Fotografija

Started by Adonis_Vernalis, 23-08-2006, 11:35:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Naziv naseg foto-kluba. Glasam za:

Camera Obscura
FK Fotosinteza
Photographia Pharmaceutica
Mala krava Kumodraza
FaxArt
PharmArt
FK Fokus
KF3

Enea

Mogu li ja sada da kazem: MOZE?




Quote from: Fodi on 05-12-2007, 14:27:43
DA li je to preopterecenost ispitima i ucenjem, ne znam, ali ti koji nesto zele da nauce moraju da .........
Jeste.
No ti koji zele, sigurno ne zele dovoljno....

Weishaupt

U redu Adonise, ovom prilikom ti pred ovim svim ljudima izjavljujem da cu ti pomoci ( ukoliko zaista ne budem sprecen necim izuzetno bitnijem). Telefon imas, pa mi se javi da se dogovorimo. Od 7.12. necu biti vise na forumu.

Enea


izuzetno bitnije je uchenje i rad.

idiiii uchiiiiiiiii maloooooooooooo  :batina

@ topic
fotografi na svadberajima su losi.
sa venchanja moje najbolje drugarice sve slike su crne.
otvor blende ne otvoren, ili shta god..
skup hobi, kao i svaki drugi.
lep isto toliko.

Adonis_Vernalis

#333
Znate sta!?

Rekao bih vam sada nesto mnoooooooogo gadno, i uvredljivo!!!

Oboma!

Po***im, poludim, ponono2nim, zablesavim se, kad spoznam da neko normalan, mlad, jak, bistar... ovako se zamagli.

Znam koliko ste pametni! Prestanite da lupetate, inace odoh ja sa foruma, pa se vi nadgornjavajte!!!

Znaci, hocu da u roku od 6 meseci oboje diplomirate, svejedno kod koga (idelno: kod mene... ali, nekom je zivot majka, a nekome maceha...).

Hocu da vas vidim diplomirane. Samostalne. Zaposlene. Jake.
Stabilne... izvin'te, nije fotografija, ali ima veze sa ljudima.... pa malo zabasao...

Grrrrr... i ja sam farmaciju zavrsio!!!

dancho

Poklanjam profi stativ za fotoaparat sa torbom prvom koji diplomira:)

Fodi

izvinjavam se @bred-u mozda sam malo prenaglio, i ako se to nije ticalo direktno njega...

zoe

Која количина инертности на овој теми, колико поновљених постова и празне приче у правилним временским интервалима... :run
Али напредује се, Бред је дао амин :>

Weishaupt, не треба тебе профа да зове, већ ти њега и то евентуално... Студентске организације су студентске.

Учење јесте свима приоритет, те се апсолутно слажем са Енеом али увек у току године постоји неко доба када смо мање оптерећени. Е тада треба почети, а онда је много лакше наставити.

Girl,
ти рече да хоћеш да покренеш овај клуб, и ти си као реанимирала ову тему. Направи прорачун кад је та осека обавеза у студентском календару, и онда просто и једноставно, и довољно унапред, објави овде: састанак свих заинтересованих за фотографију је ту и ту, тад и тад. Запали своју ближу околину, причај им о могућности настајања, стварај ентузијастичну атмосферу. Овде виртуелно, и уживо. Битно је да се довољно дуго оглашава кад ће бити тај састанак. Оглашавање не треба да траје дуже од две недеље, и не краће од недељу дана. Излепе се плакати по факсу, евентуално се уделе флајерчићи.

И онда, састанак. Ко дош'о, дош'о.

Ја сам много стрепела пред прву аудицију за хор. Али тада је дошло тридесетак људи, од којих је примљено нешто више од двадесет. Довољно је било да почнемо. Сада нас има четрдесетак, и с времена на време нам пристижу нови чланови којима се увек обрадујемо. Фото клубу аудиција не треба. То је предност. Искористите је.

Bred

Quote from: Adonis_Vernalis on 05-12-2007, 18:05:10

Znaci, hocu da u roku od 6 meseci oboje diplomirate, svejedno kod koga (idelno: kod mene... ali, nekom je zivot majka, a nekome maceha...).

I posle se ljute na mene kad kazem da je zivot surov  :wink: :K

Moja preporuka-cimajte zoe da i vas postroji , organizuje i natera da dolazite i radite redovno .  :K
Sala.  :K

Enea

 :shock

Sta reche?
Ljubitelj si fotografije?

Bred

kazem da dok se zoe ne angazuje, ocigledno se nikad necete okupiti  :wink:

Enea

#340
kazem ubi mi zelju da svoje radove podelim sa drugima.  :wink:

A JE LI TO NEKI PROBLEM?

Kreativni Azira je zbog toga dao ostavku.
idi pejstuj blic malo :wink:

Girl

Zoe, u pravu si, ali mislila sam da ce bar NEKO od brucosa da se javi, da pokaze interesovanje, a ne da ce se stara garda samo pojaviti ovde - Adonis, Fodi, Danco, Waishaupt, kao poznavaoci fotog. i jos neki koji bi hteli da nauce ponesto. I zavrsilo se na tome.
Uostalom, ja sam tek dosla na faks, od vas nikog ne poznajem, slike nemam za izlozbu, tako da, na zalost, ne mogu ja da pokrenem nju.
Ja sam predlozila da se za pocetak svi nadjemo i popricamo, niko zivi nije odreagovao na to. Uzivo bismo pricali o svemu.
Zao mi je, bolonjski sistem trazi puno vremena i ne stizem da trcim po faksu i pricam o tome, mnogi nisu za to ni zaiteresovani, vec samo kako da sto pre zavrse obaveze na faksu i odu kuci, odlaze s predavanja da bi jeli itd. Ja npr. potrosim oko 4 sata dnevno u prevozu, i ne samo ja.. umorni smo.
Posle sam videla i da je bolje da se bar vi koji se poznajete i razumete se u ovu oblast vise od ostalih nadjete i odredite da li imate vremena za poducavanje itd., jer tek kad utvrdimo imamo li nekoga ko ima dobru volju da neke svoje ideje podeli s nama, mozemo da se pokrenemo s pocetka.
Ja ne mogu da poducavam, kad ne znam. Ja sam htela da se s vremena na vreme nalazimo, i razmenjujemo ideje, naravno, sa foto-aparaticem  :wink:
Kad se mi brucosi uhodamo malo u sistem, bice vise i od nas, zato sam rekla za pocetak, neka vrsta on-line kluba ljubitelja, jer za nesto drugacije nije bilo inicijative, a posle, kako volja bude tekla.

:Z

marer_86

evo jos jedne .... da li vam se dopada

(http://img258.nono9.us/my.php?image=img0597rg6.jpg)

Al-Jasmina

 :> Cica mica ne zarezuje zivu silu :cvet i tera dalje temu... Lepa slika  :wink:

Girl,
Zoe je zivi primer da se sve moze u sta se covek upusti strasno i sa jasnim ciljem.
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
Ona nije gubila vreme na malodushnost,
iako joj nikako nije bilo lako da sve organizuje
mi koji smo dosli na audiciju kao podrska
pa sticajem okolnosti pokazali neko vokalno umece  :)): :happy:
smo uradili samo mrvicu onoga sto je ona ucinila!

ZOE!  :Bog :Bog :Bog :Bog :~ :~ :~ :~

Girl

Svaka joj cast!!!  :cvet