Septembarski rok 2008.

Started by Ivke, 24-05-2008, 21:47:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

irena

Danas sam videla da je analitika 9.9., a potvrda 5.9..
Etika je 10.9. a potvrda 9.9.
Patofiza 12.9.
Kinetika 5.9.

Na oglasnim tablama u stud. sluzbi nema informacija, pa ko ima vremena, neka gleda po zavodima datume. Ja sam zurila danas, pa sam pogledala samo tih par stvari za koje su me kolege zamolile.
Inace, mislim da su svi zaposleni na faksu, pa sumnjam da neko nece hteti da vam da informaciju, ako pozovete zavod i pitate.

makyca

Da li neko zna kad je organizacija farm. delatnosti u septembru i farma u oktobru?

Bred

Raspored ispita IV god. za jun, jul, septembar i oktobar (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13722.0.html)


za organizaciju ne znam ...

bilja_tb

organizacija je 10.9. u 8h, potvrda je 9.9 od 10-12h

Milichica

Kada hoæu na sajtu faxa da vidim kod kog sam profesora, daje mi informaciju iz julskog roka.

Da li se ovo jo¹ nekome de¹ava ili sam izuzetak  :wink: ?

Mrzi me da sutra idem na fax da proveravam...

Lili

Meni se desava isto to...cekacu do sutra u 11h,pa ako do tada ne istaknu, put pod noge i pravac Kumodraz (iskreno se nadam da do toga nece doci)!  :ohwell:

mina-L

evo sad moze da se vidi na sajtu! :~

Cecilly

Sta se desava sa prijavama? Meni za svaki broj indexa izbacuje da nisu pronadjene ispitne prijave u bazi...

Milichica

Sad sam bila na sajtu faxa, iza¹lo je za septembar, KONAÈNO!

Cecilly

Da, da, i meni sad radi normalno!

Bred

 :wall:
Ja ocekivao da vidim spisak po profesorima ...  :K

Djordje_L

Tja, ja i dalje samo vidim da mi je prijava prihvacena, ali ne i kod kog sam profesora... Anyone?

mina-L

Pa to ce verovatno izaci sutra/prekosutra kad prodju zalbe kome nije prihvaceno :hmm

Bred

Pa da, do 27.8. do podne su zalbe ...  :wink:

Enea

Kapiram da nakon toga slede potvrdjivanja izlazaka na ispit?  :hmm