Precizna radiohirurgiju na tumorima uz pomoæ ma¹ine «Novalist TX»

Started by Bred, 22-06-2008, 15:46:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Lekari koji su sproveli biopsiju kod amerièkog senatora Edvarda Kenedija saop¹tili su 20. maja da su ustanovili maligni tumor na mozgu. Demokrata i jedan od najstarijih zagovornika amerièke liberalne politike pre¾iveo je neurolo¹ki napad u svojoj kuæi u Masaèusetsu. Prenosimo detalje o ovoj vrsti tumora na mozgu.

Lekari senatora Edvarda Kenedija prona¹li su tumor u tkivu koje podr¾ava nervnu strukturu mozga i kièmene mo¾dine. Naziv za tu vrstu je maligni gliom. I jedan od najèe¹æih simptoma je neurolo¹ki napad. Senator je brzo odveden u bolnicu nakon ¹to je imao jedan takav napad. Nacionalni institut za rak naveo je da su maligni gliomi najèe¹æa vrsta raka na mozgu kod odraslih. Niko ne zna ¹ta uzrokuje rak na mozgu ali postoji nekoliko faktora rizika. Mu¹karci su mnogo skloniji da ga dobiju od ¾ena. Gliom se takodje pojavljuje mnogo èe¹æe kod belaca nego kod pripadnika drugih rasa. Godine su dodatni faktor. Vi¹e je ¹ansi da se ustanovi kod ljudi sa 70 godina ili starijih. Dijagnoza tumora na mozgu mo¾e da se ustanovi na nekoliko naèina, ukljuèujuæi CT skeniranje, MRI ili biopsiju. Tumori na mozgu nisu laki za tretiranje, ali nove tehnologije nude pomoæ. U Medicinskom centru univerziteta Djuk u Severnoj Karolini, lekari izvode preciznu radiohirurgiju na tumorima uz pomoæ ma¹ine koja se naziva NOVALIS TX. Doktor D¾on Kirkpatrik ka¾e da je ta tehnologija skoro kao magija.

«Mo¾emo da unesemo veæe doze u tumore, ¹to znaèi da bolje mo¾emo da kontroli¹emo tumor i istovremeno izbegnemo zdrave delove organizma.

Lekari senatora Kenedija jo¹ uvek razmatraju koji je najbolji tretman za njega. Medjutim, amerièki Nacionalni institut za rak navodi da su ¹anse za pacijente koji imaju maligni gliom veoma slabe. Ipak, preporuèuju se hirur¹ke operacije za sve tumore koji mogu da se operi¹u i zatim radijacija ili hemoterapija.

VOANEWS.COM

zerocool

Da li je ovo ona prica o lecenju frekvencom. Citala sam o tome, znam da je jedno vreme bila popularna prica sa onim prevarantom dr Rosom, naravno da sada o njemu nema ni traga ni glasa. Jeste njegova prica za neke stvari pila vodu, ali je ipak bila nepotpuna. Amerikanci su razvili tu masinu, cula sam da uspesno lece, ali ipak je njihova alternativna medicina uspela da se izbori sa klasicnom

Enea

zero nisu amerikanci, nego nashi sa njihovog univerziteta.. secjash se? prichale smo i o tome.

zerocool

Znam da postoji slican uredaj na institutu M. Pupin, ali nisam dovoljno istrazivala na tu temu, videla sam nesto malo na doktor.co.yu, ali kao i sve drugo sto odudara od klasicnog i ekonomski isplativog je bilo popljuvano.
Sta mislite o zracenju i hemioterapiji? Da li je to jedini vid lecenja zato sto nekome odgovara tako ili neko nece da prizna da smo glupi i nemocni. Sta bi sa onom pricom da je leukemija virusnog porekla, bar je za neke oblike dokazano, pa zar ne postoji sumlja da je tako i za ostale tumore, a o tome su postojala istrazivanja koja su unistena. Mafija je to

Enea

dobro jutro.
u institutu Mihajlo Pupin, nema posla vecj deset godina. Institut je inache bio i za robotiku i za piezologiju..
nemam odgovora na tvoje pitanje. ne mogu da mislim.

zerocool

e evo sta je lik na forumu napisao vezano za taj uredjaj, ja sam selektovala samo njega, ali evo i link
http://www.doktor.co.yu/forum/viewtopic.php?t=15120


Postovani za magnetizam neuki i neinformisani gledaoci i slusaoci raznih medija, radija i TV. - sada zaista moram biti op¹iran ali budite strpljivi i proèitajte neæete pogre¹iti= bar æe vam neke stvari biti jasne.

Vidim da se sada pojavio i neki "Dr Roso",

Gospodin doktor najblaze receno lupeta o magnetizmu i magnetima kao da sa druge strane nema kopetentnih i strucnih osoba za tu temu, pa nismo ba¹ svi ¹arlatani, ja se grozim ovoga ali zaista sam morao da reagujem jer ovo zaista nema smisla, zloupotreba javnosti je sada drastièna.

