NE DAMO DRUGO MESTO!!!!!!!

Started by Nesa_brucos, 17-05-2008, 16:00:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nesa_brucos

IDEMO RAFA KIDAJ TUCI SECI LOMI
NE MOZE NOVAK BOSANAC SA NEKRUNISANIM KRALJOM SLJAKE
NE DAMO DRUGU POZICIJU NA ATP LISTI
DO SMRTI SA RAFOM!!!!!!!!!!!!

DA LI BI VOLELI DA VAM SE CERKA ZABAVLJA SA RAFAELOM NADALOM?

zezanje

TAKO I TREBA NOVAKU IZDAJNIKU!
CAVICU TREBA DA PRAVE MARKICE A NE OVOM DJOKOVICU
MILORAD CAVIC!!!!!!!
JA BIH VOLEO DA MI SIN IMA KOSU I MENTALITET KAO RAFA! :ninja:

zerocool

Zar rafa nije malo strokav. Moj cale je rekao da ne jurim Rafu jer su spanci kao cigani, sigurno ih je 100 u uzoj familiji, pa treba sa svima da delim pare.
Novak je bogat, a to ponistava teoriju da je bosanac

zezanje

boze boze
samo kroz pare gledas ljude..
gde su drugi kvaliteti?!?!
c c c

zerocool

pa nauci me molim te. Ja sam lepa i glupa i treba mi neko kao ti da me vodi kroz zivot

irena

Zero, ovo preti da postane opasno muvanje. Priznaj, priznaj primila si se na piletinu. Loze te sve ove teme. Zato se danima ne skidas sa foruma. A, priznajem, ko bi im odoleo.... :lol:

zezanje

zerocool
da li bi zelala da budes moj student mentor   :gay:

zerocool

Priznajem, ti bar znas da sam laka na piletinu i da uvek imam koncentrat u dzepu kojim ih prizivam.
Jeste, kao prava jadnica visim na forumu i cekam ih, ali ne mogu da se odlucim, mada i zadto bi, trojka je super

zerocool

Mogu, hocu da ti budem mentor, pa treba i tebi da bude pruzena prilika da upises drugu godinu, ovako su ti male sanse

irena

Pa, jbte, sad si otkrila tajnu... Sto se bre zeno izlanu za taj koncentrat u dzepu, a tako je dobro palio i niko nije provaljivao u cemu je fora. Uvek si setala najbolju, vrhunsku piletinu, a cak ni mi nismo znali kako... glupa, lepa, a matora.... Sad mi je jasno, samo sto sam ja i glupa i ruzna i matorija od tebe, na mene nece ni uz koncentrat. Ajde, otkrij mi jos koju tajnu, samo na private, please!  :wink:

zerocool

Pa mala, koliko znam i ti imas neku piletinu u kolekciji :wink:, mada je ova ovde vrhunska

zezanje

ne gusite temu
tema me RAT!!!!!!!!
OSTRITE STRELE I ZAJASITE SVOJE PEGAZE
SVOJE NISKOLETACE
POLECEMO
POLECEEEEEEEEEEMOO
RENESANSA
PODIGNITE VIKTORINASKI KRST

irena

Nemoj molim te javno da pricas o mojoj kolekciji!!! Ovde sam  neko drugi i ovde pokusavam da nadjem novo vrhunsko pilence za svoj showroom! Toliko sam jadna da samo ucim, nigde ne izlazim, eventualno do faksa i jedina prilika za doooobru piletinu je ovaj forum. A vidis da su ovi ba slatkisi, jos su se sami i odazvali. Ako pristanes na to mentorsko mesto, javljaj!!!

irena

Ej, zezenje, opako si se za.ebao!!!
Ovde tema NIJE rat nego "Ne damo drugo mesto"!!!
Ali dobro, tete ce da te nauce!!!! :K

zerocool

Pilici vratite seeeeeeeeeeeee.
Tete nisu opasne, sem ako vi to ne trazite