska jedine valjale..ovo ostalo,teska glupost..

dirigent

Ima zanimljivih pesama.

      Bosna i hrvatska su napravile vrlo prijemcive , cak malo blesave kombinacije raznoraznih elemenata.

      Rusi i Turci su bili stvarno dobre pesme.

      Svedska je furala ABBa fazon.
      Francuska mi je znak pitanja totalni i njihova pesma...

       Nasa pesma je je solidna ,a kompozitorski je besprekorno uradjena , samo mislim da su note trebalo da budu drugacije  :hmm
       Sve nase pesme u poslednje tri Evrovizije su imale odlican aranzman i odlicnu kombinaciju prokomponovane i stroficne forme , ali da ne ulazim previse u struku...
        Sve skupa 6. mesto je sasvim dobar plasman i nismo se obrukali. Organizacija cini mi se da je bila besprekorna.

Lilika

mislim smo dissolved girl i ja jedine kojima se svidela bosna i francuska!

Cecilly

Niste!  :> Ja sam isto navijala za njih.

I mnoooogo mi se dopao Izrael.

Kele, kele :~ :~  :>

Ruska pesma mi se uopste ne svidja. A ni Grcka.

I drago mi je sto Svedska nije usla u prvih 10, a bila je medju favoritima.

joe13

Meni je favorit bio Laka,kakav car,pesma apsurda ali toliko pevljiva ima da se vrti do besvesti celo leto!Podseca na brit pop :Bog
Grkinja mi je klonirana Britney Spears,samo sto nije plavusa.
Izrael je imao fenomenalnu pesmu,pevac pripada istom delu naroda-poreklom iz Jemena kao i pokojna Ofra Haza.
Hrvatska pesma je dobra(ali je vise za Opatijski festival). :>
Rusija po meni ocekivano je pobedila,kombinacija popa,r&b i stvarno Timbaland-ova produkcija :smekerica:
E,sto se tice Srbije,ovaj Lane moje bi stvarno mogao malo da SIDJE SA CARDAKA :F
(REKAO JE PEVAC LAKA :pljes:)

Girl

#28
Izrael, Francuska, Bosna

o,da


:igra:

:K

shumshi

Na moju omiljenu foru
Prevarim faunu i floru...  :~  :~  :~