Fotografija

Started by Adonis_Vernalis, 23-08-2006, 11:35:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Naziv naseg foto-kluba. Glasam za:

Camera Obscura
FK Fotosinteza
Photographia Pharmaceutica
Mala krava Kumodraza
FaxArt
PharmArt
FK Fokus
KF3

Weishaupt

Sastanci foto sekcije ce biti svakog petka u 15h ispred ulaza u blok A. Ukoliko iz nekog razloga bude otkazan sastanak bice istaknuto obavestenje na forumu i na panou kod ulaza u blok A.

Poziv je namenjen svima!
Ocekujemo vas!

Weishaupt

Naredna dva sastanka se otkazuju zbog ispitnog roka i praznika!

Adonis_Vernalis

Hajde, onda, da napravimo izlozbu, nakon svojevrsne "audicije"?

Weishaupt

Kako bi smo izasli u susret kolegama koji danas polazu prakticni iz tehnologije, danasnji sastanak se otkazuje.
Vidimo se sledece nedelje!

Enea

i tako u krug...
sledecji petak opet nekakvi ispiti...  :roll:

Weishaupt

Nazalost, posto mi se vecina kolega koje dolaze na sastanke javila da nece sutra ,oci, sastanak je odlozen dok se nadje bolje vreme kako bi svi mogli da dodju.
Postoji mogucnost da se svi zainteresovani nadju na slikanju u prirodi.
Izvinjavam se unapred svima jaos jednom!

Darker

Samo da vas pohvalim za vrlo efektan plakat :pljes:

Weishaupt

Narode, situacija je sledeca, u petak radim, a potom imam bitan kolokvijum, i nisam siguran kako bi uopste mogao da stignem na faks do 15h, zato od sastanka nista, ali bi mogli u nedelju popodne da se nadjemo negde napolju da pored price malo i slikamo.
JAvite mi kako vam se svidja ta ideja, pa da se dogovorimo.
Pozzz svima!

Weishaupt

Nema vise nasih plakata. Dragi drugari, neko nam je skinuo poster (onaj u koloru) a i drugih nema. Osim ocigledne stete, poster nije bio ni jeftin, i samo se nadam da ga je bar neko uzeo i odneo kuci (ali svejedno nije ok), a ne da ga je bacio da bi neke druga obavestenja okacio.

Posto znam da posteri FID-a u koloru stoje po pola godine od onoga sto najavljuju, prosto mi nije jasno zasto ga je neko uklonio.
Kada budem ponovo skupio dovoljno para uradicu poster ponovo, ali sam za sada ostao razocaran ljudima na nasem fakultetu.


Bred

ah, nije to nista ...
kad se setim kako su nama skidali i jos uvek skidaju ...
:nonono: :lol2:

Enea

dobro bre brede zar ne uvidjash koliko tvoj komentar nije u redu?
bila neki dan na faxu, videla da stoji poster ekskurzije iz marta... trazila taj foto sekcije i ne nashla ga.. iz ovoga gore sumnja pada na jednoga...

zashto?

Weishaupt

Ma nije meni zao para sto sam dao da mi se to odstampa, kao ni vremena koje samproveo dok je radjen poster, nego same cinjenice da ga je neko drpio, i podvlacim jos jednom, da se nadam da ga je neko bar odneo kuci, jer ako ga je neko pocepao, onda mi je stvarno...
To je zvanicno obavestenje kao i od FID-a, kao i od hora, sportskog drustva...
Cemu?
ALi vec u sto skorijem vremenskom periodu ce poster biti zamenjen i postavljen na  takav nacin da se nece moci skinuti ceo, pa ko voli fotografiju ce ga ostaviti celog da visi  :wink:

Darker

Ima jedna zaèkoljica, ne verujem da je neko od studenata to radio, veæ jednostavno tetkica, ili portir, jer jednostavno imaju instrukcije(koje im je izmeðu ostalog dao i parlament) da skidaju sve plakate koji nisu zvanièna obave¹tenja zvaniènih organizacija... Ne znam koliko su parlamentarci, kao i tetkice upuæeni u postojanje foto-kluba :wink:
Ne branim ih, nego poku¹avam da ti uka¾em put za u¹tedu novca, a i brate, extra je plakat, greota...
Dakle, siði do organizacije i raspitaj se za Sonju :cvet

Weishaupt

Nema frke, necu sici nikoga da trazim, jer je taj cin (ukoliko je njihov) sam po sebi dovoljan da im se nikada ne obratim. Ovde nema love, nema koristi u toku studiranja, ovde se radi o umetnosti. Ko to nece da shvati, ja mu sigurno necu objasnjavati, a foto sekcija moze da zivi i negde drugde, bez obaveze da ikoga pita za odobrenje i ko je vodi. Represija nije nigde omiljena. Plakat cu uskoro ponovo okaciti, ali mi je veci interes da ova prica bolje krene (fotografija naravno).

Shvatam da svi mi imamo ispite, da radimo, ali ovo je nesto sto je deo nas i nesto o cemu razmisljamo kada pratimo svoju mastu u plesu sa svetloscu, i za to mislim da svi mi mozemo odvojiti po 2 sata nedeljno!

A i lepo je vreme i oblaci nas cekaju!

Darker

Onda nek ti skidaju plakat, jb mi se ba¹ :wink: