!!!! HITNO!

Started by Enea, 09-06-2008, 16:02:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Enea

Gavrilo Masniković, student fdua, imao je nesrecu i hitno mu je potrebna krv B+ danas, sto pre, posto se sutra operise. Krv ce biti neophodna i posle operacije, pa ako ne stignete danas, dajte krv sutra. VMA odeljenje transfuzije, naglasiti za Gavrila Masnikovica, odeljenje za opekotine 2.

Enea

momka je udarila stuja od 25000 volti (kako neki kazu) i 80% koze je pod opekotinama ko zna kog stepena. kapiram da je zato potrebno imati sto vecu kolicinu njegove krvne grupe, a nisam bas sigurna da je previse cesta.
obicno posle teskih operacija porodica nabavi kolicinu krvi koja je utrosena. a ovde ce otici tone krvne plazme i krvi i u toku operacija, a i na oporavak.
tako da ljudi sa B+...


QuoteAko ste B+ ili 0+, posaljite poruku njegovoj sestri Ivani na 064 1756 299 sa imenom, prezimenom i krvnom grupom.
Naredna tri meseca ce mu na svakih 6 dana biti potrebna krv

Wiseguy

Ja se javih, posto sam B+. Rekla mi je njegova sestra da je za kraci naredni period zbrinut sto se krvi tice (i za operaciju koja nece biti danas, vec je promenjen termin), ali da sada prave spisak za potrebe oporavka, pa ce nas eventualno kontaktirati...

Enea

neka mnogi slede tvoj primer!  :pljes: :pljes: :pljes:

milica_d

Svaka cast kolega  :pljes:

Ja sam A+.

zerocool

ja sam B+, ali sam malokrvna, mada mozda me sad prime, lepo se hranim i zdravo. Da li moze da se da negde drugde, pa kaze da je za njega ili mora bas vma, posto mi je bas daleko

Enea

mislim da mora na vma.
girls power, ajde zero sachekaj mozda se javi josh neka momchina.
a apel kruzi dalje.. forwardujte i vi...

zamislite povrede na radu na nashem faxu?
dechko je bio na snimanju filma kada je doziveo nesrecju.  :ohwell:

[ja sam ab, sa manjkom trombocita]

Bla_bla_blaaaa

A ja nisam B....a i ne mogu da dajem krv...glupih 50 kg-a :ohwell:

Enea

Samo da ozivim temu.
Ako postoje dobrovoljni davaoci krvne grupe B+

QuoteVMA odeljenje transfuzije, naglasiti za Gavrila Masnikovica, odeljenje za opekotine 2.

zezanje


Enea

:tapse: + hvala za refresh topiksa ;)

philoserbiana

Potreban davalac krvi nulte pozitivne krvne grupe, za operaciju tumora na debelom crevu, javiti se ovde!!!

maki

Ja sam O+,za kada treba da se daje krv i gde?

philoserbiana

operacija je u sredu-cetvrtak na VMA, svakim radnim danom u njihovom zavodu za transfuziju, rade do 17i30h...neka mi se jave ljudi na PM