Gradjani EU rade na crno u Srbiji

Started by darusaz, 08-06-2008, 19:37:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

darusaz

Бугарска је већ 1,5 годину у Европској унији, а Бугари канда све више долазе у Србију. Европо, волем те.  :roll:


KaBoom

Eh Bugari... Ja mislio dolaze nemci ili austrijanci, maðari... Kad ono Bugari i Rumuni! :K Mo¹ misliti EU. :> Siroma¹niji od nas, a daleko od standarda, recimo, Slovenije... Pre bi mi u¹li u EU nego oni, da nam nije ovih na¹ih heroja koji se kriju u mi¹joj rupi.

Wlada


Ayrton Senna

Неке старе навике је тешко избрисати, чак и у ЕУ.
Па само у Браничевском округу (Пожаревац, Доњи Милановац, Кладово, Велико Градиште и уопште источна Србија) још увек има људи из Румуније који раде за надницу, боље се плаћа него у Румунији, углавном су из пограничних области Румуније, а од Србије их дели само прелаз трајектом преко Дунава.

wolfeitzckie

Quote from: KaBoom on 08-06-2008, 20:23:28
Eh Bugari... Ja mislio dolaze nemci ili austrijanci, maðari... Kad ono Bugari i Rumuni! :K Mo¹ misliti EU. :> Siroma¹niji od nas, a daleko od standarda, recimo, Slovenije... Pre bi mi u¹li u EU nego oni, da nam nije ovih na¹ih heroja koji se kriju u mi¹joj rupi.

Ма само полако, доћ'е и немци након невиђене економске и политичке кризе у ЕЗ изаване нашим одбијањем потписивања ссп!


KaBoom

A studenti iz USA æe da dolaze na "Work & Travel"! Evo, veæ su Kinezi provalili kako je ovde divno... :> Nemojte im se previ¹e radovati, ako nam doðe jedno 200-300 miliona, di æemo s'njima? Pa jo¹ ameri i ovi zapadnjaci, leleee. Mante ¹alu, bolje da se mi distanciramo od njih i zadr¾imo Srbiju samo za sebe, a drugi nek crknu od muke ¹to ne mogu tu da rade & ¾ive. Biæemo ala ©vajcarska 2 iliti ©vajcarska reloaded! :> Vratiæemo se u svet na velika vrata i udariti strog vizni re¾im zemljama EU! Imamo sve lepote ovog sveta. Ima dva mora - Panonsko i "more bre". Imamo planine, seoski turizam (kad krenemo da gradimo hotele po selima), pa naftovod... I jo¹ se ne¹to kao bunimo. Nezahvalni smo ba¹ vala do daske! :>

Darker

Quote from: Wlada on 08-06-2008, 21:35:29
Извор?
Курир?
Ajde Darusaz, ¹to bi rekao ovaj sa BAGovanim avatarom koji vi¹e ne mo¾e da se uèita: Izvor?

darusaz

Вечерње Новости за недељу 8. јун 2008. године. Новине са највећим тиражом у земљи.

Bred

i zadovoljni?
Nije kurir, nije press vec VECERNJE NOVOSTI!
:1 :wall: :lol2: :siza:

A sve to nikako ne menja cinjenicu da Rumuni i Bugari rade u Srbiji kao nadnicari i o tome je vec pricano ...

ccc...

darusaz

Новина је што раде као трговци на црно по улицама. То је да кажеш "оно брате, опуштенији посао, менаџерски фазон у односу на физикалију".  :wink:

Enea

spikam ja eng u sred bugarske, ne bih li, oooooooo, obmotala zmiju oko sebeee..

"a be sestro srpkinjo, ne me zajebavash!"

[off]u hazarskom rechniku MP kaze da pripadamo rasi slovena shto sochno psuju..[/off]

Bred

danas gledah na rts 2 emisiju "mreza" gde nas guverner rece da su prosecne plate u srbiji za 30-40% vece nego u Rumuniji i Bugarskoj ...  :wink:

dirigent

Ko kod koga radi nije bitno, jer nafta kosta 135 dolara za barel , a poslednji put kad sam spomenuo tu cninjenicu pre mesec i po dana bila je 115 dolara.
     Za 10 godina cemo svi biti u takvoj recesiji da nas ni tri Eu nece moci izvaditi. Kad bude manjak , a bice ga sigurno svi ti sporazumi i papiri ce pasti u vodu , svaka ce zemlja gledati svoj interes.  EU je sacinjena kao unija za bogatstvo i napredak , a kad nastane kriza raspasce se ko kula od karata, a svaki pacov ce gledati da ponese sto vise od njene ostavinske mase svom maticnom brlogu.
     
     

Wlada

Или ће ЕУ да направи мале реакторе који ће хладном фузијом да лансирају човечанство у 3 миленијум...
Или ће вирус из Азије да нас потамани све...
Или ће астероид да нас "укине"...

за десет година...

dirigent

Za 10 godina je optimisticnija varijanta. Gledam sta se desava po svetu i nimalo mi se ne dopada.
    Pocev od ovog kongresa o hrani i biogorivima. Ljudi koji nemaju vodu i hranu su spremni na sve , a juzna polulopta ca obilovati takvima. A onda kad krenu na sever...