Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

yeca

Evo i ja da se javim da sam tu da imate svi moju podr¹ku i ¹to se glasova i instrumenta (klavira) tièe ali i cele organizacije (to posebno volim)!!!
Samo vièiteeeeeeeeeeeeeee i tu sam  :)

Ideja je odlièna.. Volim smelost i hrabrost pa tako i sad!!! U celoj prièi je dobro to ¹to nema nikakvih uslova ni preduslova kakav hor striktno treba da bude, da li profi ili amaterski...

Super!! U stvari, Adonise, ja jedva èekam da se okupimo nekad (U OKTOBRU), negde (U ONOJ PEÆINI KOJU STE POMINJALI NA FORUMU GNOZIJA :wink:) i poènemo da pravimo plan!! I da nastavimo da ga kujemo i realizujemo..

I najva¾nije, da napravimo dobru propagandu da privolimo ¹to vi¹e ljudi (za devojke ne sumnjam, ali momci me brinu) i da se mo¾da novi dekan "zezne" pa nam ponudi neki dinar kao vetar u ledja  :)

CAN'T WAIT!!!!

Darker

Ako vam zafali malo onog lajanja i re¾anja-tu sam! :wink: :wink: :> :> :> :>

Al-Jasmina

Adonise,
Mladen je klub drzao do maja '94...
znaci li to nesto ili ne?

Adonis_Vernalis

#18
Jasmina,

Mladju znam... pozdravi ga, puno... Mo¾da me se neæe setiti, ali ga, svejedno pozdravi... Mene se, ionako, retko ko seæa... :)


Quote from: zoe on 16-08-2006, 20:37:56
A priznajte Adonis da vas je ideja kopkala i da prosto niste mogli da izdrzite... A za dobre ideje vreme je uvek pravo!

Priznajem!

Nisam mogao da izdr¾im...

Adonis_Vernalis

Quote from: yeca on 16-08-2006, 21:26:27
Evo i ja da se javim da sam tu da imate svi moju podr¹ku i ¹to se glasova i instrumenta (klavira) tièe ali i cele organizacije (to posebno volim)!!!
Samo vièiteeeeeeeeeeeeeee i tu sam  :)

Ideja je odlièna.. Volim smelost i hrabrost pa tako i sad!!! U celoj prièi je dobro to ¹to nema nikakvih uslova ni preduslova kakav hor striktno treba da bude, da li profi ili amaterski...

Super!! U stvari, Adonise, ja jedva èekam da se okupimo nekad (U OKTOBRU), negde (U ONOJ PEÆINI KOJU STE POMINJALI NA FORUMU GNOZIJA :wink:) i poènemo da pravimo plan!! I da nastavimo da ga kujemo i realizujemo..

I najva¾nije, da napravimo dobru propagandu da privolimo ¹to vi¹e ljudi (za devojke ne sumnjam, ali momci me brinu) i da se mo¾da novi dekan "zezne" pa nam ponudi neki dinar kao vetar u ledja  :)

CAN'T WAIT!!!!

Yeco,

treba nam svaki glas i svaki instrument... Mi poèinjemo od nule, zar ne? Gde æemo se okupljati? Od tolikih praznih prostorija na faksu, koju æemo odabrati? Podrumske prostorije, ali imaju li one minimum uslova? Za korepeticiju nema boljeg instrumenta od pijanina, zar ne? Imamo li mi pijanino? Neeeeeeeeeeeeeee..... Imamo li mi nekoga ko studira i dirigovanje? Ne znam. Ko æe nam biti dirigent? Ja neæu, sigurno, jer ja sam samo basurda i harmonika¹... Narode, ovo je projekat koji zahteva i mnogo toga drugog... Mnogo æe organizacije biti potrebno, ali hoæu da to uradimo, jer smo mi sposobni za to!

Videæete, kad budemo oti¹li tamo...

SandraD.

ja bih volela da vam pomognem,pa ako bude trebala pomoc tu sam!!!

Adonis_Vernalis

Sandra, pomoæ profesionalnih muzièara æe nam biti itekako va¾na... Pratite ovu temu... Sva¹ta æe jo¹ tu da iskoèi... :)

zoe

Adonise, FMU je pun mladih dirigenata koji nemaju ansambl sa kojim bi radili i sticali iskustvo pa mislim da bi se medju njima sigurno nasao neko ko bi raspevane farmaceute primio oberucke. Videcu sta moze da se uradi po tom pitanju. Ali pre toga treba organizovati ozbiljnu audiciju i oformiti ansambl.

SandraD.


Adonis_Vernalis

Zoe,

Znam da je tako... ali, navikao sam da radim po preporuci... Ako mo¾e¹, naði mladog dirigenta koji bi ¾eleo da stièe iskustvo sa raspevanim farmaceutima... Ah, k vrapcu, neophodan mi je barem septembar, da bih vam svima video zenice...

@ SandraD.

Hvala! Uh, kako æemo se lepo provoditi narednog leta u Torevijehi!!!

katarina

A sta ako se prijavi vise korepetitora?? Cak cemo imati i audiciju, vidim ja:) sve se dobro odvija...

Al-Jasmina

 Adonise,

Imas pozdrav od Mladje!  :)
Seca se, istina malo kroz maglu.. ali tu je!

Izvinjavam se na offtopicu  :happy:

yeca

Quote from: katarina on 18-08-2006, 13:47:53
A sta ako se prijavi vise korepetitora?? Cak cemo imati i audiciju, vidim ja:) sve se dobro odvija...
Ma ne mora ni audicija, evo prepu¹tam tebi Kaæa palicu, i onako si ti bli¾a akademiji od mene  :)

katarina

Pa mozda nismo samo ti i ja zainteresovane, a ako jesmo onda dobro, i onako ti imas bolji glas za pevusenje! :)

yeca

ODLIÈNO!!! Nas dve se dogovorile. Dalje...  :)