Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

Al-Jasmina


Adonis_Vernalis

Vec koliko sutra znacemo kako se nesto kao hor osniva...

Vec smo ugovorili prvi koncert, za 4. april... Mada, jak je pritisak bio da nastupimo prvi put za Novu godinu... i razocaranje posle kategoricnog "ne"...

Bicu tajanstven... :)

Smrda

uuu...Adonise,s neba pa u rebra.... :wink:
eto imate zakazan koncert,a ime....ma nema ni veze... :~ :~
zoe...nemoj se ljutis...malo se salimo...naravno da je stvar ozbiljna,...ali meni ne pada nista ozbiljno na pamet....

willie the scot

dobio sam ozbiljnu ideju za logo,mislim da ce svima da se svidi...prilicno je logicna...

zoe

pa da vidimo willie...


@smrda & co
meni se i dalje najvise svidja ideja Aleksandar Borodin...jos kad bi takav lik postojao medj nasim precima...eeee

willie the scot

gde se nalazi ono uputstvo za uploadovanje slika na forum?

Darker

http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=583.0
:wink:

willie the scot


willie the scot

namerno sam nakrivio violinski kljuc...
pomalo lici na cudoviste ih los nesa,ali sta cemo to nam je simbol profesije.

dancho


Adonis_Vernalis

Nije lose, naprotiv...

Cekam da se Zoe ukljuci...

Hajde, malo prekopajte istoriju farmacije na ovim prostorima... mozda cemo naci ime nekoga ko je bio i dobar muzicar, i ostavio traga kao farmaceut... Aleksandar Borodin je ok... ali je Rus... mada to nista ne znaci... ali...

zoe

Moram li ja u svakoj corbi biti mirodjija...aaaa...

@willie
za trud :Bog
ideja je tu, fali razrada...

@Adonis
kako bi dobro bilo da je Borodin odavde...
Bolonjcima su predavali na uvodu u farmaciju da je prvi klavir u Srbiji imala zena jednog farmaceuta... mada sam ja i dalje ubedjena da su Obrenovici bili prvi ali ajde...

willie the scot

zoe,promovisu te u matrijarha...kako ce se crnogorka snaci u toj ulozi? :hm
any suggestions?...u vezi boja za logo... ipak,mislim da je najbolje da ostavimo ovako,samo da malo preciznije izvedem linije...

willie the scot


yeca

Willie, ba¹ se trudi¹  :Bog
Ovo je bolje ali mo¾e¹ da doda¹ i postolje èa¹e da bude tutto completo... Jes da æe ideja delimièno biti preuzeta ali i ovako je, ¹ta ima veze, mladi smo - sve nam se opra¹ta...