Kritika

Started by Lero, 03-07-2008, 03:03:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Lero

Ili sam ja retardiran ili ne moze da se otvori tema u kritikama, a da se ne zadje u neki podforum, tako da sam postavio temu ovde pa je vi premestite. E sad kritike

Znaci krenucemo od blazih pa nadalje:
-H8 za smajlije koji na prvi pogled u najmanju ruku izgledaju debilno
-Forum je previse svetlo plav i zbog toga je nepregledan jer se sve stopi u neku plavicastu masu dok se lista
-Takodje je i ruzno dizajniran
-Nije organizovan i ocigledno je da je neko hteo da odjednom pokrije sve moguce segmente zivota kako bi svaki segment imao svoju temu, podtemu, podpodtemu, uzu podpodtemu i tako dalje
-Previse tema poput "Skocila cena pamuka u Indoneziji" koje nisu aktivne, a "gutaju" forum jer guraju aktivne teme dole
-Previse tema od Bred-a koji cini mi se pokusava da napravi vestacku aktivnost foruma gorepomenutim temama koje su najcesce koliko sam primetio preuzete iz novina ili su jednostavno besmislene
-Moderatori i Administratori koji imaju potrebu da u svaki svoj post guraju recenice "Ja sam ovde A/M i ja ovde brisem/pomeram/edituje" "Vratite se na temu" i tako to
-Ocigledan pokusaj kontrolisanja foruma u smeru necijih zelja i razmisljana, a ne u smeru komunikacije

Pohvaljujem deo foruma o informacijama vezanim za studiranje ali pohvale idu iskljucivo ljudima koji tamo pisu i sto se mene tice samo taj deo foruma treba i da bude ozbiljan dok bi ostatak trebao da bude za razonodu
Ko jos ide na forum farmaceuta da bi procitao nebitan clanak iz blica?
Takodje bi vecinu podforuma i ukinuo da ne zbunjuje ljude

Seticu se jos necega sigurno, ovo mi sad palo na pamet. Ipak je 5 am
P.S. Ako ima stamparskih gresaka uveravam vas da su mi slabe baterije na tastaturi i da je zbog toga
P.P.S. Imam bezicnu tastaturu

Bred

Posto sumnjam da koristis dupli nalog, necu te udostojiti odgovora.
:wink: