Koje ime dati detetu

Started by Bred, 06-07-2008, 15:33:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

maYes

Majda je jedno veoma retko i lepo ime.
Moja cerka ce biti Majda Junior!

:116:

KaBoom

@maY(on)es: E neæe, mi æemo imati sina! Bolje bi ti bilo da bude mu¹ko, or else... :batina :box :*: :wall: :gnjec: :juju:

sunchica

oho majes, pa ovo sa kaboom-om bas ozbiljno :trfr: :trfr: :trfr:

maYes

KaBoom samo tako malo voli da sanjari. :a

KaBoom


maYes

Nije lepo ostavljati u odgovoru samo smajlije. Trosis za dzabe nas prostor! ^_^

...ako imas sta pametno da mi kazes, znas gde ces me naci.... :)

da se vratimo na temu...uzmimo na primer KaBooma..ja ne bih sinu dala ime Ivan. To je toliko cesto ime, a vise volim nesto malo neobicnije..ili bar da se 60% populacije ne zove tako :)

KaBoom

Neeee!!! Izdala si moje ime!!! I tro¹im vam prostor... CCC! Pa vljada vam i vreme tro¹im!? Da vam ne tro¹im i kiseonik? ©ta je sledeæe? KaBoom banovan? :namcor

Paziæu ga, maziæu ga i zvaæu ga... Hm, meni se sviða ime Lazar. Ili recimo Mi¹ko. Zvaæu ga "dolaz vamo mali"! :>:

philoserbiana

"vozi,Misko"  :lol:
sled dogadjaja u jednom prethodnom postu KaBoom-a je zabrinjavajuci
P.S.Pogledati gore  :ok:

mirror-girl

ha,ha,ha...Majda-pecena si,ovaj KaBoom je bas ozbiljan  :>: :>:,ali sigurno je Bob lepsi od njega-garantujem!!!!

KaBoom

Zato sam ga i besio. Ima da budem najlep¹i i najpo¾eljniji mu¾jak na planeti! :p

Priznajem, tako sam mali i gadan i nosim tu odeæu... Ali ja bar priznam. Ova mirrorka ni 5 ni 6 veæ oma ka¾e kako je bolja od Zuleyke... Nije da se hvali, ali ono... Hihihi :plez :K2:

mirror-girl

Pa znas KaBoom,da ne duzimo,ja sam skromna-ponekad ,ali cinjenice su cinjenice!  :plez

A u sustini,ako ne cenis sebe ni drugi te nece ceniti,tako da... :puca2:

frckica-j

KaBoom, imali smo ti i ja nekih razmimoila¾enja oko mi¹ljenja, ali kad vidim da si mi imenjak, oprostiæu ti dosta toga!  :jub:

A vas dvoje ste mi ba¹ slatki. Kad æe svadba? "Uzmi me za kuma, ili starog svata ili za devera ako nema¹ brata!"  :ziveli :b7:

mirror-girl

Nemoj da mu oprostis,nemoj da mu oprostis,nemoj da mu oprostis,nemoj da mu oprostis,neeeemoooj :)


Bred

juhu, ljudi, ajde u kafanu pa tamo nastavite ...

:cop:
:F
:wink:

philoserbiana

haralampije,a tepati mu hari  :ok:
spiridon,a tepati mu spira  :K2: