Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

Adonis_Vernalis

Podrzan glasovima Al-Jasmine i "smrde", proglasavam da se nas buduci hor zove Barquito de Sal... Nema potrebe za dugotrajnom anketom sa slabim odzivom...

Asocijacija na Mediteran je vise nego ocigledna... A na Mediteranu je nasa prica i pocela...

mullala

Pa i ja sam podrzala Barquito de Sal... i trazila jos opcija... ali ne nadjoh ni jednu bolju.
Tako da: aplauz za novo ime!!!
klap, klap, klap

Adonis_Vernalis

Sorry, mullala...

U svakom slucaju, kumovi su pozvani na pice... I to ne u kafanu "Bolonja", nego kod mene... :)

zoe


Smrda

 :~ :~ :~ :~
Cestitamo!!!!!
I da nam dugo,dugo plovi barkica......... :)

dancho

Cini mi se da ce vam nedostajati muski glasovi (tenore ne racunamo)

zoe

Bogami dancho, mene tenori najvise brinu! A mogli bi i vi da dodjete na audiciju i pruzite aktivnu podrsku! :hm

Masha


Adonis_Vernalis

Jelda da je slatko?

Brodic od soli (Barquito de Sal) je nesto nestvarno i neodrzivo u mitologiji domorodaca sa Pirinejskog poluostrva, odakle drpismo ovaj naziv...

zoe

Pa jeste slatko ali....
Quote from: zoe on 04-10-2006, 22:37:41
Osu se nebo zvezdama u Ivana gospodara...dok se poljem njija...Barquito de Sal :roll:

eto citirah samu sebe :][

Adonis_Vernalis

Zoe,

predlozi nesto...

zoe

Razmisljam intezivno ali izgleda da to nije dovoljno... :>

Da se razumemo, kada bi se ogranicili na habaneri, naziv bi bio vise nego adekvatan... a mislim da su nam ambicije malo porasle u poslednje vreme...

Mozda bi trebalo da trazimo inspiraciju za naziv u osobama poput Aleksandra Borodina (postoji tema o njemu pa...), a ako ne to, onda da se okrenemo svojim mitovima i tradicijama...

I naravno, nemam nista protiv da budem nadglasana. Popicu u to ime :PI

Adonis_Vernalis

Ohhhh, dobro... anketa sledi... Jedan od predloga je "Barquito de Sal"... drugi? Treci? Cetvrti? Peti?....

AquArius

Quote from: mullala on 04-10-2006, 12:03:33
stilizovan violinski kljuc tj. zmija koja se uplice oko stapa

Sjajno!
Kao i mnogo sta ovde...

mullala

Probali smo to, tj dala sam jednom prijatelju da mi nacrta tako nesto, medjutim nismo odusevljeni njegovim idejnim resenjem  (citaj: ne svidja mi se :>)...
Hajde da vidimo dalje, ima li medju nama crtacha, dizajnera, bilo koga ko bi mogao da osmisli tako nesto? Moj domen likovne umetnosti je čiča gliĊĦa  sa kapicom... :(