Septembarski rok 2008.

Started by Ivke, 24-05-2008, 21:47:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

cekaj sada,nije mi jasno nesto...zar nije prijava ispita do 12.jula ili i 27.i 28.avgusta ko ne stigne sada?bas sam se zbunila  :hmm

Wlada

Збунила, да.
Вероватно зато што јулски рок траје до 12. јула па си нешто око тога...

Ice

Ne, nego je tako bilo pro¹le godine  :cvet

Wlada

А можда и зато...

kaja

Da li nesto pise na salteru?

philoserbiana

hvala sto pomazete zbunjenim ljudima na forumu  :cvet

UFG

Quote from: majamil on 02-07-2008, 11:28:39
Пријава испита за септембарски рок је до 25.8., надам се да то значи да може и у понедељак 25. да се пријави јер за викенд не ради служба.

Може и 25.8., само до 10 часова, тако пише на огласној табли у студентској служби.

Оно што нигдје не пише, а што ме занима, баш због пријављивања испита за септембар, јесте од када до када ће факултет (студентска служба) бити закључан?

kaja

Obicno su pisali kada ne radi fakultet, tj. do kada mogu da se uzmu uverenja i slicno.

sokobiv

Fakultet se u toku leta nece zatvarati tj. ispiti se mogu prijaviti do 25.08 do 10h.

Jeca

Znaci, svaki dan mozemo do prijavimo do 25.8? Samo salteri se zatvaraju i to je to... one cike sto cuvaju ce nas valjda pustiti da ubacimo u sanducice kad god nam se prohte tokom leta :))))

...ili sam ja malo spavala, pa sam sve pobrkala?  :hmm a005

irena

Ja sam danas pitala na slateru i zena koja tamo radi mi je rekla da ce ispite biti moguce prijaviti svaki dan do 25.8., da ce stud. sluzba biti otvorena svakog dana od 11 do 13, kao sto i obicno radi i da ce tako biti moguce ubaciti prijave u sanducice.
E, sad, da li ce i salteri raditi, to stvarno ne znam. Bitno je da se ispiti mogu prijaviti SVAKI DAN od 11 do 13.

kaja

Do kada mogu da se uzmu uverenja o redovnom studiranju?

Bred

mislim da fakultet ide na kolektivni godisnji od 21.7.08. ali nisam siguran ...  :wink:
izvadi to sto pre.

kaja

Upss! Idem onda sutra.Hvala :wink:

Cecilly

Samo da znate, skriptarnica ne radi do 25.avgusta, a sve one formulare mozete kupiti na salteru studentske sluzbe.