Koje ime dati detetu

Started by Bred, 06-07-2008, 15:33:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

i crkveni i KUD i hor fakulteta...putovanja su najlepsa...susreti sa ljudima koji se cudno zovu  :ok:

frckica-j

Heheheh! Mo¾e¹ li bar da izgovori¹ ta imena?  :K2: :wink:

zerocool

Moja baka se zvala Petra, meni je to ime super. Staro je, a opet nekako milo i nema ica na kraju, sto mi isto odgovara  :wink:
Jefimija je prelepo ime, mozda je jedino lose sto bi je zvali Jefta ili tako nesto, pa je iz tig razloga uveka pametnije Ana, Iva, Ema, Ela  :wink:

Enea

Eleonora, Ema, Ena, Ela..
Eliminisi malu..
  :K2:

mirror-girl

Meni se svidja-Lara...
sta mislite..sto?     :>:  :>:

frckica-j


mirror-girl

Kad bih imala takvu cerkicu bila bih mirna...Ma niko ne bi smeo da je pipne,zato borilacke vestine od pocetka,da otera dosadnjakovice a privuce mozda nekog zanimljivog :)

sunchica

ma da... a jos je bolje da se angelina :K2: :K2: i,ace bred pita za muza, kud ces vece srece  :smekerica:

mirror-girl

A ne ne,ja sam se ogradila,ne treba mesati glumce sa njihovim ulogama,ipak su razlicite persone.Volela bih da bude jaka i pametna i da drzi do sebe-na mamu :>:
Zato mi se i dopada Lara,a poznata faca za muza ne,nikako  :nene:-ako je pametna!

Adonis_Vernalis

Procitajte knjigu "Imena" od Pavla Florenskog.

Mala ograda: jeste on bio pravoslavni Leonardo. Ali, bese Rus, a i kratko je poziveo. Mozda bi, da mu je dato da dozivi biolosku starost, Pavle pokrio svojom onomatologijom i jos koji slovenski jezik, i narod...

Kakvo ime detetu date, takva ce ga sudbina pratiti.

Ime ume da stiti, ali i da kvari.

Enea

Quote from: Adonis_Vernalis on 24-09-2008, 16:36:22
Kakvo ime detetu date, takva ce ga sudbina pratiti.

Ime ume da stiti, ali i da kvari.

Ovako i ja mislim.
A mnogi su mi rekli da '3pujem' .

philoserbiana

ondak
Bogoljub
Bogomir
Miloljub
Andjelija
Miroljub
Sofija
Nada
.........

DuhKojiHoda


AnaCrvena

Quote from: zerocool on 20-09-2008, 12:38:56
Moja baka se zvala Petra, meni je to ime super. Staro je, a opet nekako milo i nema ica na kraju, sto mi isto odgovara  :wink:
Jefimija je prelepo ime, mozda je jedino lose sto bi je zvali Jefta ili tako nesto, pa je iz tig razloga uveka pametnije Ana, Iva, Ema, Ela  :wink:
Lepo je ime Petra!A slazem se i za Jefimiju,s tim sto mi stvarno nije prakticno...stvarno je nekako bas...dvorsko...i ja bih isto svom detetu volela da dam ime na koje se ne moze napraviti neki nakazni nadimak!
Quote from: DuhKojiHoda on 29-09-2008, 12:18:47
Pulvis Conservans
ahahahaha!kul! :ok:

frckica-j