Fotografija

Started by Adonis_Vernalis, 23-08-2006, 11:35:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Naziv naseg foto-kluba. Glasam za:

Camera Obscura
FK Fotosinteza
Photographia Pharmaceutica
Mala krava Kumodraza
FaxArt
PharmArt
FK Fokus
KF3

zoe

Бред, можда зато што жели да постави ново питање, нпр. колико има заинтересованих... :hm
Нисам адвокат, само претпостављам...

AquArius

Nova anketa, kad dobije formu,
neka se nadje u mom sanducicu,
pa cemo je postaviti.

:happy:

Weishaupt

pharmart deluje pomalo stereotipno,zar ne?
Mozda moze i neko drugo, Visage, ili vec...

Girl

.....ili cemo vec smisliti.
Mislim da je malo preuranjeno sada da odlucujemo o imenu, kada grupa jos nije ni formirana.

Darker

Recimo...
Radujem se zbog cvetanja novih stvari na faxu :happy:

Adonis_Vernalis

Kada smo prosle godine "osnivali" foto-klub, bilo je predlozeno nekoliko imena. Pobedio je predlog "PharmArt", ali do osnivanja kluba nije doslo. U medjuvremenu, i tema je zakljucana. No, nedavno je najpre tema vaskrsla, a onda (koliko vidim), i ideja ponovo ozivela.

Posto ideja osnivanja foto-kluba ponovo zivi, pomislio sam da bi bilo u redu da ozivimo i anketu. Predlozi koji su u staroj anketi bili prisutni, nisu moje delo, vec sam ih dobio od tada zainteresovanih studenata. Prosirio bih aktuelne predloge novim predlozima i brojace glasova postavio na nulu, pa da krenemo sve od pocetka.

No, ne mora. Moze se stara i ukloniti, kako ne bismo prejudicirali naziv foto-kluba.

saschka

..ja se izvinjavam, ali nisam chitala sve prethodne postove, pa cu mozhda ponoviti pitanja..
..ko finansira klub?
..zashto nije pokrenut proshle godine?

Weishaupt

zar ti trebaju finansije da se negde skupimo i pricamo o fotografiji?!
Ili ja to imam neko drugacije stanoviste?
Ljudi,nazalost, digitalna fotografija je preuzela primat, film se jedva drzi i sva je prilika da ce uskoro otici u istoriju.
a sa njim i hemikalije,papiri,mracne komore,ne sve,ali ce im cena progresivno rasti sa smanjenjem potrazne,a i vec sada je skupo!
sa druge strane film aparati su jeftini,jer niko nece da ih kupi,ali ce ti slikanje njime biti utoliko skuplje.

Sto se tice imena,ok, prvo skoci pa reci hop.Da vidimo dali ce cela ideja da krene sa mrtve tacke,pa cemo to u hodu ili kako vec uraditi.
Lol :wave:

pig_am_am

glasala sam za ovo ime sto zvuci kao neki mikrob.
sa srecom,fotografi.

Misika27

podrzavam ideju...samo treba da dodje i do neke akcije :run :run :run

Enea

Quote from: pig_am_am on 06-10-2007, 21:41:07
glasala sam za ovo ime sto zvuci kao neki mikrob.
sa srecom,fotografi.

a zasto nisi za "mala krava kumodraza" ?    :>

pekmez

#236
Quote from: Girl on 05-10-2007, 09:52:22
PharmArt mi je od ponudjenih najbolje.

Da, s obzirom da se zove¹ "Girl" glas je bio oèigledan. Nas ovde iritira taj naziv.


Quote from: Weishaupt on 06-10-2007, 19:46:36

sa druge strane film aparati su jeftini,jer niko nece da ih kupi,ali ce ti slikanje njime biti utoliko skuplje.


ajde malo objasni to - biæe skuplje.

Al-Jasmina

Bice skuplje zato sto su sirovine za izradu filmova skuplje,
buduci da se sve digitalizuje i da je jeftiniji masovno proizvedeni CD ili memorijska kartica
nego film za aparate koji su na zalasku masovne produkcije.

elementarna ekonomija!

pekmez

#238
Quote from: Al-Jasmina on 09-10-2007, 19:25:42
Bice skuplje zato sto su sirovine za izradu filmova skuplje,
buduci da se sve digitalizuje i da je jeftiniji masovno proizvedeni CD ili memorijska kartica
nego film za aparate koji su na zalasku masovne produkcije.

elementarna ekonomija!

A, ne, to mi je jasno, nego ja mislio kori¹æenje digitalnih aparata æe biti skuplje, pa sam mislio da nas neko opet zavlaèi. Da, lepo si stavila film aparati, samo sam ja mislio na digitalne, zeznulo me ovo tvoje "s druge strane" - verovatno. Svejedno, hvala na odgovoru.

Girl

#239
Ja jos nisam glasala. Ne vidim poentu da se bira naziv, a klub jos nije ni osnovan tj. ne zna se jos ko ce ga osnovati.
A sta, je l' bi se ti, pekmezu, uclanio u klub?