Prosto je neverovatno kakvi se sve ¹arlatani po pitanju magnetizma usuðuju da se èak i javno oglase i prave sajtove...... ne znam ovo je valjda bolest, pojedinaca ili bezoèan poku¹aj zarade na sluðenom, neinformisanom i neukom narodu i to na bolesnom narodu.

Postovani morate znati da je gospodin klasican plagijator-lopov, i da iznosi jako opasne cinjenice koje apsolutno ne stoje. Bezoèno se drznuo èak da napi¹e da njegov HEM-PRO leèi rak prostate onako na bis, molim vas ovo nikako nije istina i bezoèna je la¾, za ovakve stvari i ¹irenje neistine i dezimformacije bi se zaista moralo debelo odgovarati. ( ovo je za zatvor najblaze reèeno)

Postavljam pitanje ko normalan gospodinov "pronalazak" pod imenom HEM-PRO moze predloziti za pronalazak ili ozkrice godine kako procitah.

Pa ljudi moji taj proizvod i pronalazak postoje od 1983 godine, i patentom je za¹tiæen.(Euro patent i Kanadski patent)

Struènjaci Instituta MIHAJLO PUPIN iz Beograda su u saradnji sa tada najeminentnijim lekarima a jedan od njih bio je i pok. Dr Nikola Dekleva proizveli su proizvod za leèenje HEMOROIDA pod imenom MAGNETOPLAG jo¹ daleke 1983 godine.

Dr Adam SELEA je 1990 g. na Medicinskom fakultetu univerziteta u Beogradu odbranio doktorsku tezu sa nazivom "LEÈENJE HEMOROIDALNE BOLESTI MAGNETNIM POLJEM" upravo koristeæi proizvod MAGNETOPLAG u klinièkim ispitivanjima.

MAGNETOPLAG je proizvod koji od tada proizvodi Institut Mihajlo Pupin i u biv¹oj Jugoslaviji se mogao kupiti u apotekama.
Proizvod MAGNETOPLAG je za¹tiæen EVROPSKIM Patentom i KANADSKIM patentom koji je jo¹ uvek na snazi.
MAGNETOPLAG je danas (ternutno) jedino medicinsko sredstvo koje se proizvodi u SRBIJI koje ima CE znak.
Za one koji ne znaju ¹ta je to CE znak- to je dokaz da proizvod i njegov proizvoðaè ispunjavaju sve Evropske - svetske zdravstvene norme i standarde u proizvodnji istog i da se proizvod mo¾e registrovati i pustiti u promet u bilo kojoj zemlji u svetu.
©ta to znaèi biæe vam jasnije ako vam ka¾em da nijedan drugi proizvod SRPSKE farmaceutske industrije ni za jedan preparat ili lek koji se nalaze u na¹im apotekama nema CE znak.

Ono sto pi¹e na sajtu "doktora" je izvorna stilizovana foto kopija upustva za MAGNETOPLAG koji je u prometu u Jugoslaviji, Srbiji i Crnoj Gori i sada Srbiji od 1983 godine. Sve to vreme Institut PUPIN je imao i ima re¹enja za proizvodnju i promet MAGNETOPLAGA izdata od strane Ministarstva zdravlja svih pomenutih dr¾ava. Naravno MAGNETOPLAG se idanas mo¾e kupiti na Institutu Mihajlo Pupin u Beogradu u Volginoj ulici br.15 na Zvezdari ili ga mo¾ete dobiti pouzeæem. Mo¾ete ga kupiti i u Sloveniji, Poljskoj i Ruskoj federaciji pod imenom MAGNETOPLAG-SENSILAB a u Nemaèkoj ga mo¾ete nabaviti pod imenom HEMOMAG sve je naravno proizvedeno i proizvodi se u Institutu Mihajlo Pupin u Beogradu.

Ovde zaista niko ne zna da li je HEM-PRO proizvod domaæe radinosti ili ne¹to drugo i ko stoji iza proizvodnje istog. Jasno vam je da posla nisu èista i ne mogu biti. Bojim se da je zbog toga stvar ozbiljna i da se ljudima nudi pitaj boga kakav proizvod ili prevara koja mo¾e imati katastrofalne posledice po zdravlje ljudi koji koriste potpuno neproveren proizvod koji nije pod komtrolom nadle¾nih minastarstava zadu¾enih za proizvodnju i promet lekova i medicinskih sredstava.

Ko ne veruje neka nam se obrati na [email protected] ili neka poseti (www.institutepupin.com: http://www.institutepupin.com ), odeljak piezotehnologija i magneti, poslaæemo vam originalno upustvo od MAGNETOPLAGA na kom god jeziku ¾elite pa se sami uverite po¹tovani prevareni narode.

Moram jo¹ ne¹to reæi, MAGNETOPLAG ( pa ni HEM-PRO po¹to je to verovatno plagijat od MAGNETOPLAGA ali se nezna kog kvaliteta) se NE SME upotrebljavati kod obolenja od KANCERA-RAKA jer MAGNETNO POLJE u ZONI DEJSTVA PODI®E LOKALNI METABOLIZAM 100.000 PUTA NA NIVOU ÆELIJE I DRASTIÈNO UBRZAVA METABOLIZAM A SAMIM TIM I NAPREDOVANJE BOLESTI, ISTO SE DE©AVA I AKO SE MAGNETNO POLJE PRIMENI NA POLIPE, DRASTIÈNO SE UBRZAVA NJIHOV RAST.

MOLIM VAS OVO SU APSOLUTNO POTVRDILA DVADESETOGODI©NJA ISPITIVANJA NA LJUDIMA I OKO OVOGA NE MO®E BITI DILEME ILI RASPRAVE OVO ©TO SAM NAVEO JE ISTINA I IZA TOGA STOJIM.
ZATO JE VA®NO DA AKO IMATE BILO KAKAV PROBLEM SA DEBELIM CREVOM DA SE NE LEÈITE SAMI, VEÆ SE OBRATITE PROKTOLOGU (specijalista za debelo crevo) I AKO JE DIJAGNOZA HEMOROIDI UZMITE MAGNETOPLAG apsolutno tvrdim da æete se IZLEÈITI OD HEMOROIDA, proizvod je neogranièenog veka trajanja i mo¾ete ga koristiti i ako vam se hemoroidi vrate posle nekoliko meseci ili godina ¹to zavisi od va¹eg metabolizma i cirkulacije, vrste posla, naèina ishrane i urednosti ¾ivota. Proizvoðaè, naravno za svaku ugraðenu komponentu u MAGNETOPLAG poseduje sigurnosne (bezbednosne) listove.

Nadam se da ste imali strpljenja da ovo proèitate, ja imam ime i prezime i apsolutno stojim iza napred navedenog.

Ekspert sam za magnetizam i magnetne materijale i od 1988 godine rukovodim proizvodnjom i razvojem magneta i proizvoda sa magnetima za bilo koje namene, industrija ili medicina, i odgovoran sam za njegovu proizvodnju i kvalitet.

Mo¾ete me kontaktirati, melom, tel. ili faks, odgovoriæu na bilo koje pitanje iz MAGNETIZMA i negovog uticaja na okolinu ili ljude apsolutno kopetentno,

MOLIM VAS OVO NIJE REKLAMA ZA MAGNETOPLAG ILI NE©TO SLIÈNO VEÆ ODGOVOR NA NEISTINE I PODMETANJA KOJA SE PLASIRAJU BEZ IKAKVOG SMISLA A MOGU IMATI PO LAKOMISLENE I NEINFORMISANE LJUDE OZBILJNE POSLEDICE

S po¹tovanjem,

DIREKTOR
Institut Mihajlo Pupin-Piezotehnologija d.o.o
Volgina 15, Beograd, Srbija

Radoslav T. Jevtoviæ, dipl. fizièar

Enea

Poznajem divne neke koji u Pupinu rade.
Rade je CAR!
Sa punim pravom i ogromnim znanjem je rekao istinu golu.
Osim sto mnogo zna o magnetizmu zna i o svemu ostalom.. Secjam se da je pre deset godina napravio kuler za komp na vodu.. i sta sve josh nije izumeo.. no, nije on tema..

ovo sam morala da boldujem:
Quote from: zerocool on 23-06-2008, 15:27:11

Moram jo¹ ne¹to reæi, MAGNETOPLAG ( pa ni HEM-PRO po¹to je to verovatno plagijat od MAGNETOPLAGA ali se nezna kog kvaliteta) se NE SME upotrebljavati kod obolenja od KANCERA-RAKA jer MAGNETNO POLJE u ZONI DEJSTVA PODI®E LOKALNI METABOLIZAM 100.000 PUTA NA NIVOU ÆELIJE I DRASTIÈNO UBRZAVA METABOLIZAM A SAMIM TIM I NAPREDOVANJE BOLESTI, ISTO SE DE©AVA I AKO SE MAGNETNO POLJE PRIMENI NA POLIPE, DRASTIÈNO SE UBRZAVA NJIHOV RAST.
preneseno na ostalo.. pacijenti sa takvom dijagnozom ne smeju npr da rade onu detox kuru posredstvom elekrolize.. (pregledajte forum ako ne znate sta pominjem) ili npr.. one gluposti sa kupovinom iz fotelje.. takav neko ne bi smeo da na sebe kachi pomagalo za zategnuti se koje radi na baterije..


biorezonantna terapija je pak neshto trecje. uz dostupnost uredjaja, neophodno je adekvatno obucheno osoblje..
a ja cju se vratiti temi o lecitinu.. i ostalom..

zerocool

Ja sam prisustvovala dijagnostifikovanju uz pomoc biorezonance, skenira sve organe, uzas je na sta nam se svede telo od nezdravog zivota. Jedino sto je taj dr Roso pametno rekao je bilo za ishranu po krvnim grupama, ali za to se odavno znalo.
Rusi su carevi, ne mozes da kupis aparat dok ne polozis ispit vezan za to, a i dalje te prate. Definitivno tamo ima svaceg, a jako malo znamo o njihovoj medicini i farmaciji, svi samo o Nemcima i Amerima pricaju

Enea