Septembarski rok 2008.

Started by Ivke, 24-05-2008, 21:47:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ivke

Sutra posle 12 izlaze spiskovi sa profesorima na sajtu - informacija iz studentske sluzbe od danas. Neko je morao da ode do Kumodraza...  :>

mina-L

I dalje nema spiskova s profesorima! :wall:

makica

Izasli su spiskovi sa imenima profesora!!!

Kremenko

Ako vam znaci kod koga polazete,proverite spiskove na fakultetu posto se ne podudaraju.Danas me je bas iznenadilo kad sam videla svoje ime kod drugog profesora.Naravno,zvanicno je ono sto je na institutu.Kad proverim preko sajta fakulteta i dalje stoji ista informacija od prosle nedelje.Doslo je do neke greske.

mina-L

Iz kog predmeta ti se nije podudarao spisak?

xyz

Meni i mojim drugaricama se ne podudara iz bromatologije, a za farmaceutsku ne znam, posto jos nije zvanicno izasao spisak.

malena

Jao nije valjda da postoji ova mogucnost.... Pa sad moram na fax da proverim.... :wall: :wall: :wall:

Bred

O Boze ...  :wall:

Sta da vam kazem-zalite se ...   :wink: :ohwell:

malena

Kome Bogu?  :wall: :wall: Zar na nasem faxu vredi da se zalimo,reci mi kao stariji student... :K2:

Ivke

I meni se ista stvar desila iz farmakologije i bila sam bas iznenadjena... kod nas na fakultetu je sve moguce...:namcor

shmizla

Sada sam proveravala na netu, i sad sam kod drugog prof u odnosu na juce... Oni nisu normalni, nadam se da je sad ispravljeno, i da je ovo sto je sada ispravno!!

5Nili

I meni je promenjen profesor iz farm.h.,sada se poklapa sa onim spiskom na institutu...

Bred

Quote from: malena on 02-09-2008, 15:42:24
Kome Bogu?  :wall: :wall: Zar na nasem faxu vredi da se zalimo,reci mi kao stariji student... :K2:
ja  :pst

a vi imate vase studentske predstavnike pa se njima zalite ...  :kul:

Enea

Vidi ga ovaj propushnjario.  :K2:

Bred

 :OFF:
[off]dotle je doslo[/off]  :kul: .blah.