Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

katarina

Evo i mene posle par dana... Imam predlog za ime:

P H A R M A C O R D  ime je karakteristicno i prepoznatljivo! Cist spoj muzike i farmaceuta...
Sto se logoa tice, "aktiviracu" svoju rodjenu sestru da se malo pozabavi time, jer lepo crta, a i ima ideje za takve stvari! Ako to ne uspe, pitacemo njenu drugaricu-graficki dizajner, da nam nesto smisli, al ne verujem da ce imati vremena da to ubaci u komp posto se udaje...za to cemo naci vec nekog!

willie the scot

#121
...rekosmo bez farmaceutskih naznaka... :F
"idomeneo" ne zvuci lose...

zoe

A jel moze neko da smisli nesto na srpskom? Ja se stvarno trudim :stid:

katarina

a sorry, nisam uhvatila u brzom citanju poruka da ste to naglasili, mozda je suvise kasno za moj mozak da shvati zasto?

evo smisljam...

willie the scot

kolibri...ha,ha...
nesto nepretenciozno...hm..."nesto nepretenciozno"?...ne,...zvuci upravo pretenciozno.
evo jednog imena iz gnozije..."kukuta"...ha,ha...crni humor...
evo i jedan ozbiljan predlog-"blagovesti"...samo mislim da treba da proverite autorska prava nad ovim imenom.

mullala

Slusam ovog novog Stinga i palo mi je na pamet kako je Lavirint odlicno ime za "muziku". Doduse, vise mi zvuci kao naziv nekog nastupa ili dela, a manje kao stalni naziv hora ili orkestra. A moze i lepa igra slikama da se napravi za logo :)
Mada... Mozda bi to vise leglo nekom horu sa medicinskog fakulteta nego nama...

zoe

Meni se dopada ideja Aleksandar Borodin...covek je bio kompozitor i vrsni hemicar... Ne mogu sad da trazim link, ali postoji tema o njemu na forumu...

mullala

Da, krajnje lepo i ozbiljno ime za jedan hor... Samo ja imam problema sa imenima... Ali to je vec licni problem :)
Mozda bi bilo doro da se otvori glasanje? Sad vec ima nekoliko predloga...
Ili da sacekamo da jos neko smisli nesto dobro, pa onda :)

Smrda

dominanta?!?!?...to mu dodje neki muzicki termin,mada mi malo smeta zenski rod.....ili tako neki muzicki izraz...a,zoe?

zoe

Svaki predlog je dobrodosao...
Dominanta jeste muzicki termin.

Lepo zvuci Apassionato (valjda se ovako pise) mada mi je Borodin i dalje blizi srcu... a i stvarno bih volela da smislimao nesto na srpskom...

Smrda

Quote from: zoe on 08-10-2006, 09:35:37
Svaki predlog je dobrodosao...
Dominanta jeste muzicki termin.

Lepo zvuci Apassionato (valjda se ovako pise) mada mi je Borodin i dalje blizi srcu... a i stvarno bih volela da smislimao nesto na srpskom...
"ostrasceni"????
to mu dodje na srpskom.ne?!?!?
xexexe...

Al-Jasmina

Bwahahaha

" A sada hor Farmaceutskog fakulteta, molim aplauz za OSTRASHCENE..."
(pocinje aplauz i spontani smeh...tu i tamo chudjenje)

zoe

Ma samo vi izvrcite stvari i zezajte se... A nemate pojma koliko je cela stvar ozbiljna! :wink: Kakve nas samo salve aplauza ocekuju! I mnooogo toga jos!

Al-Jasmina

Eh, brani¹ svoj predlog!
Niko ne podriva celu akciju...samo smo pomalo bri¾ni :)

zoe

Ma ne branim ja svoj predlog...u krajnjem, vazno mi je da nas ime bude dostojno (a i mi imena)...a sta ce to konkretno biti...odlucice anketa...
Prethodnim postom sam samo zelela da naglasim da se stvari jako lepo odvijaju, i da ova ideja nece ostati samo na forumu...