RAT!!!

Started by zezanje, 17-05-2008, 16:00:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zezanje

da li bi izbusili bajonetom izdajnika da ga vidite sutra
DA LI BI ISLI DA BRANITE SVETU SRPSKU ZEMLJU (kosovo i metohiju,tamo su manastiri)
DA SE TO ZATRAZI OD VAS
ILI BI SEDELI OVDE I BILI FORUM GLJIVE1?!?!?!?!
BAJONET
KOPLJE
SAMOSTREL
:batina :F puc puc puc :*: :igra:

zerocool

Niko ne bi mrdnuo dupetom. Ja imam par ortaka koji su se duvali za kosovo, a kad smo ih pozvali da idu s nama do nasih rodjaka naravno da su cutali. Zato nema ratovanja jer sto bi se kacili kad smo slabiji,a nato nam je ionako izvideo svu opremu i strategiju.
Da li bi se fajtali da vas neko ustine za dupe? Znam da vama brucosima rade hormoni kao blesavi, ali zamislite situaciju jedan na pet gejeva

zezanje

hahahah sto volim kad daju ozbiljan odgovor
i kao zeznuli te
hahaha
nego sta mislis
KOOL G RAP Vs TOO $HORT
ZELIM ODGOVOR TVOJ?!!?!?1 :run

zerocool

pa cekaj, kako se u tu pricu uklapa karleusa?
Ja sam slusala rap u osnovnoj skoli, otprilike za i posle zivota 2-pac-a, pa jedino to smatram repom, a ove limunade, lizalice, ah, ah, jea, to mi je kao narodnjak

zezanje

ako si htela da ispadnes smesna,nisi
ako si htela da kazes nesto pametno nisi ni to,nalupetala si se
:*

zerocool

Quote from: zezanje on 17-05-2008, 16:23:26
ako si htela da ispadnes smesna,nisi
ako si htela da kazes nesto pametno nisi ni to,nalupetala si se
:*

ti si meni smesan

zezanje


zerocool

jel ovo tema "ne damo drugo mesto"?

zezanje

ne
ali ti drzis prvo mesto
kao najzanimljivija osoba na forumu
bravou

Darker

Èekaj, raT ili raP?

Ja bih i¹ao na Kosovo da branim Breda sa samostrelom, no¾, ¾ica, Srebrenica. E da, ako nekog uop¹te zanima, koncert Block Out-a i Hladnog piva u Srebrenici, poèetkom juna...

A i¹ao bih i na Kosovo-sused-Srbije da ¾ivim u geto-u, pa da pi¹em raP pesme i da ih objavim na ganci-¹iptarskom radiju, znam ortaka koji radi tamo... :igra: O0

zerocool

imam ja kasetu sa siptarskim rapom, ali evo za pocetak brojenje na siptarskom:nju, du, tre, kvatar, pen, djo, sto, tet, no, let.

Darker

Uuuu, reci?
Nego, se seæate one Dugmetove pesme na ¹iptarskom?
Reci, ©one, bate, ¹one, bosanci koji pevaju na ¹iptarskom? :smekerica: Uuuuuuuuuu

zerocool

pa to samo u ovom brojanju ubacimo jekavicu ili ijekavicu, pa otprilike ide: niju, diju, trije, kvatijer, pijet, djoijn, stijon, tijet, nijo, lijet

Darker

Pa sad veæ zvuèi ko srpski, brdsko-planinski, dodu¹e, ali Bogo moj...

zerocool

pa svi smo mi braca, samo sto su oni malo vise ruzni pa su odlucili da se pobune i uzmu pare, a mora da im je i bosna smetala