Eurosong 2008

Started by Bred, 17-05-2008, 12:44:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

dobro, necemo da skrecemo sa teme ...
:cop:

darusaz

Прошле године су због Грка и његовог дечка морали да испразне пола спрата у хотелу у Хелсинкију, јер су њих двојица ноћу били врло гласни.  :wink:

pig_am_am

joj meni je ...do ovde te evrovizije...  :besetz:

philoserbiana

kao sto rece jedna nasa novinarka-mogu na prvi pogled da vidim da li je neko homoseksualac ili strejt  :K
cela ruska ekipa na sceni je podsecala na gej trojku  :shock
obratite paznju  :help2:
nemojte Laku da mi dirate...on peva o ljubavi i teza o nastanku zivota u moru pada...slazem se sa njim da je zivot nastao od ljubavi  :cvet
la,la,la,la,la  :a

dirigent

Zato je francuz sa svojim stajlingom i pratecom klapom bio potpuno junky loser fazon. Izgleda da kas su muskarci na sceni vise ne prolazi nista normalno...

bibi

Kad neko dobro izgleda,odmah kazu da je gej,jer mu ne vide nikakvu manu....

Kazem ja da je sujeta cudo,al' dobro,svako ima pravo da misli sta mu je volja.... :)):

philoserbiana

svako ima manu neku  :lol:

pig_am_am

bas me briga... mene vise interesuje da li je onaj azerbejdzanac kastriran... kakav glas  :pljes:

ustvari, interesuje me kako mu je takav glas... :>

Bred

#53
devojke i momci  :F
vidite li naslov?
nije naslov da li je i ko  :gay:
:siza:
Da ostane za istoriju, sada sam konacno pogledao na miru ceo snimak, i sav sam se najezio ... Jeco carice
:cvet
[youtube=425,350]d1FEW0MGQr8[/youtube]

download => http://www.badongo.com/vid/733451

pig_am_am

jeste li vi primetili da je uzela vazduh na pogresnom mestu kod drugog nunanej?  :K
ne...rano je pocela drugo nunanej :K ... obratite paznju...

i puno se cuje kako uzima vazduh... :)): ko da nije nikad uzela duboko taj vazduh, nego ga od treme uzme plitko pa posle ne peva iz stomaka...  :)):


meni se mnogo svidja kako pokleknu pred posle "ko li zaigra..."
to mi je najbolji deo pesme... otkidam na te ritam-pljes momente :>
ja bih pojacala taj bit u pozadini :K



[off] e kako sam se sad ....njala za medalju... [/off] sorry  :>


e,da...zao mi je sto se od publike nije cula borina poslednja nota - moj drugi the very best momenat... boro care!!!  :~

zerocool

A trebali smo da pustimo buvu da je jeca lezbos, pa bi bolje prosla  :>.
Nisu lobirali za nju, sami su rekli, a sigurno je sve potroseno na Mariju.
Lepa je pesma, ali u Rusiju saljemo Anu Nikolic, pa milijarderi ce da polude za njom, a bar cemo jednu dobro da udamo

Bred

tako je svinjce!
primetih to za drugo nuna, jbg, verovatno je imala OGROMNU tremu,mis'im,  ko ne bi??
:wink:

Da, sto se tice lobiranja izgleda smo se malo previse uljuljkali ili su mozda rezonovali jeca je i lepa i ima dobar glas pa lobiranje nije potrebno?

:K

philoserbiana

zasto nema moje poruke   :hmm

pig_am_am

Quotepred posle "ko li zaigra..."
prdon - posle...

irena

Quote from: zerocool on 28-05-2008, 16:47:46
A trebali smo da pustimo buvu da je jeca lezbos, pa bi bolje prosla  :>.
Nisu lobirali za nju, sami su rekli, a sigurno je sve potroseno na Mariju.
Lepa je pesma, ali u Rusiju saljemo Anu Nikolic, pa milijarderi ce da polude za njom, a bar cemo jednu dobro da udamo

Mali off, ali mi jednu pevaljku u pokusaju mnooooogooooo dobro udasmo za Ruju pre koju godinu... a Moskva je ionako prepuna sponzorusa, tako da nisam za Anchi. :lol:

Jelena stvarno ima FENOMENALAN glas, ali i dalje mislim da nije uopste imala energiju i harizmu. Mnogo mi je, brate, kao mrtav konj.

Po mom misljenju, ove godine se, sto od polufinalista sto od finalista moze izabrati dosta potencijalnih letnjih hitica. Pitkih i pevljivih veselih pesmica je bilo. Ja cu disk sa Evrovizije vrteti i dok vozim i dok sam u kuci...